Ολο το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΧ

Β' Τοπικό - Γενικά | 29 Αυγούστου 2018, 22:35

Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας όπως προέκυψε από την κλήρωση του πρωταθλήματος. Την τελευταία αγωνιστική του α' γύρου θα διεξαχθεί το ντέρμπι της κατηγορίας, με τον Χάλη να υποδέχεται τον Νέο Σαμψών.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της χρονιάς στη Β’ ΕΠΣΧ είναι το εξής:

1η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Χάλης
Ασπίδα – Υρτακίνα
Ροδωπού – Ν. Σαμψών
Κεραμειά – Ιδομενέας
Θησέας – Πέργαμος
Α.Π. Σούδας – Αρης Βουκ.
Ηφαιστος – Αστέρας Μαν.
Αστέρας Χαλ. – Αμιλλα

2η Αγωνιστική
Ασπίδα – Ποσειδών Τσικ.
Χάλης – Ροδωπού
Υρτακίνα – Κεραμειά
Ν. Σαμψών – Θησέας
Ιδομενέας – Α.Π. Σούδας
Πέργαμος – Ηφαιστος
Αρης Βουκ. – Αμιλλα
Αστέρας Μαν. – Αστέρας Χαλ.

3η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Ροδωπού
Κεραμειά – Ασπίδα
Θησέας – Χάλης
Α.Π. Σούδας – Υρτακίνα
Ηφαιστος – Ν. Σαμψών
Αμιλλα – Ιδομενέας
Αστέρας Χαλ. – Πέργαμος
Αρης Βουκ. – Αστέρας Μαν.

4η Αγωνιστική
Κεραμειά – Ποσειδών Τσικ.
Ροδωπού – Θησέας
Ασπίδα – Α.Π. Σούδας
Χάλης – Ηφαιστος
Υρτακίνα – Αμιλλα
Ν. Σαμψών – Αστέρας Χαλ.
Ιδομενέας – Αστέρας Μαν.
Πέργαμος – Αρης Βουκ.

5η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Θησέας
Α.Π. Σούδας – Κεραμειά
Ηφαιστος – Ροδωπού
Αμιλλα – Ασπίδα
Αστέρας Χαλ. – Χάλης
Αστέρας Μαν. – Υρτακίνα
Αρης Βουκ. – Ν. Σαμψών
Ιδομενέας – Πέργαμος

6η Αγωνιστική
Α.Π. Σούδας – Ποσειδών Τσικ.
Θησέας – Ηφαιστος
Κεραμειά – Αμιλλα
Ροδωπού – Αστέρας Χαλ.
Ασπίδα – Αστέρας Μαν.
Χάλης – Αρης Βουκ.
Υρτακίνα – Πέργαμος
Ν. Σαμψών – Ιδομενέας

7η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Ηφαιστος
Αμιλλα – Α.Π. Σούδας
Αστέρας Χαλ. – Θησέας
Αστέρας Μαν. – Κεραμειά
Αρης Βουκ. – Ροδωπού
Πέργαμος – Ασπίδα
Ιδομενέας – Χάλης
Υρτακίνα – Ν. Σαμψών

8η Αγωνιστική
Αμιλλα – Ποσειδών Τσικ.
Ηφαιστος – Αστέρας Χαλ.
Α.Π. Σούδας – Αστέρας Μαν.
Θησέας – Αρης Βουκ.
Κεραμειά – Πέργαμος
Ροδωπού – Ιδομενέας
Ασπίδα – Ν. Σαμψών
Χάλης – Υρτακίνα

9η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Αστέρας Χαλ.
Αστέρας Μαν. – Αμιλλα
Αρης Βουκ. – Ηφαιστος
Πέργαμος – Α.Π. Σούδας
Ιδομενέας – Θησέας
Ν. Σαμψών – Κεραμειά
Υρτακίνα – Ροδωπού
Χάλης – Ασπίδα

10η Αγωνιστική
Αστέρας Μαν. – Ποσειδών Τσικ.
Αστέρας Χαλ. – Αρης Βουκ.
Αμιλλα – Πέργαμος
Ηφαιστος – Ιδομενέας
Α.Π. Σούδας – Ν. Σαμψών
Θησέας – Υρτακίνα
Κεραμειά – Χάλης
Ροδωπού – Ασπίδα

11η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Αρης Βουκ.
Πέργαμος – Αστέρας Μαν.
Ιδομενέας – Αστέρας Χαλ.
Ν. Σαμψών – Αμιλλα
Υρτακίνα – Ηφαιστος
Χάλης – Α.Π. Σούδας
Ασπίδα – Θησέας
Ροδωπού – Κεραμειά

12η Αγωνιστική
Πέργαμος – Ποσειδών Τσικ.
Αρης Βουκ. – Ιδομενέας
Αστέρας Μαν. – Ν. Σαμψών
Αστέρας Χαλ. – Υρτακίνα
Αμιλλα – Χάλης
Ηφαιστος – Ασπίδα
Α.Π. Σούδας – Ροδωπού
Θησέας – Κεραμειά

13η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Ιδομενέας
Ν. Σαμψών – Πέργαμος
Υρτακίνα – Αρης Βουκ.
Χάλης – Αστέρας Μαν.
Ασπίδα – Αστέρας Χαλ.
Ροδωπού – Αμιλλα
Κεραμειά – Ηφαιστος
Θησέας – Α.Π. Σούδας

14η Αγωνιστική
Ν. Σαμψών – Ποσειδών Τσικ.
Ιδομενέας – Υρτακίνα
Πέργαμος – Χάλης
Αρης Βουκ. – Ασπίδα
Αστέρας Μαν. – Ροδωπού
Αστέρας Χαλ. – Κεραμειά
Αμιλλα – Θησέας
Ηφαιστος – Α.Π. Σούδας

15η Αγωνιστική
Ποσειδών Τσικ. – Υρτακίνα
Χάλης – Ν. Σαμψών
Ασπίδα – Ιδομενέας
Ροδωπού – Πέργαμος
Κεραμειά – Αρης Βουκ.
Θησέας – Αστέρας Μαν.
Α.Π. Σούδας – Αστέρας Χαλ.
Ηφαιστος – Αμιλλα

Estrella

pallas""
Papantonakis Cards