Ακαδημίες

Το νέο πρόγραμμα του πρωταθλήματος Νέων

Όπως σε Α', Β' Κατηγορία έτσι και στο πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης" η ΕΠΣ Χανίων ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 4η μέχρι την 9η αγωνιστική.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ- ΑΟ ΧΑΝΙΑ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΝΚΑ – ΣΠΑΘΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΣΦΑΚΙΑ – ΔΟΞΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ – ΣΦΑΚΙΑ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-Α.Ο ΧΑΝΙΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΙΝΚΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ– ΣΠΑΘΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΣΦΑΚΙΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΘΑ–Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ –ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΝΚΑ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΔΟΞΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΔΟΞΑ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΣΠΑΘΑ - ΙΝΚΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
ΙΝΚΑ- ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ – ΑΟ ΧΑΝΙΑ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ - ΣΦΑΚΙΑ