Ακαδημίες

Προπαίδες (1ος όμιλος): Το πρόγραμμα του α' γύρου

souda-kissamikos

Το Σάββατο 15 Νοεμβρίου είναι προγραμματισμένη η έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου των Προπαίδων μέχρι και την 9η αγωνιστική:

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΔΟΞΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΔΟΞΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΙΝΚΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014
ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ-ΙΝΚΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ-ΔΟΞΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΙΝΚΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
ΙΝΚΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΔΟΞΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΝΚΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΝΚΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
ΔΟΞΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΝΚΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

 

Λ.Αντ.