legea hor

Ακαδημίες

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Νέων

Την περασμένη Δευτέρα (4/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της κατηγορίας Νέων, το οποίο φέτος θα είναι αφιερωμένο στη μνήμη του παλαιού παράγοντα της Ε.Π.Σ. Χανίων, Κωνσταντίνου Περουλάκη.

Στο φετινό πρωτάθλημα το οποίο ξεκινάει το Σαββατο 16/9 , παίρνουν μέρος 14 ομάδες (συνολικά 30 αγωνιστικές), ενώ δικαίωμα συμμετοχής θα έχουν παιδιά τα οποία έχουν γεννηθεί τα έτη 2002 & 2003.

Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές:

1η αγωνιστική 16η 
Δόξα-Ιδομενέας
Πανακρωτηριακός-Δόξα
Κισσαμικός- ΑΠ Σούδας
Απόλλων-Σφακιά
Θησέας-ΑΕ Κυδωνίας
Κρ. Αστέρας-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ρεπο:Σπάθα, Νέοι Μινωταύρου

2η αγωνιστική 17η
Πανακρωτηριακός-Δόξα
Ιδομενέας-Κισσαμικός
ΙΝΚΑ-Απόλλων
ΑΠ Σούδας-Σπάθα
Σφακιά-Θησέας
ΑΕ Κυδωνίας-Νέοι Μινωταύρου
Ρεπό: Κρ. Αστέρας, Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

3η αγωνιστική 18η
Δόξα-Κισσαμικός
Απόλλων-Πανακρωτηριακός
Σπάθα-Ιδομενέας
Θησέας-ΙΝΚΑ
Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας
Νεόι Μινωταύρου-Σφακιά
ΑΕ Κυδωνίας-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

4η αγωνιστική 19η
Απόλλων-Δόξα
Κισσαμικός-Σπάθα
Πανακρωτηριακός-Θησέας
Ιδομενέας-Κρ. Αστέρας
ΙΝΚΑ-Νέοι Μινωταύρου
Σφακιά-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ρεπό: ΑΕ Κυδωνίας, ΑΠ Σούδας

5η αγωνιστική 20η
Δόξα-Σπάθα
Θησέας-Απόλλων
Κρ. Αστέρας-ΚισσαμικόςΝέοι
Μινωταύρου-Πανακρωτηριακός
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ
Ρεπό: Ιδομενέας, Σφακιά

6η αγωνιστική 21η
Θησέας-Δόξα
Σπάθα-Κρ. Αστέρας
Απόλλων-Νέοι Μινωταύρου
Πανακρωτηριακός-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ιδομενέας-ΑΕ Κυδωνίας
ΑΠ Σούδας-Σφακιά
Ρεπό: Κισσαμικός, ΙΝΚΑ

7η αγωνιστική 22η
Δόξα-Κρ. Αστέρας
Νέοι Μινωταύρου-Θησέας
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Απόλλων
ΑΕ Κυδωνίας-Κισσαμικός
Σφακιά-Ιδομενέας
ΙΝΚΑ-ΑΠ Σούδας
Ρεπό: Σπάθα, Πανακρωτηριακός

8η αγωνιστική 23η
Νέοι Μινωταύρου-Δόξα
Θησέας-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας
Κισσαμικ΄πος-Σφακιά
Πανακρωτηριακός-ΑΠ Σούδας
Ιδομενέας-ΙΝΚΑ
Ρεπό: Κρ. Αστέρας, Απόλλων

9η αγωνιστική 24η
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Νέοι Μινωταύρου
ΑΕ Κυδωνίας-Κρ. Αστέρας
Σφακιά-Σπάθα
ΑΠ Σούδας-Απόλλων
ΙΝΚΑ-Κισσαμικός
Ιδομενέας-Πανακρωτηριακός
Ρεπό: Δόξα, Θησέας

10η αγωνιστική 25η
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα
Κρ. Αστέρας-Σφακιά
Θησέας-ΑΠ Σούδας
Σπάθα-ΙΝΚΑ
Απόλλων-Ιδομενέας
Κισσαμικός-Πανακρωτηριακός
Ρεπό: ΑΕ Κυδωνίας, Νέόι Μινωταύρου

11η αγωνιστική 26η
Δόξα-ΑΕ Κυδωνίας
ΑΠ Σούδας-Νέοι Μινωταύρου
ΙΝΚΑ-Κρ. Αστέρας
Ιδομενέας-Θησέας
Πανακρωτηριακός-Σπάθα
Κισσαμικός-Απόλλων
Ρεπό:Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ, Σφακιά

12η αγωνιστική 27η
ΑΕ Κυδωνίας-Σφακιά
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΠ Σούδας
Νέοι Μινωταύρου-Ιδομενέας
Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός
Θησέας-Κισσαμικός
Ρεπό: Δόξα, ΙΝΚΑ

13η αγωνιστική 28η
Δόξα-Σφακιά
ΙΝΚΑ-ΑΕ Κυδωνίας
Ιδομενέας-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Κισσαμικός-Νέοι Μινωταύρου
Απόλλων-Κρ. Αστέρας
Σπάθα-Θησέας
Ρεπό: Πανακρωτηριακός, ΑΠ Σούδας

14η αγωνιστική 29η
ΑΠ Σούδας-Δόξα
Σφακιά-ΙΝΚΑ
ΑΕ Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός
Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Κισσαμικός
Νέοι Μινωταύρου-Σπάθα
Κρ. Αστέρας-Θησέας
Ρεπό: Απόλλων, Ιδομενέας

15η αγωνιστική 30η
Δόξα-ΙΝΚΑ
Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας
Πανακρωτηριακός-Σφακιά
Απόλλων-ΑΕ Κυδωνίας
Σπάθα-Ένωση Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Κρ. Αστέρας-Νέοι Μινωταύρου
Ρεπό: Κισσαμικός, Θησέας