Ο Βρέσκας στη Ν. Σμύρνη

Super League 1 23 Αυγούστου 2018, 13:20

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής της Super League.

Το εκτός έδρας ματς του ΟΦΗ απέναντι στον Πανιώνιο θα σφυρίξει ο Βρέσκας από την Ένωση Πιερίας, ο οποίος θα έχει βοηθούς του τους Ευθυμιάδη (Πιερίας) και Γκάγκα (Λάρισα), ενώ 4ος διαιτητής θα είναι ο Τσαμούρης (Πειραιά). Αναλυτικά:

Σάββατο, 25 Αυγούστου
(19:15) Παναιτωλικός – Ατρόμητος
Διαιτητής: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας), Αθανάσιος Κόλλιας (Ηπείρου)
4ος: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Φαντόπουλος (Πειραιά)

(19:15) ΠΑΟΚ – Αστέρας
Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Κωνσταντίνος Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Λιόλιος (Λάρισας)

(21:30) ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Νικόλαος Σάββας (Σερρών), Νίκολας Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιανναδάκης (Λασιθίου)

(21:30) Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ
Διαιτητής: Στάθης Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Βασίλης Νικολακάκης (Ηρακλείου), Μιχάλης Παπαδάκης (Ηρακλείου)
4ος: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)
Παρατηρητής διαιτησίας: Μπίκας (Χαλκιδικής)

Κυριακή 26 Αυγούστου
(19:15) Πανιώνιος – ΟΦΗ
Διαιτητής: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Φλώτσιος (Βοιτωτίας)

(19:15) Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας), Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)
4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Ταπατζάς (Θράκης)

(21:30) Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου), Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)
4ος: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καρατζάς (Εύβοιας)

Δευτέρα 27 Αυγούστου

(21:30) Λαμία – Άρης
Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας), Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Ιωσήφογλου (Αθηνών)

Estrella
Minetta Car Pack
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/blentcoffee

Rabona ad