Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΕΚΑΣΚ | 12 Δεκεμβρίου 2019, 20:15

Με τη 10η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Ανδρών της ΕΚΑΣΚ, ενώ υπάρχει δράση και στις υπόλοιπες κατηγορίες. 

Αναλυτικά το τελικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου έχει ως εξής:

Ανδρες – 10η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
18:00 Δειλινό-Ηράκλειο στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
18:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΟΑ Χανίων στο κλ. Ιεράπετρας
18:00 Κύδων-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Κλαδισού
18:00 Μεσσαρά-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Μοιρών
20:00 Ηρόδοτος-Ανδρογέας στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Γυναίκες – εξ αναβολής
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
14:00 ΟΦΗ-ΟΑΧ 2000 στο κλ. ΒΑΚ

Εφηβοι
Α’ Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
12:00 ΟΦΗ-ΟΑ Χανίων στο κλ. ΒΑΚ
14:00 Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
19:00 ΑΓΟΡ-Εργοτέλης στο κλ. Ρεθύμνου
20:00 Ηράκλειο-Ηρόδοτος στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Β’ Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
12:00 Σητειακός-Δειλινό στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
15:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-ΑΕ Πλατανιάς στο κλ. Χερσονήσου
16:00 Τηγανίτης-Μεσσαρά στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
17:00 Ακρωτήρι-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Ακρωτηρίου

Νεάνιδες – 8η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
14:30 ΟΑ Χανίων-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Χανίων

Παίδες
Α’ Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
11:30 ΑΓΟΡ-Εργοτέλης στο κλ. Ρεθύμνου
12:00 Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Πανεπιστημίου
14:00 ΟΦΗ-ΟΑ Χανίων στο κλ. ΒΑΚ
16:00 Κύδων-ΑΟΑΝ στο κλ. Χανίων
16:00 Ηράκλειο-Ηρόδοτος στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Β’ Κατηγορία
Α’ όμιλος
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
10:00 Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΦΣ Χανίων στο κλ. Ρεθύμνου
12:00 Ηράκλειο 2-Κύδων 2 στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
16:00 ΟΑΧ 2-Δειλινό στο κλ. Κλαδισού
16:00 Χανιά BC-Ακρωτήρι στο κλ. Σούδας

Β’ όμιλος
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
13:00 ΟΑΣΗ-ΟΦΗ 2 στο κλ. Χερσονήσου
14:00 Ανδρογέας 2-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
14:00 Αναγέννηση-Σητειακός στο κλ. Αρκαλοχωρίου
16:00 ΑΕ Νεάπολη-Τηγανίτης στο κλ. Πανεπιστημίου

Τουρνουά Παμπαίδων
1ος όμιλος
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
11:00 Κύδων-Ακρωτήρι στο κλ. Χανίων
13:00 ΟΑ Χανίων-ΑΓΟΡ 1 στο κλ. Σούδας
15:00 Χανιά BC-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Σούδας

2ος όμιλος
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
09:30 Κύδων-ΑΟ Κισσάμου στο κλ. Χανίων
11:00 ΟΑΧ 2000-ΑΓΟΡ 2 στο κλ. Σούδας

3ος όμιλος
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
12:00 Ηράκλειο 2-Αναγέννηση στο κλ. Πανεπιστημίου
18:00 Εργοτέλης 1-Ανδρογέας στο κλ. Πανεπιστημίου

4ος όμιλος
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
10:00 ΟΦΗ 2-Μεσσαρά στο κλ. Πανεπιστημίου
14:00 Ηράκλειο 1-Εργοτέλης 2 στο κλ. Πανεπιστημίου
16:00 Ηρόδοτος-Γιούχτας στο κλ. Πανεπιστημίου

5ος όμιλος
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
11:00 ΑΟΑΝ-ΟΑΣΗ στο κλ. Χερσονήσου
13:00 ΑΕ Διάπλαση-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Χερσονήσου

Τουρνουά Παγκορασίδων
Α’ όμιλος
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
18:00 ΟΑΧ 2000-ΟΑ Χανίων στο κλ. Σούδας

Β’ όμιλος
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
15:00 ΟΑΣΗ-Ηρόδοτος

 

 

 

zgas

Rabona ad