Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ

ΕΚΑΣΚ | 6 Δεκεμβρίου 2019, 21:16

Η 9η αγωνιστική διεξάγεται στο πρωτάθλημα Ανδρών της ΕΚΑΣΚ το Σάββατο (07/12), ενώ υπάρχει δράση και στις μικρότερες ηλικιακά κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Ανδρες – 9η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
17:00 ΟΑΧ-Μεσσαρά στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Κώτσου – Σταυρουλάκης

17:30 Πεδιάδα ΑΟΧ-Αναγέννηση στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Ε. Καρανικόλα – Χρυσός

18:00 Εργοτέλης-Ηρόδοτος στο κλ. “Δύο Αοράκια”
Διαιτητές: Αλ. Καρανικόλα – Τσίγκου

20:00 Ανδρογέας-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης – Σκανδαλάκης

*Τηγανίτης-Κύδων 0-20 ά.α.
Ρεπό: Ηράκλειο

Εφηβοι
Α’ Κατηγορία – 10η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
12:00 Ηρόδοτος-Κύδων στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Τσικριτσάκη – Μαλλιαράκη

13:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΓΟΡ στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: N. Χριστινάκης – Πετράκης

15:00 ΟΑΧ-Ηράκλειο στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Ν. Χριστινάκης – Πετράκης

20:00 Εργοτέλης-ΟΦΗ στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Μαλαμάς – Στιβακτάκης
*ΑΟΑΝ-Ανδρογέας 0-20 ά.α.

Β’ Κατηγορία – 10η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
14:00 Δειλινό-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Μακρής – Σταμάτης

17:00 Μεσσαρά-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Μοιρών
Διαιτητές: Χιωτάκης – Ρασούλη

*Πλατανιάς-Ακρωτήρι 0-20 ά.α.
Ακαδημία Ρεθύμνου-Σητειακός (21/12)
Ρεπό: Τηγανίτης

Νεάνιδες – 7η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
14:00 Ηρόδοτος-Αρκάδι στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Μακρής – Μαλλιαράκη

*ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΟΦΗ 20-0 ά.α.
Ρεπό: ΟΑΧ

Παίδες
Α’ Κατηγορία – 10η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
10:00 Εργοτέλης-ΟΦΗ στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Σκανδαλάκης – Αϊβαλιώτης

12:00 Ηρόδοτος-Κύδων στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Μπανασάκης – Αϊβαλιώτης

15:00 ΟΑΧ-Ηράκλειο στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Ξυλάς – Τσεκούρας

16:00 ΑΟΑΝ-Ανδρογέας στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Μαμάκης – Σταμάτης

19:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΓΟΡ στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Κουλιεράκη – Τσεκούρας

Β’ Κατηγορία
Α’ όμιλος
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
14:00 Δειλινό-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Βαρελτζή – Σταγάκη

16:00 Ακρωτήρι-Ηράκλειο 2 στο κλ. Ακρωτηρίου
Διαιτητές: Δημητρουλάκη – Τεπερίδης

16:00 ΟΦΣ Χανίων-Χανιά BC στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Δημητρόπουλος – Φλουρής
*Κύδων 2-ΟΑΧ 2 0-20 ά.α.

Β’ όμιλος
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
10:30 Αναγέννηση-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Αρκαλοχωρίου
Διαιτητές: Στιβακτάκης – Κανακάκης

12:00 Τηγανίτης-Ανδρογέας 2 στο κλ. Πανεπιστημίου
Διαιτητές: Χιωτάκης – Μανιάκη

16:00 Σητειακός-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Καλαϊτζάκη – Γιαννέττου

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
14:00 ΟΦΗ 2-ΑΕ Νεάπολη στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Τσίγκου – Μανιάκη
Ρεπό: ΟΑΣΗ

Κορασίδες – 7η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
10:00 Ηρόδοτος-Εργοτέλης στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Τσικριτσάκη – Μαρκάκης

12:00 ΟΦΗ-Ανδρογέας στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Τσίγκου – Τούλης

13:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΟΑΧ στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Αλ. Καρανικόλα – Σταγάκη
Ρεπό: Αρκάδι

Παμπαίδες – Τουρνουά
1ος όμιλος
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
10:00 ΟΑ Χανίων-ΑΟ Ακρωτηρίου στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Σταυρουλάκης – Τεπερίδης

13:00 Χανιά BC-Κύδων στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Δημητρόπουλος – Τσεκούρας

2ος όμιλος
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
11:00 ΟΑΧ 2000-ΑΟ Κισσάμου στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Δημητρόπουλος – Φλουρής

14:00 ΑΓΟΡ 2-ΑΕ Πλατανιάς στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Θεοδωράκης – Καθαράκης

Παγκορασίδες – Τουρνουά
Α’ όμιλος
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
14:00 ΟΑΧ 2000-ΑΟ Κισσάμου στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Δημητρόπουλος – Φλουρής

18:00 Αρκάδι-ΟΑΧ στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Καθαράκης – Λελεδάκη

Β’ όμιλος
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
15:30 ΑΕ Διάπλαση-Ανδρογέας στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Ε. Καρανικόλα – Χρυσός

 

 

zgas

Rabona ad