Ακαδημίες

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου παίδων μέχρι την 3η αγωνιστική

DSCF6261edited

Δείτε το πρόγραμμα του Κυπέλλου παίδων μέχρι και την 3η αγωνιστική όπως το ανακοίνωσε η ΕΠΣΧ.

1oς όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ          28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ        28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ          29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ

ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ.ΕΛΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ  5-10-2013        ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ           6-10-2013       ΚΥΡΙΑΚΗ          09.00   ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ-Α.ΕΚΥΔΩΝΙΑΣ         6-10-2013       ΚΥΡΙΑΚΗ          09.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΠΟΛΛΩΝ           6-10-2013       ΚΥΡΙΑΚΗ          14.30   ΣΟΥΔΑΣ

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ        6-10-2013        ΚΥΡΙΑΚΗ          14.30   ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000       12-10-2013     ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   Μ. ΕΛΙΑΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ           12-10-2013     ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ    12-10-2013      ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΡΟΔΩΠΟΥ     13-10-2013      ΚΥΡΙΑΚΗ          09.00   ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ           13-10-2013     ΚΥΡΙΑΚΗ          14.30   ΠΛΑΤΑΝΙΑ

 

2ος όμιλος (1η-3η Αγωνιστική)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-AΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΠΑΘΑ 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ   28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

ΑΡΗΣ Σ-ΙΚΑΡΟΣ Μ.      28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ         29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ     5-10-2013        ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΙΚΑΡΟΣ Μ.       5-10-2013        ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ       5-10-2013        ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   Μ. ΕΛΙΑΣ

ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ  5-10-2013       ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΝΚΑ      6-10-2013       ΚΥΡΙΑΚΗ          09.00   ΣΟΥΔΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12-10-2013     ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30           ΣΟΥΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ      12-10-2013      ΣΑΒΒΑΤΟ         14.30   ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

ΔΟΞΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ   13-10-2013     ΚΥΡΙΑΚΗ          09.00   Μ. ΕΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΝΚΑ        13-10-2013     ΚΥΡΙΑΚΗ          14.30   ΚΑΘΙΑΝΩΝ

ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΣΠΑΘΑ      13-10-2013     ΚΥΡΙΑΚΗ          14.30   ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