Τον… χαβά του ο Ατρόμητος

Super League 1 22 Σεπτεμβρίου 2018, 21:09

Την ξέφρενη πορεία του συνεχίζει ο Ατρόμητος μετά και τη νέα νίκη που πέτυχε απέναντι στη Λάρισα, με 2-0, στο Περιστέρι, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής στη Σούπερ Λιγκ.

Η ομάδα του Κάναντι ανέβηκε στην κορυφή της βαθμολογίας με 10 βαθμούς, ούσα αήττητη με 3 νίκες και 1 ισοπαλία και παιχνίδι παραπάω μέχρι να ολοκληρωθεί η αγωνιστική.

Το πρώτο μέρος δεν είχε σκορ στο Περιστέρι, με τον Μπρούνο να δίνει ωστόσο νωρίς στην επανάληψη προβάδισμα στους γηπεδούχους.

Λίγο πριν εκπνεύσει το 90λεπτο, σημειώθηκε το τελικό 2-0, με σκόρερ αυτή τη φορά τον Ουγκράι, ο οποίος πέτυχε το παρθενικό του γκολ με τη νέα του ομάδα.

Ατρόμητος (Νταμίρ Κάναντι): Μέγερι, Σάκιτς (87’ Νάτσος), Χατζηισαϊας, Ρισβάνης, Γιαννούλης, Μπουσουλάτζιτς, Μάντσον, Ουγκράι, Βασιλακάκης (78’ Μούγιακιτς), Μπρούνο, Κουλούρης (83’ Κωτσόπουλος)

Λάρισα (Σωτήρης Αντωνίου): Κρίστινσον, Γρομητσάρης, Γκόλιας, Χούμπτσεφ, Καρανίκας, Κοέφ (46’ Πίτι), Φατιόν, Ντέλετιτς, Κούνιτς (80’ Μπαργκάν), Μιλοσάβλιεβιτς, Μόρσι (46’ Λεοζίνιο)