Ο Τζοβάρας στο Άρης – Ολυμπιακός, Σέζος στο Ηράκλειο με 4ο τον Τσαγκαράκη

Super League 1 3 Οκτωβρίου 2019, 23:25

Ο Γιώργος Τζοβάρας θα διευθύνει το ντέρμπι της αγωνιστικής στο "Κλεάνθης Βικελίδης" ανάμεσα σε Άρη και Ολυμπιακό. Κρητική εκπροσώπηση έχουμε σε Ηράκλειο (Τσαγκαράκης - 4ος, Γιανναδάκης - παρατηρητής), Ριζούπολη (Νικολακάκης - AVAR), Βόλο (Μαυρουδής - β' βοηθός) και Τρίπολη (Παπαδάκης - AVAR).

Τους διαιτητές της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League 1 γνωστοποίησε η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Αναλυτικά:

Σάββατο 5 Οκτωβρίου
17:15 Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Διαιτητής: Κομίνης Γεώργιος (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καρσιώτης Μιχαήλ (Κορινθίας) – Κωνστάντιος Κωνσταντίνος (Εύβοιας)
4ος διαιτητής: Γρατσάνης Ευάγγελος (Τρικάλων)
VAR: Σκουλάς Εμμανουήλ (Θεσσαλίας)
AVAR: Νικολακάκης Βασίλειος (Ηρακλείου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δαγκλής Χρήστος (Μακεδονίας)

19:30 Λάρισα – ΑΕΚ
Διαιτητής: Κουμπαράκης Στέφανος (Θράκης)
Βοηθοί: Απτόσογλου Ιορδάνης (Αθηνών) – Μπαλτάς Χρήστος (Αχαΐας)
4ος διαιτητής: Καραντώνης Δημήτριος (Ημαθίας)
VAR: Ζαχαριάδης Πραξιτέλης (Μακεδονίας)
AVAR: Χριστακόγλου Γεώργιος (Χαλικιδικής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τικόζογλου Αλέξανδρος (Μακεδονίας)

Κυριακή 6 Οκτωβρίου
15:00 Βόλος – Ατρόμητος
Διαιτητής: Γκορτσίλας Ευστάθιος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Φωτόπουλος Ανδρέας (Αθηνών) – Μαυρουδής Δημήτριος (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Μαλούτας Δημήτριος (Ημαθίας)
VAR: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)
AVAR: Πάτρας Πέτρος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κύρκος Δημήτριος (Θεσπρωτίας)

17:15 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Μπούξμπαουμ Ράνιχαρντ (Ανατολικής Αττικής) – Ψαρρής Κωνσταντίνος (Ζακύνθου)
4ος διαιτητής: Βάτσιος Αριστείδης (Δυτικής Αττικής)
VAR: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)
AVAR: Παπαδάκης Μιχαήλ (Ηρακλείου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καρατζάς Χαράλαμπος (Εύβοιας)

17:15 ΟΦΗ – Πανιώνιος
Διαιτητής: Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος Ιωάννης (Ημαθίας) – Σάββας Νικόλαος (Σερρών)
4ος διαιτητής: Τσαγκαράκης Πέτρος (Χανίων)
VAR: Φωτιάς Βασίλειος (Πέλλας)
AVAR: Κουρομπύλια Χρυσούλα (Δυτικής Αττικής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιανναδάκης Εμμανουήλ (Λασιθίου)

19:30 Άρης – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Κούλα Χασάν (Ξάνθης) – Μεϊντάνας Ανδρέας (Αχαΐας)
4ος διαιτητής: Τάσης Γεώργιος (Ηπείρου)
VAR: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)
AVAR: Σαμοΐλης Δημήτριος (Αθηνών)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τεροβίτσας Βασίλειος (Αιτωλοακαρνανίας)

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου
20:00 Λαμία – Παναιτωλικός
Διαιτητής: Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου Ηλίας (Πρέβεζας / Λευκάδας) – Κόλλιας Αθανάσιος (Ηπείρου)
4ος διαιτητής: Ζαμπάλας Σπυρίδων (Ηπείρου)
VAR: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)
AVAR: Σπυρόπουλος Παντελής (Ανατολικής Αττικής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Μπερσής Δημήτριος (Αρκαδίας)

Estrella
Minetta top plus
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/blentcoffee

Rabona ad