Ακαδημίες

Τζούνιορ (2ος όμιλος): Το πρόγραμμα έως την 9η αγωνιστική

souda-panakrotiriakos tzounior

Σε Σούδα και Αγ. Αποστόλους θα διεξαχθούν τα ματς του 2ου ομίλου του πρωταθλήματος Τζούνιορ της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έως την 9η αγωνιστική:

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
ΑΡΗΣ Σ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
ΑΣΠΙΔΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΠΟΛΛΩΝ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΤΙΤΑΝ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΠΟΛΛΩ Ν 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΠΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΣΟΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΣΟΥΔΑ
ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΣΟΥΔΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 

 

Λ.Αντ.