ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα των επόμενων ημερών, με βάση τα επίσημα προγράμματα κάθε διοργάνωσης.

ΤΡΙΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2020
21:45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ελλάδα (Open Beyond & CosmoteSports1)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ
FOOTBALL LEAGUE - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:00 Βόλος ΝΠΣ-Ηρόδοτος
15:00 Πλατανιάς-Σπάρτη
15:00 Τρίκαλα-Κέρκυρα
15:00 Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου (ΕΡΤ3)
15:00 Εργοτέλης-Αιγινιακός
15:00 Παναχαϊκή-ΑΟΧ/Κισσαμικός

ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
15:30 Αρης Σούδας-ΣΥΝΚΑ στη Σούδα

Γ' ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 
Κ14
14:30 Μεσσηνία-Ηράκλειο στο Δημ. Βάρης
15:30 Χανιά-Βοιωτία στο Δημ. Ελευσίνας

Κ16
11:00 Χανιά-Κυκλάδες στο Δημ. Ελευσίνας

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ
FOOTBALL LEAGUE - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Ηρακλής-Δόξα Δράμας (ΕΡΤ3)

*Το πρόγραμμα ενημερώνεται καθημερινά

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2020
21:45 Λιχτενστάιν-Ελλάδα (Open Beyond & CosmoteSports1)
FOOTBALL LEAGUE - 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Κέρκυρα-Εργοτέλης 
15:00 Αιγινιακός-ΑΟΧ/Κισσαμικός
15:00 Ηρόδοτος-Τρίκαλα
15:00 Πλατανιάς-Βόλος ΝΠΣ (ΕΡΤ3)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15 SUPER LEAGUE (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός στο ΒΑΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 FOOTBALL LEAGUE (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
12:00 Εργοτέλης-Παναχαϊκή 
12:00 Ηρόδοτος-Σπάρτη
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
15:30 Απτερα-Σπάθα στη Σούδα
15:30 Ηρακλής Νεροκούρου-Θύελλα στα Νεροκούρου
15:30 Δόξα Παχιανών-Τιτάν στη Μοναχη Ελιά
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Ροδωπού-Υρτακίνα στο Κολυμπάρι 
19:00 Ηφαιστος-Αρης Βουκολιών στα Νεροκούρου
19:00 Θησέας-Ιδομενέας στη Μοναχή Ελιά
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Νέος Κισσαμικός-Ασπάλαθος στο Καστέλι
Α1 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
14:30 Εθνικός-ΠΑΟΚ (EΡΤ Play)
15:00 ΟΦΘ-Παλαιό Φάληρο 
16:00 ΓΣ Περιστερίου-Ολυμπιακός 
16:00 Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμύρνης 
18:00 Υδραϊκός-Βουλιαγμένη 
18:00 Χίος-Γλυφάδα
BASKET LEAGUE - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:45 Ηφαιστος Λήμνου-ΑEK (BL Show ΕΡΤ2)
15:45 Χολαργός-Ρέθυμνο Cretan Kings (BL Show ΕΡΤ2)
15:45 Λαύριο-Περιστέρι (BL Show ΕΡΤ2)
15:45 Κύμη-Προμηθέας Πατρών (BL Show ΕΡΤ2)
18:00 Αρης-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ2)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Ανδρογέας-Ακρωτήρι στο κλ. Λίντο
18:00 Εργοτέλης-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Λίντο 
18:00 ΑΟΚ Χανιά-Ηράκλειο στο κλ. Χανίων
19:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-Ηρόδοτος στο κλ. Χερσονήσου
20:00 Μεσσαρά-Τηγανίτης στο κλ. Μοιρών
20:00 Κύδων-ΟΑ Χανίων στο κλ. Χανίων
PRE LEAGUE ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Μεσσαρά-Παναθηναϊκός στο κλ. Μοιρών
Α2 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ (1ΟΣ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - Α' ΟΜΙΛΟΣ, 1-4) - 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Πανιώνιος-ΟΦΗ στο κλ. "Σοφία Μπεφόν"
Α2 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Αγ. Παρασκευή-ΑΘΛΕΣΗ στο κλ. Αγ. Παρασκευής
Α2 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
13:00 ΕΑΧ Χανιά-ΑΣ Ηλιούπολης στο κλ. Χανίων 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ
FOOTBALL LEAGUE - 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Καραϊσκάκης-Ηρακλής 
15:00 Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
15:00 Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας 
Γ' ΕΘΝΙΚΗ (5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 
15:00 Προοδευτική-ΟΦΙ
15:00 Γιούχτας-ΠΟΑ  
15:00 Κερατσίνι-Επισκοπή 
15:00 Αμπελακιακός-Ιωνικός 
15:00 Νεάπολη-Εθνικός 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17 SUPER LEAGUE (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
10:00 Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 FOOTBALL LEAGUE (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
12:00 ΑΟΧ/Κισσαμικός-Πλατανιάς στο Elpisniki
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
10:45 Ικαρος Μουρνιών-Μινώταυρος στα Νεροκούρου  
10:45 Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
15:30 Γρανίτης-Δάφνη στην Αγ. Μαρίνα
15:30 Κορωνίδα-Ποσειδών Κ.Ρ. στον Βάμο
15:30 Αρης Σούδας-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Αστέρας Χαλέπας-Ποσειδών Τσικαλαριών στη Μοναχή Ελιά
10:45 ΑΠ Σούδας-Πέργαμος στους Αγ. Αποστόλους
15:30 Ασπίδα-Χάλης στον Ναύσταθμο
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
10:45 Νέοι Μινωταύρου-ΕΘΚ στις Μουρνιές
15:30 Κουμπές-Ιωνία 2000 στα Νεροκούρου 
15:30 Ατρόμητος Μάλεμε-Σφακιά στον Ταυρωνίτη
19:00 Νέοι Χανίων-Τάλως στη Μοναχή Ελιά
BASKET LEAGUE – 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)
FINAL FOUR - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
Μικρός τελικός 
12:00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός στο κλ. Κλαδισού
Τελικός
15:00 Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός στο κλ. Κλαδισού
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 Δειλινό-Καλλιθέα Ρόδου στο κλ. Λίντο
17:00 Κορωπί-ΟΦΗ στο κλ. "Γ. Παπασιδέρης"
Α1 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕ ΚΡΗΤΗΣ - ΠΛΕΙ ΟΦ 
19:00 ΓΕΗ-Ν. ΟΠΕΡ στο κλ. Λίντο
19:00 Ηρόδοτος-ΣΦΠ Χανίων στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ
16:00 Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρόδου (CosmoteSport4)
ΤΡΙΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2020
21:45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ελλάδα (Open Beyond & CosmoteSports1)
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ
FOOTBALL LEAGUE - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:00 Βόλος ΝΠΣ-Ηρόδοτος 
15:00 Πλατανιάς-Σπάρτη
15:00 Τρίκαλα-Κέρκυρα 
15:00 Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου (ΕΡΤ3)
15:00 Εργοτέλης-Αιγινιακός 
15:00 Παναχαϊκή-ΑΟΧ/Κισσαμικός
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ
FOOTBALL LEAGUE - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Ηρακλής-Δόξα Δράμας (ΕΡΤ3)