Πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Βόλεϊ | 6 Δεκεμβρίου 2019, 23:16

Δράση στα πρωταθλήματα Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων και Παγκορασίδων υπάρχει το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Δεκεμβρίου, όσον αφορά τις διοργανώσεις της ΕΣΠΕΚ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Ανδρες
7η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
18:00 Ηρόδοτος-Αρκάδι στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Κόκκας – Σπιθάκη
Σημειωτής: Μανωλάκης

18:00 Ν. ΟΠΕΡ-Κύδων στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Πετακάκη – Βασιλόπουλος
Σημειωτής: Κάγκας

19:00 Σούδα-ΣΦΠΧ στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Γιαννόπουλος – Κουνδουράκη
Σημειωτής: Σταγάκης

Γυναίκες
8η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
16:30 ΣΦΠΧ-Ν. ΟΠΕΡ στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Κανδηλιεράκης – Ντουμπαρατζή
Σημειωτής: Χαριτωνίδου

18:00 ΟΦΗ-Αρκάδι στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Κληματσίδα – Καραπουλάκης
Σημειωτής: Σταμουλάκη

18:30 Αετός-Ακρωτήρι στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Σύκας – Κοκκινάκης
Σημειωτής: Κλεινάκης

20:30 Κύδων-Παγχανιακός στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Σπαντιδάκη – Κανδηλιεράκης
Σημειωτής: Κλεινάκης

Εφηβοι
10η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
14:00 ΓΕΙ-ΣΦΠΧ στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Πετράκης
Σημειωτής: Κουδουμά

16:00 Ηρόδοτος-ΟΦΗ στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Αβραμοπούλου
Σημειωτής: Φραγιαδάκη
ΓΕΗ-Ν. ΟΠΕΡ αναβλήθηκε

Νεάνιδες
Α’ όμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
17:00 Κύδων-Σούδα στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Ντουμπαρατζή – Κάγκας

18:00 Αετός-ΣΦΠΧ στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Γιαννόπουλος – Χαριτωνίδου

19:00 Παγχανιακός-Ακρωτήρι στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Πετακάκη – Κλεινάκης

Β’ όμιλος
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
13:30 Πήγασος-ΑΘΛΕΣΗ στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Κληματσίδα
Σημειωτής: Μανωλάκης

16:00 Ν. ΟΠΕΡ-Χερρονάσιος στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Σύκας- Σταγάκης

*ΓΕΗ-Αρης αναβλήθηκε

Κορασίδες
Β’ Κατηγορία – Β’ όμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
11:00 Γρύπας-Ηρόδοτος στο κλ. Μελεσσών
Διαιτητές: Σπιθάκη – Σταμουλάκη

13:30 Γιούχτας-Σητειακός στο κλ. Αρχανών
Διαιτητές: Σπιθάκη – Σταμουλάκη

19:00 ΟΦΗ-Φιλαθλητικός στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Βασιλόπουλος – Κανδηλιεράκης

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
13:00 Πήγασος-ΓΕΙ στο κλ. “Μ. Καραναστάσης”
Διαιτητές: Κόκκας
Σημειωτής: Γκλέντις

8η αγωνιστική (εξ αναβολής)
20:00 ΟΦΗ-ΓΕΗ 2 στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Κληματσίδα
Σημειωτής: Σταμουλάκη

Παγκορασίδες
Β’ Κατηγορία – Β’ όμιλος
2η αγωνιστική
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
11:00 ΓΕΗ 2-ΑΘΛΕΣΗ 2 στο κλ. “Μ. Καραναστάσης”
Διαιτητής: Καραπουλάκης 

15:00 Φιλαθλητικός-Πήγασος 2 στο κλ. “Μ. Καραναστάσης”
Διαιτητής: Κόκκας

16:00 ΟΦΗ-ΓΕΙ στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητής: Κληματσίδα

16:00 Ηρόδοτος-Γιούχτας στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητής: Σπιθάκη
*Μεσσαρά-Γρύπας αναβλήθηκε

*φωτ. αρχείου Δ. Τσίτας

 

JoyMachine

Rabona ad