petra

Β' Τοπικό - Γενικά

Το πρόγραμμα του β' γύρου στη Β' Κατηγορία - 13 Μαΐου το φινάλε

Το πρόγραμμα του β' γύρου και στη Β' Κατηγορία ανακοίνωσε η ΕΠΣ Χανίων, έτσι την Κυριακή 13 Μαΐου αναμένεται να πέσει η αυλαία του φετινού πρωταθλήματος. Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

16η αγωνιστική

Σάββατο 13 Ιανουαρίου
(15.00)
ΑΠ Σούδας-Άσπίδα στη Σούδα
Νέος Σαμψών-Άμιλλα στα Νεροκούρου
Τιτάν-Θησέας στο Ν. Χωριό

Κυριακή 14 Ιανουαρίου
(10.30)
Ιδομενέας-Αστέρας Χαλ. στους Αγ. Αποστόλους
Νέος Ηρακλής-ΕΘΚ στα Νεροκούρου
(15.00)
Σφακιά-Άπτερα στο Φραγκοκάστελο
Χάλης-οσειδών Τσ. στους Αγ. Αποστόλους
'Ηφαιστος-Δάφνη στο Ελπίς-Νίκη

17η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου
(15.00)
Ασπίδα-Ιδομενέας στον Ναύσταθμο
Ποσειδών Τσικ.-Νέος Σαμψών στη Σούδα
Ήφαιστος-Τιτάν στο Ελπίς-Νίκη

Κυριακή 21 Ιανουαρίου
(10.30)
Αστέρας Χαλ.-ΕΘΚ στη Μ. Ελιά
(15.00)
Άπτερα-Νέος Ηρακλής στη Σούδα
Άμιλλα-ΑΠ Σούδας στην Αγ. Μαρίνα|
Θησέας-Σφακιά στη Μ. Ελιά
Δάφνη-Χάλης στον Εμπρόνερο

18η αγωνιστική

Σάββατο 27 Ιανουαρίου
(15.00)
Ασπίδα-Αστέρας Χαλ. στον Ναύσταθμο
ΕΘΚ-Άπτερα στα Καθιανά
ΑΠ Σούδας-Ποσειδών Τσικ. στη Σούδα

Κυριακή 28 Ιανουαρίου
(10.30)
Ιδομενέας-Άμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Νέος Ηρακλής-Θησέας στα Νεροκούρου
(15.00)
Σφακιά-Ήφαιστος στο Φραγκοκάστελο
Νέος Σαμψών-Δάφνη στα Νεροκούρου
Χάλης-Τιτάν στους Αγ. Αποστόλους

19η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
(15.00)
Τιτάν-Nέος Σαμψών στον Βάμο

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
(10.30)
Θησέας-ΕΘΚ στη Μ. Ελιά
Ποσειδών Τσικ.-Ιδομενέας στη Σούδα
Ήφαιστος-Νέος Ηρακλής στο Ελπίς-Νίκη
(15.00)
Αστέρας Χαλ.-Άπτερα στη Μ. Ελιά
Άμιλλα-Ασπίδα στην Αγ. Μαρίνα
Δάφνη-ΑΠ Σούδας στον Εμπρόσνερο
Χάλης-Σφακιά στους Αγ. Αποστόλους

20η αγωνιστική

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
(15.00)
Άμιλλα-Αστέρας Χαλ. στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
(10.30)
Άπτερα-Θησέας στη Σούδα
Ασπίδα-Ποσειδών Τσικ. στον Ναύσταθμο
Νέος Ηρακλής-Χάλης στα Νεροκούρου
ΑΠ Σούδας-Τιτάν στη Σούδα

(15.00)
ΕΘΚ-Ήφαιστος στα Καθιανά
Ιδομενέας-Δάφνη στους Αγ. Αποστόλους
Νέος Σαμψών-Σφακιά στα Νεροκούρου

21η αγωνιστική

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
(15.00)
Αστέρας Χαλ.-Θησέας στη Μ. Ελιά
Ποσειδών Τσικ.-Άμιλλα στη Σούδα
Ήφαιστος-Άπτερα στο Ελπίς-Νίκη
Νέος Σαμψών-Νέος Ηρακλής στα Νεροκούρου

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
(10.30)
Χάλης-ΕΘΚ στους Αγ. Αποστόλους
(15.00)
Δάφνη-Ασπίδα στον Εμπρόσνερο
Τιτάν-Ιδομενέας στον Βάμο
Σφακιά-ΑΠ Σούδας στο Φραγκοκάστελο

22η αγωνιστική

Κυριακή 4 Μαρτίου
(10.30)
Θησέας-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά
Ποσειδών Τσικ.-Αστέρας Χαλ. στη Σούδα
Άπτερα-Χάλης στη Σούδα

(15.00)
Άμιλλα-Δάφνη στην Αγ. Μαρίνα
Ασπίδα-Τιτάν στον Ναύσταθμο
ΕΘΚ-Νέος Σαμψών στα Καθιανά
Ιδομενέας-Σφακιά στους Αγ. Αποστόλους
ΑΠ Σούδας-Νέος Ηρακλής στη Σούδα

