Οι κληρώσεις σε Εφήβους, Παίδες, Νεανίδες και Κορασίδες

Μπάσκετ 28 Αυγούστου 2018, 22:11

Παράλληλα με τα πρωταθλήματα Ανδρών και Γυναικών, η ΕΚΑΣΚ πραγματοποίησε την κλήρωση και στις μικρότερες κατηγορίες του μπάσκετ.

Οι κληρώσεις αυτές αφορούν τα πρωταθλήματα Εφήβων και Παίδων Α’ και Β’ σε επίπεδο αγοριών και Κορασίδων / Νεανίδων σε επίπεδο κοριτσιών.

Στα πρωταθλήματα Εφήβων και Παίδων συμμετέχουν από τα Χανιά οι τέσσερις ομάδες που αγωνίζονται και στο πρωτάθλημα των Ανδρών, δηλαδή ΑΟΚ Χανιά, Κύδων, ΟΑΧ και Ακρωτήρι, ενώ αντίστοιχα σε Κορασίδες και Νεανίδες, η μοναδική ομάδα από τα Χανιά είναι ο ΟΑΧ.

Ακολουθούν οι κληρώσεις των τεσσάρων πρωταθλημάτων:

ΕΦΗΒΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 10η
ΑΓΟΡ-Ανδρογέας
ΑΟΚ Χανιά-Κύδων
Ακρωτήρι-Ασκηση
ΟΑΧ-Κίσσαμος
Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική – 11η
Ανδρογέας-Δειλινό
Κύδων-ΑΓΟΡ
Ασκηση-ΑΟΚ Χανιά
Κίσσαμος-Ακρωτήρι
Ρεπό: ΟΑΧ

3η αγωνιστική – 12η
Δειλινό-ΑΟ Κύδων
ΑΓΟΡ-Ασκηση
ΑΟΚ Χανιά-Κίσσαμος
Ακρωτήρι-ΟΑΧ
Ρεπό: Ανδρογέας

4η αγωνιστική – 13η
Ασκηση-Δειλινό
Κίσσαμος-ΑΓΟΡ
ΟΑΧ-ΑΟΚ Χανιά
Κύδων-Ανδρογέας
Ρεπό: Ακρωτήρι

5η αγωνιστική – 14η
Δειλινό-Κίσσαμος
ΑΓΟΡ-ΟΑΧ
ΑΟΚ Χανιά-Ακρωτήρι
Ανδρογέας-Ασκηση
Ρεπό: Κύδων

6η αγωνιστική – 15η
ΟΑΧ-Δειλινό
Ακρωτήρι-ΑΓΟΡ
Κίσσαμος-Ανδρογέας
Ασκηση-Κύδων
Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική – 16η
Δειλινό-Ακρωτήρι
ΑΓΟΡ-ΑΟΚ Χανιά
Ανδρογέας-ΟΑΧ
ΑΟ Κύδων-Κίσσαμος
Ρεπό: Ασκηση

8η αγωνιστική – 17η
ΑΟΚ Χανιά-Δειλινό
Ακρωτήρι-Ανδρογέας
ΟΑΧ-ΑΟ Κύδων
Κίσσαμος-Ασκηση
Ρεπό: ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική – 18η
Δειλινό-ΑΓΟΡ
Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά
ΑΟ Κύδων-Ακρωτήρι
Ασκηση-ΟΑΧ
Ρεπό: Κίσσαμος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 10η
Πεδιάδα-ΑΟΑΝ
Εργοτέλης-Ηράκλειο
Ηρόδοτος-ΟΦΗ
Μεσσαρά-Αναγέννηση
Ρεπό: Ιεράπετρα

2η αγωνιστική – 11η
ΑΟΑΝ-Ιεράπετρα
Ηράκλειο-Πεδιάδα
ΟΦΗ-Εργοτέλης
Αναγέννηση-Ηρόδοτος
Ρεπό: Μεσσαρά

3η αγωνιστική – 12η
Ιεράπετρα-Ηράκλειο
Πεδιάδα-ΟΦΗ
Εργοτέλης-Αναγέννηση
Ηρόδοτος-Μεσσαρά
Ρεπό: ΑΟΑΝ

