Ακαδημίες

Η συνέχεια στο Κύπελλο Παίδων

Στις 22 Νοεμβρίου ολοκληρώνεται η φάση των ομίλων στο Κύπελλο Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος" και αναμένεται να γνωρίζουμε εκείνη την ημέρα τις ομάδες που θα αναμετρηθούν στον τελικό της διοργάνωσης.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 4η έως την 9η αγωνιστική:

1ος όμιλος
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ –Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ – ΔΟΞΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 31-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ – ΙΝΚΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΒΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ –ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ – ΙΝΚΑ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ – ΚΟΡΩΝΙΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ – ΔΟΞΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ –ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ

2ος όμιλος
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΣΠΑΘΑ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΔΑΑΟΧ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΔΑΑΟΧ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΣΠΑΘΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΡΟΔΩΠΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 31-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 31-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 31-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΔΑΑΟΧ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΣΠΑΘΑ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΡΟΔΩΠΟΥ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΟΔΩΠΟΥ – Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΔΑΑΟΧ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΣΠΑΘΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΠΑΘΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