legea hor

Μινώταυρος

Σέντρα στο τουρνουά που διεξάγεται στη μνήμη του Τηλέμαχου Σχοινά

Στη μνήμη του εμβληματικού παράγοντα της ομάδας, Τηλέμαχου Σχοινά, που "έφυγε" από τη ζωή τον Απρίλιο του 2015, ο Μινώταυρος διοργανώνει τουρνουά Ακαδημιών σε Μουρνιές και γήπεδο Αρένα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τουρνουά που ξεκινάει την Κυριακή (09/04) έχει ως εξής:

Κυριακή 9 Απριλίου 2017

2008-2009 8Χ8
16:00 Πλατανιάς-Κεραμειά (Μινώταυρου)

2006-2007 9Χ9
18:00 Νέοι Μινώταυρου-Λέοντες (Μινώταυρου)
20:00 Μινώταυρος-Πλατανιάς (Μινώταυρου)

2004-2005 11Χ11
17:00 Νέοι Μινώταυρου-Ε.Θ.Κ. 
19:00 Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός

Δευτέρα 10 Απριλίου 2017

2008-2009 8Χ8
20:00 Νέοι Μινώταυρου-Πλατανιάς (Μινώταυρου)
20:00 Κεραμειά-Απόλλων (Μινώταυρου)

2006-2007 9Χ9
12:00 ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς (Αρένα)
13:00 Μινώταυρος-ΌΦΗ Χερσονήσσου (Αρένα)
14:00 Νέοι Μινώταυρου-Αστέρας Περάματος (Αρένα)
15:00 Λέοντες-Απόλλων (Αρένα)
18:00 Πλατανιάς-ΟΦΗ Χερσονήσσου (Μινώταυρου)

2004-2005 11Χ11
12:00 ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος
13:00 Λίντο-Αστέρας Ρεθύμνου
15:00 ΠΟΑ Ατσαλένιος-Μινώταυρος
17:00 Πανακρωτηριακός-ΔΑΑΟΧ
19:00 Λίντο-Νέοι Μινώταυρου

2002-2003 11Χ11
11:00 Μινώταυρος-Απόλλων
14:00 ΠΟΑ Ατσαλένιος-Αστέρας Ρεθύμνου
16:00 ΟΦΗ Αρμένων-Απόλλων

Τρίτη 11 Απριλίου 2017

2008-2009
20:15 Νέοι Μινώταυρου-Απόλλων (Μινώταυρου)

2006-2007 9Χ9
09:00 Απόλλων-Αστέρας Περάματος (Αρένα)
13:30 ΔΑΑΟΧ-ΟΦΗ Χερσονήσσου (Αρένα)
14:30 Νέοι Μινώταυρου-Απόλλων (Αρένα)
17:15 Αστέρας Περάματος-Λέοντες (Μινώταυρου)

2004-2005 11Χ11
10:15 Αστέρας Ρεθύμνου-Ε.Θ.Κ.
11:15 ΠΟΑ Ατσαλένιος-ΔΑΑΟΧ
14:15 ΠΟΑ Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός
15:15 Λίντο-Ε.Θ.Κ.
16:15 Νέοι Μινώταυρου-Αστέρας Ρεθύμνου

2003-2004 11Χ11
09:15 Αστέρας Ρεθύμνου-ΔΑΑΟΧ
12:15 ΔΑΑΟΧ-ΠΟΑ Ατσαλένιος
13:15 ΟΦΗ Αρμένων-Μινώταυρος
18:15 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
19:15 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

2008-2009 8Χ8
14:30 Κεραμειά-Νέοι Μινώταυρου (Αρένα)
15:15 Απόλλων-Πλατανιάς (Αρένα)

2006-2007 9Χ9
09:00 Κατάταξη 2006-2007 (Αρένα)
09:00 Μικρός Τελικός 2006-2007 (Μινώταυρου)
13:00 ΤΕΛΙΚΟΣ 2006-2007 (Μινώταυρου)

2004-2005 11Χ11
11:00 Μικρός Τελικός
14:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

2002-2003 11Χ11
12:00 Μικρός Τελικός
14:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

10:00 SUPER CUP 2003-2004
16:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