legea hor

Γ' Τοπικό - Γενικά

Η συνέχεια στη Γ' Κατηγορία - Φινάλε στις 29 Απριλίου

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Χανίων το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος για την Γ΄ Κατηγορία. Η αυλαία για το 2018 θα ανοίξει με την 9η αγωνιστική στις 6 Ιανουαρίου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 29 Απριλίου.

Το πρόγραμμα του β΄ γύρου έχει ως εξής:

9η αγωνιστική
Σάββατο 6 Ιανουαρίου  
(15:00)
Υρτακίνα - Νέος Κισσαμικός στην Κάντανο

Κυριακή 7 Ιανουαρίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου - Ασπάλαθος στις Μουρνιές
Πέργαμος - Κουμπές στον Αλικιανό
Καλτσέτο - Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά

(15:00)
Ιωνία 2000 - Τάλως στους Αγίους Αποστόλους

10η αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
(15:00)
Κουμπές - Υρτακίνα στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός - Καλτσέτο στο Καστέλι 

Κυριακή 14 Ιανουαρίου
(15:00)
Πέργαμος - Νέοι Μινωταύρου στον Αλικιανό 
Άρης Βουκολιών - Ιωνία 2000 στον Ταυρωνίτης

11η αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιανουαρίου

(15:00)
Υρτακίνα - Πέργαμος στην Κάντανο
Καλτσέτο - Κουμπές στους Αγίους Αποστόλους

Κυριακή 21 Ιανουαρίου
(10:30)
Ιωνία - Ασπάλαθος στους Αγίους Αποστόλους
Αγία Μαρίνα - Άρης Βουκολιών στην Αγία Μαρίνα
(15:00)
Τάλως - Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη

12η αγωνιστική 
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
(15:00)
Πέργαμος - Καλτσέτο στον Αλικιανό

Κυριακή 28 Ιανουαρίου
(10:30)

Ασπάλαθος - Αγία Μαρίνα στον Αλικιανό 
Άρης Βουκολιών - Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη

(15:00)
Υρτακίνα - Νέοι Μινωταύρου στην Κάντανο
Κουμπές - Τάλως στη Μοναχή Ελιά

13η αγωνιστική
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
(15:00)
Τάλως - Πέργαμος στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου - Ιωνία 2000 στις Μουρνιές
Κουμπές - Άρης Βουκολιών στην Αγία Μαρίνα

(15:00)
Καλτσέτο - Υρτακίνα στον Αλικιανό
Νέος Κισσαμικός - Ασπάλαθος στο Καστέλι

14η αγωνιστική 
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
(15:00)
Ιωνία 2000 - Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά 
Ασπάλαθος - Κουμπές στους Αγίους Αποστόλους

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
(10:30)
Καλτσέτο - Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά 
Πέργαμος - Άρης Βουκολιών στον Αλικιανό

(15:00)
Υρτακίνα - Τάλος στην Κάντανο

15η αγωνιστική 
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
(15:00)
Άρης Βουκολιών - Υρτακίνα στον Ταυρωνίτη
Πέργαμος - Ασπάλαθος στον Αλικιανό

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
(10:30)

Νέοι Μινωταύρου - Αγία Μαρίνα στις Μουρνιές

(15:00)
Τάλως - Καλτσέτο στον Ταυρωνίτη
Νέος Κισσαμικός - Ιωνία 2000 στο Καστέλι

16η αγωνιστική 
Σάββατο 3 Μαρτίου 

(15:00)
Υρτακίνα - Ασπάλαθος στην Κάντανο

Κυριακή 4 Μαρτίου 
(10:30)
Αγία Μαρίνα - Νέος Κισσαμικός στην Αγία Μαρίνα
Καλτσέτο - Άρης Βουκολιών στους Αγίους Αποστόλους

(15:00)
Τάλως - Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη
Ιωνία 2000 - Κουμπές στη Μοναχή Ελιά

17η αγωνιστική
Σάββατο 10 Μαρτίου

(15:00)
Ασπάλαθος - Καλτσέτο στους Αγίους Αποστόλους
Πέργαμος - Ιωνία 2000 στον Αλικιανό

Κυριακή 11 Μαρτίου 
(10:30)
Άρης Βουκολιών - Τάλως στον Ταυρωνίτη

(15:00)
Νέοι Μινωταύρου - Νέος Κισσαμικός στις Μουρνιές
Κουμπές - Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά

18η αγωνιστική 
Σάββατο 17 Μαρτίου 

(15:00)
Άρης Βουκολιών - Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη
Νέος Κισσαμικός - Κουμπές στο Καστέλι 
Ιωνία 2000 - Υρτακίνα στην Αγία Μαρίνα

Κυριακή 18 Μαρτίου
(10:30)
Τάλως - Ασπάλαθος στον Ταυρωνίτη
Αγία Μαρίνα - Πέργαμος στην Αγία Μαρίνα

19η αγωνιστική
Κυριακή 1 Απριλίου 
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου - Κουμπές στις Μουρνιές
Ασπάλαθος - Αρης Βουκολιών στους Αγίους Αποστόλους

(16:00)
Πέργαμος - Νέος Κισσαμικός στον Αλικιανό
Υρτακίνα - Αγία Μαρίνα στην Κάνδανο
Ιωνία 2000 - Καλτσέτο στη Μοναχή Ελιά

20η αγωνιστική
Σάββατο 24 Απριλίου 
(16:30)
Τάλως - Ιωνία 2000 στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 25 Απριλίου
(10:30)
Ασπάλαθος - Νέοι Μινωταύρου στα Νεροκούρου
Αγία Μαρίνα - Καλτσέτο στην Αγία Μαρίνα

(16:30)
Κουμπές - Πέργαμος στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός - Υρτακίνα στο Καστέλι

21η αγωνιστική
Κυριακή 22 Απριλίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου - Πέργαμος στις Μουρνιές
Αγία Μαρίνα - Τάλως στην Αγία Μαρίνα

(17:00)
Υρτακίνα - Κουμπές στην Κάνδανο
Ιωνία 2000 - Άρης Βουκολιών στη Μοναχή Ελιά
Καλτσέτο - Νέος Κισσαμικός στους Αγίους Αποστόλους

22η αγωνιστική 
Κυριακή 29 Απριλίου

(10:30)
Άρης Βουκολιών - Αγία Μαρίνα στον Ταυρωνίτη

(17:00)
Πέργαμος - Υρτακίνα στον Αλικιανό
Ασπάλαθος - Ιωνία 2000 στα Νεροκούρου
Κουμπές - Καλτσέτο στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός - Τάλως στο Καστέλι