Το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Γ' Εθνική 12 Σεπτεμβρίου 2018, 16:39

Τη 2η αγωνιστική θα διεξαχθεί το χανιώτικο ντέρμπι του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής, με το ΣΥΝΚΑ να υποδέχεται την Παλαιόχωρα.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Υπενθυμίζεται ότι οι πρωταθλητές Χανίων της περασμένης σεζόν κάνουν πρεμιέρα στη Νίκαια απέναντι στον Ιωνικό, ενώ ο ΑΟΠ θα φιλοξενήσει τον ΠΟΑ.

Η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου, ενώ το φινάλε προγραμματίστηκε για τις 14 Απριλίου, με ώρα έναρξης των αγώνων 16:00. Στις 10 Μαρτίου θα υπάρχει ρεπό για όλους τους ομίλους, ενώ όλες οι αγωνιστικές θα διεξάγονται Κυριακή, εκτός από την 5η, που λόγω 28ης Οκτωβρίου θα διεξαχθεί το Σάββατο (27/10).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 14η

Ατρόμητος Πειραιά – Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιώς – Προοδευτική
Ιωνικός – ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας
Παλαιόχωρα – ΠΟΑ
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – Επισκοπή
ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα
ΟΦΙ – ΠΟΑ
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική 16η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – Κερατσίνι
Παλαιόχωρα – Γιούχτας
ΠΟΑ – Προοδευτική
ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – ΟΦΙ
Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟΑ

5η αγωνιστική 18η

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Επισκοπή – Εθνικός
Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης
ΠΟΑ – Αμπελακιακός
ΟΦΙ – Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Εθνικός – ΠΟΑ
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ
Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20ή

Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
ΠΟΑ – Επισκοπή
ΟΦΙ – Ιωνικός
ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η

ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Παλαιόχωρα – ΟΦΙ
Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ
ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Προοδευτική – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – Επισκοπή
Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η

ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦΙ – Προοδευτική
ΠΟΑ – Γιούχτας
Επισκοπή – Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική 24η

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – ΠΟΑ
Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα
ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦΙ

12η αγωνιστική 25η

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
ΟΦΙ– Αμπελακιακός
ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η

Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦΙ
Ιωνικός – ΠΟΑ
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

 

Estrella