23η αγωνιστική

Σάββατο 10 Μαρτίου
(15.00)
Aστέρας Χαλ.-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά
Τιτάν-Άμιλλα στον Βάμο

Κυριακή 11 Μαρτίου
(10.30)
ΑΠ Σούδας-ΕΘΚ στη Σούδα
Νέος Ηρακλής-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
(15.00)
Δάφνη-Ποσειδών Τσικ. στον Εμπρόσνερο
Χάλης-Θησέας στους Αγ. Αποστόλους
Νέος Σαμψών-Άπτερα στα Νεροκούρου
Σφακιά-Ασπίδα στο Φραγκοκάστελο

24η αγωνιστική

Σάββατο 17 Μαρτίου
(15.00)
Ήφαιστος-Χάλης στο Ελπίς-Νίκη
Ποσειδών Τσικ.-Τιτάν στη Σούδα

Κυριακή 18 Μαρτίου
(10.30)
Άπτερα-ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Ασπίδα-Νέος Ηρακλής στον Ναύσταθμο
(15.00)
Δάφνη-Αστέρας Χαλ. στον Εμπρόσνερο
Θησέας-Νέος Σαμψών στη Μ. Ελιά
Άμιλλα-Σφακιά στην ΑΓ. Μαρίνα
ΕΘΚ-Ιδομενέας στα Καθιανά 

25η αγωνιστική

Σάββατο 31 Μαρτίου
(16.00)
Τιτάν-Δάφνη στον Βάμο

Κυριακή 1 Απριλίου
(10.30)
Αστέρας Χαλ.-Χάλης στη Μ. Ελιά
ΑΠ Σούδας-Θησέας στη Σούδα
Νέος Ηρακλής-Άμιλλα στα Νεροκούρου
ΕΘΚ-Ασπίδα στα Καθιανά
(16.00)
Νέος Σαμψών-'Ηφαιστος στα Νεροκούρου
Σφακιά-Ποσειδών Τσικ. στο Φραγκοκάστελο
Ιδομενέας-Άπτερα στους Αγ. Αποστόλους

26η αγωνιστική

Σάββατο 14 Απριλίου
(16.30)
Χάλης-Νέος Σαμψών στους Αγίους Αποστόλους
Ήφαιστος-ΑΠ Σούδας στο Ελπίς-Νίκη
Άμιλλα-ΕΘΚ στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 15 Απριλίου
(10.30)
Ποσειδών Τσικ.-Νέος Ηρακλής στη Σούδα
(16.30)
Τιτάν-Αστέρας Χαλ. στον Βάμο

27η αγωνιστική

Σάββατο 21 Απριλίου
(17.00)
Ασπίδα-Θησέας στον Ναύσταθμο

Κυριακή 22 Απριλίου
(10.30)
Αστέρας Χαλ.-Νέος Σαμψών στη Μ. Ελιά
ΑΠ Σούδας-Χάλης στη Σούδα
Ιδομενέας-'Ηφαιστος στους Αγ. Αποστόλους
(17.00)
Σφακιά-Τιτάν στο Φραγκοκάστελο
Νέος Ηρακλής-Δάφνη στα Νεροκούρου
ΕΘΚ-Ποσειδών Τσικ. στα Καθιανά
Άπτερα-Άμιλλα στη Σούδα

28η αγωνιστική

Σάββατο 28 Απριλίου
(17.00)
Χάλης-Ιδομενέας στους Αγ. Αποστόλους
Ποσειδών Τσικ.-Άπτερα στη Σούδα

Κυριακή 29 Απριλίου
(10.30)
Νέος Σαμψών-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
Ήφαιστος-Ασπίδα στο Ελπίς-Νίκη
Θησέας-Άμιλλα στη Μ. Ελιά
(17.00)
Σφακιά-Αστέρας Χαλ. στο Φραγκοκάστελο
Τιτάν-Νέος Ηρακλής στον Βάμο
Δάφνη-ΕΘΚ στον Εμπρόσνερο

29η αγωνιστική

Σάββατο 5 Μαΐου
(17.00)
Ιδομενέας-Νέος Σαμψών στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 6 Μαΐου
(10.30)
Αστέρας Χαλ.-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
Άμιλλα-Ήφαιστος στην Αγ. Μαρίνα
(17.00)
Νέος Ηρακλής-Σφακιά στα Νεροκούρου
ΕΘΚ-Τιτάν στα Καθιανά
Ασπίδα-Χάλης στον Ναύσταθμο
Άπτερα-Δάφνη στη Σούδα
Θησέας-Ποσειδών Τσικ. στη Μ. Ελιά

30η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαΐου
(17.00)
ΑΠ Σούδας-Ιδομενέας στη Σούδα
Χάλης-Άμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Ήφαιστος-Ποσειδών Τσικ. στο Ελπίς-Νίκη

Κυριακή 13 Μαΐου
(10.30)
Νέος Ηρακλής-Αστέρας Χαλ. στα Νεροκούρου
(17.00)
Σφακιά-ΕΘΚ στο Φραγκοκάστελο
Νέος Σαμψών-Ασπίδα στα Νεροκούρου
Δάφνη-Θησέας στον Εμπρόσνερο
Τιτάν-Άπτερα στον Βάμο