Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ

ΕΚΑΣΚ | 20 Δεκεμβρίου 2019, 13:33

Συνεχίζεται η δράση στις διοργανώσεις της ΕΚΑΣΚ την Παρασκευή (20/12), το Σαββατοκύριακο (21-22/12), αλλά και τη Δευτέρα (23/12).

Το πρωτάθλημα Ανδρών συνεχίζεται με την 11η αγωνιστική, ενώ ορίστηκε και το παιχνίδι ΑΟΚ Ιεράπετρα-Αναγέννηση, όπου απομένουν 15 λεπτά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Ανδρες – 11η αγωνιστική
Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου
20:00 Ανδρογέας-Εργοτέλης στο κλ. “Δύο Αοράκια”
Διαιτητές: Σκανδαλάκης – Τσικριτσάκη

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
17:00 ΟΑ Χανίων-Ηρόδοτος στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Κώτσου – Κουλιεράκη

18:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Μακρής – Γεωργιλάκης

18:30 Ακαδημία Ρεθύμνου-Αναγέννηση στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Ξυλάς – Καθαράκης

19:30 Ηράκλειο-Κύδων στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Α. Καρανικόλα – Καλαϊτζάκη

(εξ αναβολής)
Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου
19:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-Αναγέννηση στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Χατζημάρκος – Βαλούρδος

Γυναίκες
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
17:30 Εργοτέλης-ΟΑΧ 2000 στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης – Στιβακτάκης

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
15:00 Ηρόδοτος-Αρκάδι στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Χρυσός – Χιωτάκης

Εφηβοι
Β’ Κατηγορία
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
14:30 Ακαδημία Ρεθύμνου-Σητειακός στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Θεοδωράκης – Λελεδάκη

Παίδες
Α’ Κατηγορία
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
13:00 Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Αρχανών
Διαιτητές: Βαλούρδος – Μαρκάκης

Παγκορασίδες
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
14:00 ΟΦΗ-Ανδρογέας στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Βαλούρδος – Μακράκης

Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου
16:00 ΕΑΠ Ατσιπόπουλο-ΑΟ Κισσάμου στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Καθαράκης – Σταγάκη

Παμπαίδες
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
10:00 ΟΦΗ 2-Ηράκλειο 1 στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Χατζημάρκος – Διλβόης

12:00 ΟΦΗ 1-Αναγέννηση στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Χατζημάρκος – Διλβόης

13:30 Μεσσαρά-Γιούχτας στο κλ. Μοιρών
Διαιτητές: Γερμανής – Μαλλιαράκη

13:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-ΑΟΑΝ στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Μαρκάκης – Χρηστάκης

15:00 ΟΑΣΗ-Διάπλαση στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Μαρκάκης – Χρηστάκης

16:00 Ηράκλειο 2-Ανδρογέας στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Βαλούρδος – Μακράκης

 

zgas

Rabona ad