Το πανόραμα του Μουντιάλ μίνι ποδοσφαίρου

Ποδόσφαιρο 13 Οκτωβρίου 2019, 23:58

Ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική για το Μουντιάλ μίνι ποδοσφαίρου που φιλοξενείται στο Ρέθυμνο. Μετά τον ισόπαλο (0-0) αγώνα της Εθνικής μας ομάδας κόντρα το Μεξικό, πραγματοποιήθηκαν δύο ακόμα την Κυριακή.

Ειδικότερα, η Αγγλία επικράτησε με σκορ 2-0 της Αργεντινής, ενώ χωρίς γκολ (0-0) τελείωσε το παιχνίδι ανάμεσα σε Βραζιλία-Κολομβία.

Τη Δευτέρα ακολουθεί φουλ δράση με τα παιχνίδια να ξεκινούν στις 12 το μεσημέρι ενώ ολοκληρώνονται στις 12 τα μεσάνυχτα!Ανάμεσά τους ξεχωρίζει αυτό για την Εθνική μας ομάδα απέναντι στη Χιλή, που θα ξεκινήσει ξανά στις 21:00.

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

• 1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Λετονία-Αίγυπτος 1-2
Ελλάδα-Μεξικό 0-0
Ρεπό: Χιλή
Βαθμολογία
1. Αίγυπτος 3
2. Ελλάδα 1
-. Μεξικό 1
4. Λετονία 0
– Χιλή 0*

• 2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κολομβία-Αλγερία 3-0
Κροατία-Τουρκία 2-2
Ρεπό: Βραζιλία
Βαθμολογία
1. Κολομβία 3
– Κροατία 1
-. Τουρκία 1
4. Αλγερία 0
– Βραζιλία 0*

• 3ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πολωνία-Μαρόκο 3-1
Βέλγιο-Λιθουανία 0-3
Ρεπό: Ουαλία
Βαθμολογία
1. Λιθουανία 3
-. Πολωνία 3
3. Μαρόκο 0
-. Βέλγιο 0
– Ουαλία 0*

• 4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Βουλγαρία-Ουρουγουάη 3-0
Αγγλία-Αργεντινή 2-0
Ρεπό: Κύπρος
Βαθμολογία
1. Βουλγαρία 3
-. Αγγλία 3
3. Αργεντινή 0
-. Ουρουγουάη 0
– Κύπρος 0*

• 5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σλοβακία-Καζακστάν 1-2
Ομάν-Νιγηρία 4-2
Ρεπό: ΗΠΑ
Βαθμολογία
1. Ομάν 3
-. Καζακστάν 3
3. Σλοβακία 0
-. Νιγηρία 0
– ΗΠΑ 0*

• 6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Μολδαβία-Ισπανία 3-2
Ρωσία-Ινδία 5-1
Ρεπό: Περού
Βαθμολογία
1. Ρωσία 3
-. Μολδαβία 3
3. Ισπανία 0
-. Ινδία 0
– Περού 0*

• 7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σκωτία-Ιρλανδία 4-0
Γαλλία-Ιράκ 3-0
Ρεπό: Κίνα
Βαθμολογία
1. Σκωτία 3
-. Γαλλία 3
3. Ιράκ 0
-. Ιρλανδία 0
– Κίνα 0*

• 8ος όμιλος
1η αγωνιστική
Γερμανία-Ουγγαρία 1-3
Βραζιλία-Κολομβία 0-0
Ρεπό: Σλοβενία
Βαθμολογία
1.Ουγγαρία 3
2. Βραζιλία 1
-. Κολομβία 1
4. Γερμανία 0
– Σλοβενία 0*

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (14/10)

12:00 Κίνα-Ιρλανδία
13:00 Βέλγιο-Ουαλία
14:00 Πακιστάν-Σλοβενία
15:00 Αργεντινή-Κύπρος
16:00 ΗΠΑ-Σλοβακία
17:00 Σκωτία-Ιράκ
18:00 Ισπανία-Περού
19:00 Βραζιλία-Κροατία
20:00 Γερμανία-Ρουμανία
21:00 Ελλάδα-Χιλή
22:00 Ρωσία-Μολδαβία
23:00 Μαρόκο-Λιθουανία 

Estrella
Papantonakis Cards

Rabona ad