legea hor

Μικτές Ομάδες

Οι προεπιλογές για τις Μικτές της νέας αγωνιστικής περιόδου

Την "επόμενη ημέρα" κοιτάνε στις Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Χανίων και ο Ενωσιακός προπονητής Γιώργος Μουριζάκης έκανε τις πρώτες προεπιλογές για την επόμενη αγωνιστική περίοδο για Νέους και Παίδες.

Τη Δευτέρα (20/02) και την Τρίτη (21/02) είναι προγραμματισμένες οι πρώτες προπονήσεις για τα παιδιά που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στην προεπιλογή Νέων (γενν. 2002-2003) και Παίδων (2004-2005).

Η προπόνηση των Νέων είναι την Τρίτη 21 Φεβρουαρίου και ώρα 16:00 στη Μοναχή Ελιά και των Παίδων τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου και ώρα 14:45.

Αναλυτικά οι επιλογές του Γιώργου Μουριζάκη:

Νέοι:

1. Μαρτσάκης Στέφανος (Κορωνίδα)
2. Κορωνάκης Στέλιος (Δόξα)
3. Βενέτης Χρήστος (Δόξα)
4. Γλεντουσάκης Γιώργος (Σπάθα)
5. Αραμπόβ Σπαρτάκος(Σπάθα)
6. Αναγνωστόπουλος Αντώνης (ΑΕ Κυδωνίας)
7. Μαυρεδάκης Ιωάννης (ΙΝΚΑ)
8. Λυραντζάκης Δημήτρης(ΙΝΚΑ)
9. Μαρακάκης Ευτύχης (ΙΝΚΑ)
10. Αρχάκης Γιώργος (ΙΝΚΑ)
11. Μαυρομάτης Κων/νος (ΙΝΚΑ)
12. Μπουντακόπουλος Ανδρέας (Δάφνη)
13. Γεωργίου Παναγιώτης (Ηρακλής Νερ.) 
14. Μαυρίκος Αλέξανδρος (Ηρακλής Νερ.)
15. Κουτράκης Ευάγγελος (Ηρακλής Νερ.)
16. Παντελάκης Νίκος (Ηρακλής Νερ.)
17. Γιουρμετάκης Ελευθέριος (Μινώταυρος)
18. Παπαδομανωλάκης Ιωάννης (ΑΠ Σούδας)
19. Κελαϊδής Αρτέμης (ΑΠ Σούδας)
20. Κούτας Χρήστος (ΑΠ Σούδας)
21. Τζουγκαράκης Κων/νος (ΑΠ Σούδας)
22. Φαραζής Γιώργος (ΑΠ Σούδας)
23. Καρατζής Παναγιώτης (ΑΠ Σούδας)
24. Καλαμαρίδης Γιώργος (Κρ. Αστέρας)
25. Κουκάκης Ευτύχης (Κρ. Αστέρας)
26. Νικολιουδάκης Σπύρος (Κρ. Αστέρας)
27. Καστρινάκης (Κρ. Αστέρας)
28. Σοκορέλης Μανώλης (Κρ. Αστέρας)
29. Πολυχρονάκης Πέτρος (Παν/κος)
30. Πολυχρονάκης Χρήστος (Παν/κος)
31. Φιλιππάκης Αρτέμης (Παν/κος)
32. Λουλουδάκης Στέφανος (Παν/κος)
33. Μαρνελάκης Μανώλης (ΔΑΑΟΧ)

Παίδες:

1. Σκουλάς Θεόδωρος (Κρ. Αστέρας)
2. Φούκας Κων/νος (ΑΠ Σούδας)
3. Αναστασάκης Ιωάννης (ΑΠ Σούδας)
4. Προκοπάκης Προκόπης (ΑΠ Σούδας)
5. Σκουλουδάκης Μιχαήλ (Άρης Σούδας)
6. Καποκάκης Κυριάκος (Κορωνίδα)
7. Καστανοπουλάκης Ιωάννης (Κισσαμικός)
8. Γοναλάκης Φειδίας (Κισσαμικός)
9. Σγουρός Μανώλης-Γεώργιος (Παν/κος)
10. Καμηλάκης Γεώργιος (Παν/κος)
11. Κουκουράκης Μιχάλης (Παν/κος)
12. Πατεράκης Χάρης (Δόξα)
13. Λυβιάκης Χρυοσβαλάντης (Δόξα)
14. Λαδόπουλος Νίκος (ΑΕ Κυδωνίας)
15. Σολανάκης Ευτύχης (ΙΝΚΑ)
16. Φιωτοδημητράκης Γιώργος (ΙΝΚΑ)
17. Φραγκονικολάκης Ευάγγελος (ΙΝΚΑ)
18. Χατζάκης Μάνος (ΙΝΚΑ)
19. Αθητάκης Μιχάλης (ΙΝΚΑ)
20. Σάμπα Άλεξ (ΙΝΚΑ)
21. Σελινιωτάκης Άρης  (ΙΝΚΑ)
22. Ρισάνο Δημήτρης (ΙΝΚΑ)
23. Μαθιουλάκης Ιωάννης (Πλατανιάς)
24. Τσουραπάς Βλάσης (Πλατανιάς)
25. Σπανουδάκης Ανδρεάς (Ηρακλής Νερ.)
26. Μιχαηλάκης Γιώργος (Ηρακλής Νερ. )
27. Κλωθάκης Κων/νος (Μινώταυρος)
28.Κογιανάκης Χαράλαμπος(Μινώταυρος)
29. Μαναρώλης Δημήτρης (Μινώταυρος)
30. Στόιτσος Ιωάννης (Μινώταυρος)
31. Μανούσος Αναστάσης (Μινώταυρος)
32. Σούλκε Αρμάντο (Μινώταυρος)
33. Πατεράκης Ανδρέας (ΔΑΑΟΧ)
34. Γιανναράκης Ηλίας (ΔΑΑΟΧ)
35. Γιανναράκης Κώστας (ΔΑΑΟΧ)
36. Ζαχαριωτάκης Νίκος (ΔΑΑΟΧ)
37. Ρακιπλάρι Φρανς (ΔΑΑΟΧ)
38. Ροντήρης Γιώργος (ΔΑΑΟΧ)