Β' Τοπικό - Γενικά

Το πρόγραμμα της Β' ΕΠΣΧ μέχρι το φινάλε

Το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε του πρωταθλήματος κοινοποίησε η ΕΠΣ Χανίων.

Οπως προκύπτει η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί την Κυριακή 12 Μαΐου και το παιχνίδι που θα ρίξει την αυλαία της χρονιάς είναι αυτό ανάμεσα στην Υρτακίνα και τον Ποσειδώνα Τσικαλαριών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 22η αγωνιστική έως και την 30ή:

22η αγωνιστική
Σάββατο 9 Μαρτίου
15.00 ΑΠ Σούδας-Άμιλλα στη Σούδα
15.00 Ροδωπού-Άρης Β. στο Κολυμπάρι
15.00 Ασπίδα-Πέργαμος στον Ναύσταθμο
18.30 Θησέας-Αστέρας Χαλέπας στη Μ. Ελιά
18.30 Ήφαιστος-Ποσειδών στα Νεροκούρου

Κυριακή 10 Μαρτίου
15.00 Χάλης-Ιδομενέας στο Βαρύπετρο
15.00 Νέος Σαμψών-Υρτακίνα στο Νιο Χωριό
*Κεραμειά-Αστέρας Μαν. αναβάλλεται

23η αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρτίου
15.00 Ποσειδών-Άμιλλα στη Σούδα
15.00 Ιδομενέας-Ροδωπού στους Αγίους Αποστόλους
15.00 Υρτακίνα-Χάλης στην Κάντανο
18.30 Αστέρας Χαλ.-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά

Κυριακή 17 Μαρτίου
10.45 Άρης Β.-Θησέας στον Ταυρωνίτη
15.00 Νέος Σαμψών-Ασπίδα στο Νιο Χωριό
*Πέργαμος-Κεραμειά 0-3 ά.α.
*Αστέρας-ΑΠ Σούδας 0-3 ά.α.

24η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
15.30 Ροδωπού-Υρτακίνα στο Κολυμπάρι
19.00 Ήφαιστος-Άρης Β. στα Νεροκούρου
19.00 Θησέας-Ιδομενέας στη Μ. Ελιά

Κυριακή 25η αγωνιστική
10.45 Αστέρας Χαλ.-Ποσειδών στη Μ. Ελιά
10.45 ΑΠ Σούδας-Πέργαμος στη Σούδα
15.30 Ασπίδα-Χάλης στον Ναύσταθμο
*Κεραμειά-Νέος Σαμψών 0-3 ά.α.
*Άμιλλα-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.

25η αγωνιστική
Σάββατο 30 Μαρτίου
15.30 Πέργαμος-Άμιλλα στο Elpisniki
15.30 Iδομενέας-Ήφαιστος στους Αγίους Αποστόλους
15.30 Νέος Σαμψών-ΑΠ Σούδας
15.30 Υρτακίνα-Θησέας στην Κάντανο
15.30 Ασπίδα-Ροδωπού στον Ναύσταθμο

Κυριακή 31 Μαρτίου
10.45 Άρης Β.-Αστέρας Χαλ. στον Ταυρωνίτη
*Ποσειδών-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.
*Χάλης-Κεραμειά 3-0 ά.α.

26η αγωνιστική
Σάββατο 6 Απριλίου
16.00 Άμιλλα-Νέος Σαμψών στην Αγία Μαρίνα

Κυριακή 7 Απριλίου
11.00 Άρης Β.-Ποσειδών στον Ταυρωνίτη
11.00 Αστέρας Χαλ.-Ιδομενέας στη Μ. Ελιά
11.00 ΑΠ Σούδας-Χάλης στη Σούδα
16.00 Ήφαιστος-Υρτακίνα στα Νεροκούρου
16.00 Θησέας-Ασπίδα στη Μ. Ελιά
*Κεραμειά-Ροδωπού 0-3 ά.α.
*Αστέρας Μαν.-Πέργαμος 0-3 ά.α.

27η αγωνιστική
Σάββατο 13 Απριλίου
16.00 Ποσειδών-Πέργαμος στη Σούδα
16.00 Ιδομενέας-Άρης Β. στους Αγίους Αποστόλους
16.00 Χάλης-Άμιλλα στο Βαρύπετρο
16.00 Ασπίδα-Ήφαιστος
16.00 Ροδωπού-ΑΠ Σούδας στο Κολυμπάρι

Κυριακή 14 Απριλίου
16.00 Υρτακίνα-Αστέρας Χαλ. στην Κάντανο
*Κεραμειά-Θησέας 0-3 ά.α.
*Νέος Σαμψών-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.

28η αγωνιστική
Σάββατο 20 Απριλίου
16.00 Ιδομενέας-Ποσειδών στους Αγίους Αποστόλους
16.00 Πέργαμος-Νέος Σαμψών στο Elpisniki
16.00 Άμιλλα-Ροδωπού στην Αγία Μαρίνα

Κυριακή 21 Απριλίου
11.00 ΑΠ Σούδας-Θησέας στη Σούδα
16.00 Άρης Β.-Υρτακίνα στον Ταυρωνίτη
16.00 Αστέρας Χαλ.-Ασπίδα στη Μ. Ελιά
*Αστέρας Μαν.-Χάλης 0-3 ά.α.
*Ήφαιστος-Κεραμειά 3-0 ά.α.

29η αγωνιστική
Σάββατο 4 Μαΐου
17.00 Ποσειδών-Νέος Σαμψών στη Σούδα
17.00 Ασπίδα-Άρης Β. στον Ναύσταθμο
17.00 Θησέας-Άμιλλα στη Μ. Ελιά
17.00 ΑΠ Σούδας-Ήφαιστος στη Σούδα

Κυριακή 5 Μαΐου
17.00 Υρτακίνα-Ιδομενέας στην Κάντανο
17.00 Χάλης-Πέργαμος στο Βαρύπετρο
*Ροδωπού-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.
*Κεραμειά-Αστέρας Χαλ. 0-3 ά.α.

30ή αγωνιστική
Σάββατο 11 Μαΐου
17.00 Νέος Σαμψών-Χάλης στο Νιο Χωριό
17.00 Ιδομενέας-Ασπίδα στους Αγίους Αποστόλους
17.00 Πέργαμος-Ροδωπού στο Elpisniki

Κυριακή 12 Μαΐου
11.00 Άμιλλα-Ήφαιστος στην Αγία Μαρίνα
11.00 Αστέρας Χαλ.-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
17.00 Υρτακίνα-Ποσειδών στην Κάνταν0
*Άρης Β.-Κεραμειά 3-0 ά.α.
*Αστέρας Μαν.-Θησέας 0-3 ά.α.