legea hor

Ακαδημίες

Το πρόγραμμα του κυπέλλου Παίδων

 Τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του κυπέλλου Παίδων 2017-2018, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χανίων.

 

Συνολικά, 20 ομάδες (χωρίστηκαν σε 2 ομίλους των 10) λαμβάνουν μέρος στη διοργάνωση, η οποία θα διεξαχθεί όπως και πέρυσι, σε ένα γύρο των 9 αγωνιστικών. Τη φετινή χρονιά θα αγωνιστούν παιδιά που είναι γεννημένα τα έτη 2004 και 2005. 

Το Κύπελλο Παίδων θα διεξαχθεί στη μνήμη του Βασίλη Πατσαρίκα και γι' αυτό τον λόγο όπως έγινε γνωστό ο τελικός θα φιλοξενηθεί στο γήπεδο του Βάμου. Οι πέντε πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα σχηματίσουν τον 1ο όμιλο στο πρωτάθλημα παίδων, που θα γίνει στη μνήμη του Κώστα Μουντάκη, ενώ οι υπόλοιπες ομάδες θα τοποθετηθούν στον 2ο όμιλο.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των 2 ομίλων:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Κορωνίδα-Κρ. Αστέρας
Μινώταυρος-Τιτάν
Νέος Ηρακλής-Ιωνία 2000
Δόξα-ΑΠ Σούδας
Πανακρωτηριακός-Θησεάς

2η αγωνιστική

Κρ. Αστέρας-Νέος Ηρακλής
Μινώταυρος-Κορωνίδα
ΑΠ Σούδας-Θησέας
Ιωνία 2000-Πανακρωτηριακός
Τιτάν-Δόξα

3η αγωνιστική

Κορωνίδα-Νέος Ηρακλής
Δόξα-Μινώταυρος
Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας
Θησέας-Τιτάν
ΑΠ Σούδας-Ιωνία 2000

4η αγωνιστική

Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας
Μινώταυρος-Θησέας
Νέος Ηρακλής-Πανακρωτηριακός
Δόξα-Κορωνίδα
Ιωνία 2000-Μινώταυρος

5η αγωνιστική

Κορωνίδα-Πανακρωτηριακός
Κρ. Αστέρας-Τιτάν
Θησέας-Δόξα
ΑΠ Σούδας-Νέος Ηρακλής
Ιωνία 2000-Μινώταυρος

6η αγωνιστική

Μινώταυρος-Κρ. Αστέρας
Νέος Ηρακλής-Τιτάν
Δόξα-Ιωνία 2000
Πανακρωτηριακός-ΑΠ Σούδας
Θησέας-Κορωνίδα

7η αγωνιστική

Κρ. Αστέρας-Δόξα
Νέος Ηρακλής-Μινώταυρος
ΑΠ Σούδας-Κορωνίδα
Ιωνία 2000-Θησέας
Τιτάν-Πανακρωτηριακός

8η αγωνιστική

Κορωνίδα-Ιωνία 2000
Δόξα-Νέος Ηρακλής
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος
Θησέας-Κρ. Αστέρας
Τιτάν-ΑΠ Σούδας

9η αγωνιστική

Κορωνίδα-Τιτάν
Μινώταυρος-ΑΠ Σούδας
Νέος Ηρακλής-Θησέας
Πανακρωτηριακός-Δόξα
Ιωνία 2000-Κρ. Αστέρας

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης
Σπάθα-Παλαιόχωρα
Καλτσέτο-Λέοντες
Νέοι Μινωταύρου-Πλατανιάς
ΙΝΚΑ-Νέος Κισσαμικός

2η αγωνιστική

Γρανίτης-Καλτσέτο
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας
Πλατανιάς-Νέος Κισσαμικός
Λέοντες-ΙΝΚΑ
Παλαιόχωρα-Νέοι Μινωταύρου

3η αγωνιστική

ΑΕ Κυδωνίας-Καλτσέτο
Νέοι Μινωταύρου-Σπάθα
ΙΝΑ-Γρανίτης
Νέος Κισσαμικός-Παλαιόχωρα
Πλατανιάς-Λέοντες

4η αγωνιστική

Γρανίτης-Πλατανιάς
Σπάθα-Νέος Κισσαμικός
Καλτσέτο-ΙΝΚΑ
Νέοι Μινωταύρου-ΑΕ Κυδωνίας
Παλαιόχωρα-Λέοντες

5η αγωνστική

ΑΕ Κυδωνίας-ΙΝΚΑ
Γρανίτης-Παλαιόχωρα
Νέος Κισσαμικός-Νέοι Μινωταύρου
Πλατανιάς-Καλτσέτο
Λέοντες-Σπάθα

6η αγωνιστική

Σπάθα-Γρανίτης
Καλτσέτο-Παλαιόχωρα
Νέοι Μινωταύρου-Λέοντες
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς
Νέος Κισσαμικός-ΑΕ Κυδωνίας

7η αγωνιστική

Γρανίτης-Νέοι Μινωταύρου
Καλτσέτο-Σπάθα
Πλατανιάς-ΑΕ Κυδωνίας
Λέοντες-Νέος Κισσαμικός
Παλαιόχωρα-ΙΝΚΑ

8η αγωνιστική

ΑΕ Κυδωνίας-Λέοντες
Νέοι Μινωταύρου-Καλτσέτο
ΙΝΚΑ-Σπάθα
Νέος Κισσαμικός-Γρανίτης
Παλαιόχωρα-Πλατανιάς

9η αγωνιστική

ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα
Σπάθα-Πλατανιάς
Καλτσέτο-Νέος Κισσαμικός
ΙΝΚΑ-Νέοι Μινωταύρου
Λέοντες-Γρανίτης