Στο κλειστό Χανίων τα παιχνίδια Κύδων-ΟΑΧ και ΑΟΚ-Ηράκλειο

ΕΚΑΣΚ | 19 Μαρτίου 2019, 14:49

Αλλαγή έδρας προέκυψε ξανά για Κύδωνα και ΑΟΚ Χανιά, λόγω του Final Four του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών, που θα φιλοξενηθεί στα Χανιά 22-24 Μαρτίου. 

Κατά συνέπεια το χανιώτικο ντέρμπι Κύδων-ΟΑΧ, αλλά και το σημαντικό παιχνίδι του ΑΟΚ Χανιά με το Ηράκλειο θα διεξαχθούν το Σάββατο 23 Μαρτίου στο κλειστό του ΕΑΚ Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 20ής αγωνιστικής έχει ως εξής:

20ή αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
16:00 Ανδρογέας-Ακρωτήρι στο κλ. Λίντο
18:00 Εργοτέλης-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Λίντο
18:00 ΑΟΚ Χανιά-Ηράκλειο στο κλ. Χανίων
19:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-Ηρόδοτος στο κλ. Χερσονήσου
20:00 Μεσσαρά-Τηγανίτης στο κλ. Μοιρών
20:00 Κύδων-ΟΑ Χανίων στο κλ. Χανίων

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ έχει ως εξής:

21/03/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

23/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

23/03/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

23/03/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23/03/19

ΛΙΝΤΟ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

23/03/19

ΜΟΙΡΩΝ

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

23/03/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

23/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

23/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΚΥΔΩΝ2

23/03/19

ΣΟΥΔΑΣ

14:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

AOK XANΙΑ

23/03/19

ΧΑΝΙΩΝ

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

23/03/19

ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

23/03/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

24/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

24/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΦΗ 2

24/03/19

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

24/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24/03/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

 

karta antonis garden