4η αγωνιστική – 13η
ΟΦΗ-Ιεράπετρα
Αναγέννηση-Πεδιάδα
Μεσσαρά-Εργοτέλης
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ
Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική – 14η
Ιεράπετρα-Αναγέννηση
Πεδιάδα-Μεσσαρά
Εργοτέλης-Ηρόδοτος
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
Ρεπό: Ηράκλειο

6η αγωνιστική – 15η
Μεσσαρά-Ιεράπετρα
Ηρόδοτος-Πεδιάδα
Αναγέννηση-ΑΟΑΝ
ΟΦΗ-Ηράκλειο
Ρεπό: Εργοτέλης

ΠΑΙΔΩΝ Α’

1η αγωνιστική – 10η
ΑΟΑΝ-ΟΑΧ
Ανδρογέας-Ηράκλειο
Ακρωτήρι-Αναγέννηση
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ
Ηρόδοτος-Κύδων

2η αγωνιστική – 11η
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ
Αναγέννηση-Ανδρογέας
ΑΓΟΡ-Ακρωτήρι
Κύδων-ΟΦΗ
ΟΑΧ-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική – 12η
ΑΟΑΝ-Αναγέννηση
Ανδρογέας-ΑΓΟΡ
Ακρωτήρι-Κύδων
ΟΦΗ-Ηρόδοτος
ΟΑΧ-Ηράκλειο

4η αγωνιστική – 13η
ΑΓΟΡ-ΑΟΑΝ
Κύδων-Ανδρογέας
Ηρόδοτος-Ακρωτήρι
ΟΦΗ-ΟΑΧ
Αναγέννηση-Ηράκλειο

5η αγωνιστική-14η
ΑΟΑΝ-Κύδων
Ανδρογέας-Ηρόδοτος
Ακρωτήρι-ΟΦΗ
ΟΑΧ-Αναγέννηση
Ηράκλειο-ΑΓΟΡ

6η αγωνιστική-15η
Ηρόδοτος-ΑΟΑΝ
ΟΦΗ-Ανδρογέας
Ακρωτήρι-ΟΑΧ
Κύδων-Ηράκλειο
ΑΓΟΡ-Αναγέννηση

7η αγωνιστική – 16η
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
Ανδρογέας-Ακρωτήρι
ΟΑΧ-ΑΓΟΡ
Ηράκλειο-Ηρόδοτος
Αναγέννηση-Κύδων

8η αγωνιστική – 17η
Ακρωτήρι-ΑΟΑΝ
Ανδρογέας-ΟΑΧ
ΟΦΗ-Ηράκλειο
Ηρόδοτος-Αναγέννηση
Κύδων-ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική – 18η
ΑΟΑΝ-Ανδρογέας
ΟΑΧ-Κύδων
Ηράκλειο-Ακρωτήρι
Αναγέννηση-ΟΦΗ
ΑΓΟΡ-Ηρόδοτος

ΠΑΙΔΩΝ Β / Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική-12η
ΟΑΧ 2-Ανδρογέας 2
Ηρόδοτος 2-Ηράκλειο 2
ΟΦΣ Χανίων-ΑΟΚ Χανιά
Χανιά BC-ΑΓΟΡ 2
ΑΕ Πλατανιάς-Κύδων 2
Ρεπό: Ακαδημία Ρεθύμνου

2η αγωνιστική-13η
Ανδρογέας2-Ακαδημία Ρεθύμνου
Ηράκλειο 2-ΟΑΧ 2
ΑΟΚ Χανιά-Ηρόδοτος 2
ΑΓΟΡ 2-ΟΦΣ Χανίων
Κύδων 2-Xανιά BC
Ρεπό: ΑΕ Πλατανιάς

3η αγωνιστική-14η
Ακαδημία Ρεθύμνου-Ηράκλειο 2
ΟΑΧ 2-ΑΟΚ Χανιά
Ηρόδοτος 2-ΑΓΟΡ 2
ΟΦΣ Χανίων-Κύδων 2
Χανιά BC-ΑΕ Πλατανιάς
Ρεπό: Ανδρογέας 2

4η αγωνιστική-15η
ΑΟΚ Χανιά-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΑΓΟΡ 2-ΟΑΧ 2
Κύδων 2-Ηρόδοτος 2
ΑΕ Πλατανιάς-ΟΦΣ Χανίων
Ηράκλειο 2-Ανδρογέας 2
Ρεπό: Χανιά BC

