legea hor

petra

÷

Πρωταθλήματα Υποδομών

Η παρουσία των Ακαδημιών από τα Χανιά στο "Aegeo Cup" (pics)

Εκτός από την Ιωνία, αρκετές ομάδες από τα Χανιά εκπροσωπήθηκαν με τις Ακαδημίες τους στο τουρνουά "Aegeo Cup Spas".

Στους Προπαίδες το Καλτσέτο κατέκτησε τον τίτλο, 2ος τερμάτισε ο Πλατανιάς και 5ος ο Κρ. Αστέρας, ενώ στην κατηγορία Τζούνιορ το Καλτσέτο κατέλαβε την 3η θέση, η Ακαδημία Νέας Κυδωνίας την 5η, η δεύτερη ομάδα του Καλτσέτο την 8η, η δεύτερη ομάδα της ΑΔΝ Κυδωνίας την 9η και ο Γρανίτης την 15η θέση.

Εκπροσώπηση υπήρξε και στα Προτζούνιορ, με τον Κρ. Αστέρα 3ο, το Καλτσέτο (γενν. 2007) 5ο, τον Γρανίτη 11ο και το Καλτσέτο (γενν. 2008) 15ο.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τις χανιώτικες ομάδες ανά κατηγορία:

Προπαίδες (γενν. 2003-2004)
Καλτσέτο-Αναγ. Ιεράπετρας 3-0
Κρ. Αστέρας-ΑΟΑΝ 4-0
Πλατανιάς-Ελπίδες ΑΟΑΝ 2-0
Εργοτέλης-Καλτσέτο 1-1
Πλατανιάς-FC Ρέθυμνο 3-2
Ελπίδες ΑΟΑΝ-Κρ. Αστέρας 3-1
Πλατανιάς-ΑΟΑΝ 6-1
Αθλόπολις-Κρ. Αστέρας 0-1
Καλτσέτο-Ολ. Μαλεβιζίου 4-0

Αγώνες κατάταξης
5η-6η θέση: Κρ. Αστέρας-ΑΟ Σύρου 5-1
Τελικός: Πλατανιάς-Καλτσέτο 0-1

Τελική κατάταξη
1.Καλτσέτο
2.Πλατανιάς
3.Εργοτέλης
4.Ελπίδες Αγ. Νικολάου
5.Κρ. Αστέρας
6.Νέος Α.Ο. Σύρος
7.Αναγέννηση Ιεράπετρας
8.Αθλόπολις
9.F.C. Ρέθυμνο
10.Ολυμπιακός Μαλεβιζίου
11.ΑΟΑΝ

Τζούνιορ (γενν. 2005-2006, 9x9)
ΑΔΝ Κυδωνίας (γενν. 2005)-Γρανίτης 8-0
CandiaSport-Καλτσέτο (γενν. 2006) 1-6
Καλτσέτο (2005)-Αθλόπολις 2-0
ΑΟΑΝ-ΑΔΝ Κυδωνίας (2006) 0-12
ΑΠΟΕΛ-Καλτσέτο (2005) 6-0
ΠΟΑ-ΑΔΝ Κυδωνίας (2005) 3-2
Νέος Α.Ο. Σύρος-Γρανίτης 12-0
Αν. Ιεράπετρας-Καλτσέτο (2006) 2-5
Ολυμπιακός Μαλ.-ΑΔΝ Κυδωνίας (2006) 1-3
Κισσαμικος-Καλτσέτο (2005) 0-3 α.α.
ΠΟΑ-Γρανίτης 12-0
Νέος Α.Ο. Σύρος-ΑΔΝ Κυδωνίας (2005) 3-2
F.C. Ρέθυμνο-ΑΔΝ Κυδωνίας (2006) 3-0
ΟΦΗ (2006)-Καλτσέτο (2006) 0-3

Ημιτελικός: ΑΠΟΕΛ-Καλτσέτο (2006) 5-0

Αγώνες κατάταξης
Γρανίτης-ΑΟΑΝ 0-1
ΑΔΝ Κυδωνίας (2005)-Ολυμπιακός Μαλ. 2-0
Καλτσέτο (2005)-Αν. Ιεράπετρας 3-3
ΠΟΑ-ΑΔΝ Κυδωνίας (2006) 1-2
Νέος Α.Ο. Σύρις-Καλτσέτο (2006) 1-2

Τελική κατάταξη
1.Ρέθυμνο
2.ΑΠΟΕΛ
3.Καλτσέτο (2006)
4.Νέος Α.Ο. Σύρος
5.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας (2006)
6.ΠΟΑ
7.Αναγέννηση Ιεράπετρας
8.Καλτσέτο (2005)
9.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας (2005)
10.CandiaSport
11.Ολυμπιακός Μαλεβιζίου
12.Αθλόπολις
13.ΟΦΗ
14.ΑΟΑΝ
15.Γρανίτης

Προτζούνιορ (γενν. 2007, 8x8)
ΠΟΑ-Καλτσέτο (2008) 6-1
Εργοτέλης-Γρανίτης 9-4
Αθλόπολις-Κρ. Αστέρας 1-4
Καλτσέτο (2007)-Ολυμπιακός Μαλ. 3-3
Νέος Α.Ο. Σύρος-Κρ. Αστέρας 3-4
Λίντο (2008)-Καλτσέτο (2008) 1-3
Γρανίτης-ΑΟΑΝ 11-2
Καλτσέτο (2007)-Μινωική 9-5
F.C. Ρέθυμνο-Καλτσέτο (2008) 5-4
Καλτσέτο (2007)-Αθλόπολις 10-4
Γρανίτης-Candiasport 4-6
ΟΦΗ-Κρ. Αστέρας 3-6

Τελική φάση
Κρ. Αστέρας-Ολυμπιακός Μαλ. 2-8
Καλτσέτο (2008)-ΑΟΑΝ 13-0
F.C. Ρέθυμνο-Γρανίτης 2-5
ΟΦΗ-Καλτσέτο (2007) 1-5
Εργοτέλης-Κρ. Αστέρας 1-2

Τελική κατάταξη
1.Ολυμπιακός Μαλεβιζίου
2.ΠΟΑ
3.Κρ. Αστέρας
4.Εργοτέλης
5.Καλτσέτο (2007)
6.ΟΦΗ
7.Λίντο (2008)
8.CandiaSport
9.Αθλόπολις
10.Αθλόπολις 2
11.Γρανίτης
12.F.C. Ρέθυμνο
13.Νέος Α.Ο. Σύρος
14.Μινωική
15.Καλτσέτο (2008)
16.ΑΟΑΝ

Calceto Candia Sport

Calceto1

Calceto2

Calceto3

Calceto4

Calceto5

Granitis Kydonia

Granitis Kydonia1

Granitis

Granitis1

Kapaneris

Kritikos Asteras

Kritikos Asteras1

Kritikos Asteras2

Kritikos Asteras3

Kritikos Asteras4

Kydonia

Kydonia1

Platanias