Ολη η κλήρωση της Basket League και οι αντίπαλοι για το Ρέθυμνο Cretan Kings

Μπάσκετ 23 Ιουλίου 2018, 19:40

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για το νέο πρωτάθλημα της Βasket League, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη το απόγευμα.

Καταρχήν και όσον αφορά τους αντιπάλους για το Ρέθυμνο Cretan Kings είναι οι εξής:

1η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings
2η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Λαύριο
3η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-ΑΕΚ
4η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο Cretan Kings
5η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Προμηθέας Πάτρας
6η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ρέθυμνο Cretan Kings
7η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Χολαργός
8η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ρέθυμνο Cretan Kings
9η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Κύμη
10η αγωνιστική: Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο Cretan Kings
11η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Ηφαιστος
12η αγωνιστική: Περιστέρι-Ρέθυμνο Cretan Kings
13η αγωνιστική: Ρέθυμνο Cretan Kings-Αρης

Αγωνιστική 1η (6/10) – 14η (19/1)
ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings
Περιστέρι-ΑΕΚ
Κολοσσός Ρόδου-Προμηθέας Πάτρας
Ολυμπιακός-Χολαργός
Πανιώνιος-Κύμη
Παναθηναϊκός-Ηφαιστος
Λαύριο-Αρης

Αγωνιστική 2η (13/10) – 15η (26/1)
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Προμηθέας Πάτρας-Περιστέρι
Χολαργός-Κολοσσός Ρόδου
Κύμη-Ολυμπιακός
Ηφαιστος-Πανιώνιος
Αρης-Παναθηναϊκός
Ρέθυμνο Cretan Kings-Λαύριο

Αγωνιστική 3η (20/10) – 16η (2/2)
ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πάτρας
Περιστέρι-Χολαργός
Κολοσσός Ρόδου-Κύμη
Ολυμπιακός-Ηφαιστος
Πανιώνιος-Αρης
Παναθηναϊκός-Λαύριο
Ρέθυμνο Cretan Kings-ΑΕΚ

Αγωνιστική 4η (27/10) – 17η (2/3)
Χολαργός-ΠΑΟΚ
Κύμη-Περιστέρι
Ηφαιστος-Κολοσσός Ρόδου
Αρης-Ολυμπιακός
Λαύριο-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο Cretan Kings
Προμηθέας Πάτρας-ΑΕΚ

Αγωνιστική 5η (10/11) – 18η (9/3)
ΠΑΟΚ-Κύμη
Περιστέρι-Ηφαιστος
Κολοσσός Ρόδου-Αρης
Ολυμπιακός-Λαύριο
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Ρέθυμνο Cretan Kings-Προμηθέας Πάτρας
ΑΕΚ-Χολαργός

Αγωνιστική 6η (17/11) – 19η (16/3)
Ηφαιστος-ΠΑΟΚ
Αρης-Περιστέρι
Λαύριο-Κολοσσός Ρόδου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Ρέθυμνο Cretan Kings
Κύμη-ΑΕΚ
Χολαργός-Προμηθέας Πάτρας

Αγωνιστική 7η (24/11) – 20η (23/3)
ΠΑΟΚ-Αρης
Περιστέρι-Λαύριο
Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Ρέθυμνο Cretan Kings-Χολαργός
ΑΕΚ-Ηφαιστος
Προμηθέας Πάτρας-Κύμη

Αγωνιστική 8η (8/12) – 21η (30/3)
Λαύριο-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Περιστέρι
Πανιώνιος-Κολοσσός Ρόδου
Ολυμπιακός-Ρέθυμνο Cretan Kings
Αρης-ΑΕΚ
Ηφαιστος-Προμηθέας Πάτρας
Κύμη-Χολαργός

Αγωνιστική 9η (15/12) – 22η (6/4)
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Περιστέρι-Πανιώνιος
Κολοσσός Ρόδου-Ολυμπιακός
Ρέθυμνο Cretan Kings-Κύμη
ΑΕΚ-Λαύριο
Προμηθέας Πάτρας-Αρης
Χολαργός-Ηφαιστος

Αγωνιστική 10η (22/12) – 23η (10/4)
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Περιστέρι
Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο Cretan Kings
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Λαύριο-Προμηθέας Πάτρας
Αρης-Χολαργός
Ηφαιστος-Κύμη

Αγωνιστική 11η (29/12) – 24η (13/4)
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Περιστέρι-Κολοσσός Ρόδου
Ρέθυμνο Cretan Kings-Ηφαιστος
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Προμηθέας Πάτρας-Παναθηναϊκός
Χολαργός-Λαύριο
Κύμη-Αρης

Αγωνιστική 12η (5/1) – 25η (21/4)
Κολοσσός Ρόδου-ΠΑΟΚ
Περιστέρι-Ρέθυμνο Cretan Kings
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Προμηθέας Πάτρας
Παναθηναϊκός-Χολαργός
Λαύριο-Κύμη
Αρης-Ηφαιστος

Αγωνιστική 13η (12/1) – 26η (12/5)
ΠΑΟΚ-Περιστέρι
Ρέθυμνο Cretan Kings-Αρης
ΑΕΚ-Κολοσσός Ρόδου
Προμηθέας Πάτρας-Ολυμπιακός
Χολαργός-Πανιώνιος
Κύμη-Παναθηναϊκός
Ηφαιστος-Λαύριο

karta antonis garden