5η αγωνιστική-16η
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΑΓΟΡ 2
ΟΑΧ 2-Κύδων 2
Ηρόδοτος 2-ΑΕ Πλατανιάς
ΟΦΣ Χανίων-Χανιά BC
Aνδρογέας 2-ΑΟΚ Χανιά
Ρεπό: Ηράκλειο 2

6η αγωνιστική – 17η
Κύδων 2-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΑΕ Πλατανιάς-ΟΑΧ 2
Χανιά BC-Hρόδοτος 2
ΑΓΟΡ 2-Ανδρογέας 2
ΑΟΚ Χανιά-Ηράκλειο 2
Ρεπό: Ο.Φ.Σ. Χανίων

7η αγωνιστική – 18η
Ακαδημία Ρεθύμνου-Πλατανιάς
ΟΑΧ 2-Χανιά BC
Ηρόδοτος 2-ΟΦΣ Χανίων
Ανδρογέας 2-Κύδων 2
Ηράκλειο 2-ΑΓΟΡ 2
Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

8η αγωνιστική – 19η
Χανιά ΒC-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΟΦΣ Χανίων-ΟΑΧ 2
ΑΕ Πλατανιάς-Ανδρογέας 2
Κύδων 2-Ηράκλειο 2
ΑΓΟΡ 2-ΑΟΚ Χανιά
Ρεπό: Ηρόδοτος 2

9η αγωνιστική – 20ή
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΦΣ Χανίων
ΟΑΧ 2-Ηρόδοτος 2
Ανδρογέας 2-Χανιά BC
Ηράκλειο 2-ΑΕ Πλατανιάς
ΑΟΚ Χανιά-Κύδων 2
Ρεπό: ΑΓΟΡ 2

10η αγωνιστική – 21η
Ηρόδοτος 2-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΟΦΣ Χανίων-Ανδρογέας 2
Χανιά BC-Hράκλειο 2
ΑΕ Πλατανιάς-ΑΟΚ Χανιά
Κύδων 2-ΑΓΟΡ 2
Ρεπό: ΟΑΧ 2

11η αγωνιστική – 22η
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΑΧ 2
Ανδρογέας 2-Ηρόδοτος 2
Ηράκλειο 2-ΟΦΣ Χανίων
ΑΟΚ Χανιά-Χανιά BC
ΑΓΟΡ 2-ΑΕ Πλατανιάς
Ρεπό: Κύδων 2

ΠΑΙΔΩΝ Β / Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 12η
Ιεράπετρα-Γιούχτας
Μεσσαρά-ΟΦΗ 2
Εργοτέλης-Σητειακός
ΟΑΣΗ-Πεδιάδα
Νεάπολη-Τηγανίτης
Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική – 13η
Γιούχτας-Δειλινό
ΟΦΗ 2-Ιεράπετρα
Σητειακός-Μεσσαρά
Πεδιάδα-Εργοτέλης
Τηγανίτης-ΟΑΣΗ
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολη

3η αγωνιστική – 14η
Δειλινό-ΟΦΗ 2
Ιεράπετρα-Σητειακός
Μεσσαρά-Πεδιάδα
Εργοτέλης-Τηγανίτης
ΟΑΣΗ-ΑΕ Νεάπολη
Ρεπό: Γιούχτας

4η αγωνιστική – 15η
Σητειακός-Δειλινό
Πεδιάδα-Ιεράπετρα
Τηγανίτης-Μεσσαρά
ΑΕ Νεάπολη-Εργοτέλης
ΟΦΗ 2 – Γιούχτας
Ρεπό: ΟΑΣΗ

5η αγωνιστική-16η
Δειλινό-Πεδιάδα
Ιεράπετρα-Τηγανίτης
Μεσσαρά-ΑΕ Νεάπολη
Εργοτέλης-ΟΑΣΗ
Γιούχτας-Σητειακός
Ρεπό: ΟΦΗ 2

6η αγωνιστική – 17η
Τηγανίτης-Δειλινό
ΑΕ Νεάπολη-Ιεράπετρα
ΟΑΣΗ-Μεσσαρά
Πεδιάδα-Γιούχτας
Σητειακός-ΟΦΗ 2
Ρεπό: ΟΦΗ 2

7η αγωνιστική – 18η
Δειλινό-ΑΕ Νεάπολη
Ιεράπετρα-ΟΑΣΗ
Μεσσαρά-Εργοτέλης
Γιούχτας-Τηγανίτης
ΟΦΗ 2-Πεδιάδα
Ρεπό: Σητειακός

