Η αγωνιστική κίνηση στην ΕΣΠΕΚ από Σάββατο έως Πέμπτη

Βόλεϊ | 1 Μαρτίου 2019, 21:35

Πλούσια είναι η αγωνιστική κίνηση στις διοργανώσεις της Ενωσης Σωματείων Πετοσφαίρισης Κρήτης τις επόμενες ημέρες. 

Η διοργανώτρια αρχή, λόγω εκκρεμοτήτων που υπάρχουν σε αρκετές κατηγορίες με εξ αναβολής αγώνες, όρισε παιχνίδια, εκτός του Σαββατοκύριακου και Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Πέμπτη. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:30 ΣΥΚΑΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 18:30 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΒΑΚ 16:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 11:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:45 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  

 

karta antonis garden
craft coffee bar
arcana