Θησέας

Ενας βαθμός για Θησέα και Ποσειδώνα Τσικαλαριών

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν στη Μ. Ελιά ο Θησέας με τον Ποσειδώνα Τσικαλαριών, αφού έμειναν στο ισόπαλο 1-1.

Και τα δύο γκολ σημειώθηκαν μάλιστα μέσα σε λίγα λεπτά στο δεύτερο μέρος. Ο Λεβεντέλλης έδωσε προβάδισμα στους φιλοξενούμενους στο 60' και ο Καραγκασίδης λίγα λεπτά μετά διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Ο Θησέας ανέβηκε σοτυς 21 βαθμούς, ενώ ο Ποσειδών πήγε στους 32.

Διαιτητής:Τρίγκας
Βοηθοί: Μαραγκάκης-Σαρικάκη

Ποσειδών Τσικαλαριών (Χρήστος Τραχανατζής): ανδρεα, Σκορδυλάκης, Κάτσης, Ιβανόβ, Μπλαζουδάκης (60' Διούδης), Μαρινάκης, Κούσι (75' Τσίτσα), Κουκάκης (85' Κελαϊδής), Λεβεντ, Μπομπολάκης, Σανδαλάκης

Θησέας (Πέτρος Γιανναράκης): Παρασκευόπουλος, Κελάκης, Ντό, Παλαθούρας, Ασλανίδης (89' Χατζηδάκης), Γεωργιλάς, Τόπι, Τσεκρέζι (87' Πρέγκου), Μπιτζανάκης, Καραγκασίδης (80' Κατωτικίδης), Φυτράκης (70' Καζέλλης)