8η αγωνιστική – 19η
ΟΑΣΗ-Δειλινό
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
ΑΕ Νεάπολη-Γιούχτας
Τηγανίτης-ΟΦΗ 2
Πεδιάδα-Σητειακός
Ρεπό: Μεσσαρά

9η αγωνιστική – 20ή
Δειλινό-Εργοτέλης
Ιεράπετρα-Μεσσαρά
Γιούχτας-ΟΑΣΗ
ΟΦΗ 2-Νεάπολη
Σητειακός-Τηγανίτης
Ρεπό: Πεδιάδα

10η αγωνιστική – 21η
Μεσσαρά-Δειλινό
Εργοτέλης-Γιούχτας
ΟΑΣΗ-ΟΦΗ 2
ΑΕ Νεάπολη-Σητειακός
Τηγανίτης-Πεδιάδα
Ρεπό: Ιεράπετρα

11η αγωνιστική-22η
Δειλινό-Ιεράπετρα
Γιούχτας-Μεσσαρά
ΟΦΗ 2-Εργοτέλης
Σητειακός-ΟΑΣΗ
Πεδιάδα-ΑΕ Νεάπολη
Ρεπό: Τηγανίτης 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1η αγωνιστική – 6η
ΟΑΧ-ΟΦΗ
Ηρόδοτος-Αρκάδι
Ρεπό: Ιεράπετρα

2η αγωνιστική – 7η
ΟΦΗ-Ιεράπετρα
Αρκάδι-ΟΑΧ
Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική – 8η
Ιεράπετρα-Αρκάδι
ΟΑΧ-Ηρόδοτος
Ρεπό: ΟΦΗ

4η αγωνιστική – 9η
Ηρόδοτος-Ιεράπετρα
Αρκάδι-ΟΦΗ
Ρεπό: ΟΑΧ

5η αγωνιστική – 10η
Ιεράπετρα-ΟΑΧ
ΟΦΗ-Ηρόδοτος
Ρεπό: Αρκάδι

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η αγωνιστική – 10η
Πεδιάδα-ΟΑΧ
Εργοτέλης-Αρκάδι
ΟΦΗ-Ανδρογέας
Ηρόδοτος-Ιεράπετρα
Ρεπό: ΟΑΣΗ

2η αγωνιστική – 11η
ΟΑΧ-ΟΑΣΗ
Αρκάδι-Πεδιάδα
Ανδρογέας-Εργοτέλης
Ιεράπετρα-ΟΦΗ
Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική – 12η
ΟΑΣΗ-Αρκάδι
Πεδιάδα-Ανδρογέας
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
ΟΦΗ-Ηρόδοτος
Ρεπό: ΟΑΧ

4η αγωνιστική – 13η
Ανδρογέας-ΟΑΣΗ
Ιεράπετρα-Πεδιάδα
Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Αρκάδι-ΟΑΧ
Ρεπό: ΟΦΗ

5η αγωνιστική – 14η
ΟΑΣΗ-Ιεράπετρα
Πεδιάδα-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-ΟΦΗ
ΟΑΧ-Ανδρογέας
Ρεπό: Αρκάδι

6η αγωνιστική – 15η
Ηρόδοτος-ΟΑΣΗ
ΟΦΗ-Πεδιάδα
Ιεράπετρα-ΟΑΧ
Ανδρογέας-Αρκάδι
Ρεπό: Εργοτέλης

7η αγωνιστική – 16η
ΟΑΣΗ-ΟΦΗ
Πεδιάδα-Εργοτέλης
ΟΑΧ-Ηρόδοτος
Αρκάδι-Ιεράπετρα
Ρεπό: Ανδρογέας

8η αγωνιστική – 17η
Εργοτέλης-ΟΑΣΗ
ΟΦΗ-ΟΑΧ
Ηρόδοτος-Αρκάδι
Ιεράπετρα-Ανδρογέας
Ρεπό: Πεδιάδα

9η αγωνιστική – 18η
ΟΑΣΗ-Πεδιάδα
ΟΑΧ-Εργοτέλης
Αρκάδι-ΟΦΗ
Ανδρογέας-Ηρόδοτος
Ρεπό: Iεράπετρα

 

 

karta antonis garden
zgas

Rabona ad