A' Τοπικό- Γενικά

Το πρόγραμμα μέχρι την πρεμιέρα του δεύτερου γύρου

Το πρόγραμμα μέχρι και την πρεμιέρα του δεύτερου γύρου γνωστοποίησε για την Α' κατηγορία η ΕΠΣ Χανίων.

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια από την 7η έως και την 18η αγωνιστική:

7η αγωνιστική
(16.00)
Σάββατο 20 Οκτωβρίου
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Κ.Ρ. στους Αγ. Αποστόλους
Σπάθα0Θύελλα στο Κολυμπάρι
Άπτερα-Απόλλων στη Σούδα
Ηρακλής Ν.-Ίκαρος στα Νεροκούρου
Δόξα-Άρης Σ. στη Μ. Ελιά

Κυριακή 21 Οκτωβρίου
(11.00)
Γρανίτης-Μινώταυρος στην Αγ. Μαρίνα
(16.00)
Δάφνη-Τιτάν στον Εμπρόσνερο
Κορωνίδα-Κρ. Αστέρας στο Βάμο

8η αγωνιστική
Σάββατο 27 Οκτωβρίου
(15.30)
Θύελλα-Πανακρωτηριακός στο Καστέλι
Μινώταυρος-Κορωνίδα στις Μουρνιές
Απόλλων-Ηρακλής Ν. στη Σούδα
Κρ. Αστέρας-Δόξα στη Μ. Ελιά
Ίκαρος-Άρης Σ. στα Νεροκούρου
(18.30)
Σπάθα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Κολυμπάρι

Κυριακή 28 Οκτωβρίου
(11.00)
Τιτάν-Γρανίτης στο Βάμο
(15.30)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Δάφνη στο Κολυμπάρι
ΑΕ Κυδωνίας-Άπτερα στον Αλικιανό

9η αγωνιστική
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
(15.30)
Πανακρωτηριακός-Σπάθα στα Καθιανά
Δόξα-Μινώταυρος στη Μ. Ελιά
Άρης Σ.-Απόλλων στη Σούδα
Ίκαρος-Κρ. Αστέρας στα Νεροκούρου

Κυριακή 4 Νοεμβρίου
(11.00)
Γρανίτης-Ποσειδών Κ.Ρ. στην Αγ. Μαρίνα
Ηρακλής Ν.-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου
(15.30)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δάφνη στους Αγ. Αποστόλους
Άπτερα-Θύελλα στη Σούδα
Κορωνίδα-Τιτάν στο Βάμο

10η αγωνιστική
Σάββατο 10 Νοεμβρίου
(15.30)
Πανακρωτηριακός-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στα Καθιανά
Σπάθα-Άπτερα στο Κολυμπάρι
Θύελλα-Ηρακλής στο Καστέλι
Μινώταυρος-Ίκαρος στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-Απόλλων στη Μ. Ελιά

Κυριακή 11 Νοεμβρίου
(15.30)
ΑΕ Κυδωνίας-'Αρης Σ. στον Αλικιανό
Τιτάν-Δόξα στο Βάμο
Δάφνη-Γρανίτης στον Εμπρόσνερο
Ποσειδών Κ.Ρ.-Κορωνίδα στο Κολυμπάρι

11η αγωνιστική
Σάββατο 17 Νοεμβρίου
(15.30)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Γρανίτης στους Αγ. Αποστόλους
Άπτερα-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Δόξα-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Μ. Ελιά
Ηρακλής Ν.-Σπάθα στα Νεροκούρου

Κυριακή 18 Νοεμβρίου
(11.00)
Κρ. Αστέρας-ΑΕ Κυδωνίας στη Μ. Ελιά
Απόλλων-Μινώταυρος στη Σούδα
(15.30)
Κορωνίδα-Δάφνη στο Βάμο
Άρης Σ.-Θύελλα στη Σούδα
Ίκαρος-Τιτάν στα Νεροκούρου

12η αγωνιστική
Σάββατο 24 Νοεμβρίου
(15.30)
Άπτερα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Σούδα
Γρανίτης-Κορωνίδα στην Αγ. Μαρίνα
Πανακρωτηριακός-Ηρακλής Ν. στα Καθιανά
Σπάθα-Άρης Σ. στο Κολυμπάρι
Θύελλα-Κρ. Αστέρας στο Καστέλι
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές

Κυριακή 25 Νοεμβρίου
(15.30)
Δάφνη-Δόξα στον Εμπρόσνερο
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ίκαρος στο Κολυμπάρι
Τιτάν-Απόλλων στο Ν. Χωριό

13η αγωνιστική
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου
(15.30)
Ηρακλής Ν.-Άπτερα στα Νεροκούρου
Άρης Σ.-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Κρ. Αστέρας-Σπάθα στη Μ. Ελιά
Μινώταυρος-Θύελλα στις Μουρνιές

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου
(11.00)
Δόξα-Γρανίτης στη Μ. Ελιά
Απόλλων-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Σούδα
(15.30)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Κορωνίδα στους Αγ. Αποστόλους
Ίκαρος-Δάφνη στα Νεροκούρου
ΑΕ Κυδωνίας-Τιτάν στον Αλικιανό

14η αγωνιστική
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
(15.30)
Ηρακλής Ν.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Κορωνίδα-Δόξα στο Βάμο
Άπτερα-Άρης Σ. στη Σούδα
Γρανίτης-Ίκαρος στην Αγ. Μαρίνα
Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
(15.30)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Δάφνη στο Κολυμπάρι
Δάφνη-Απόλλων στον Εμπρόσνερο
Τιτάν-Θύελλα στο Βάμο

15η αγωνιστική
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
(15.30)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα στους Αγ. Αποστόλους
Άρης Σ.-Ηρακλής Ν. στη Σούδα
Κρ. Αστέρας-Άπτερα στη Μ. Ελιά
Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
Θύελλα-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Καστέλι

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
(11.00)
Απόλλων-Γρανίτης στη Σούδα
(15.30)
Ίκαρος-Κορωνίδα στα Νεροκούρου
ΑΕ Κυδωνίας-Δάφνη στον Αλικιανό
Τιτάν-Σπάθα στο Βάμο

16η αγωνιστική
Σάββατο 22 Δεκεμβρίου
(15.30)
Άρης Σ.-Παγχνανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Σούδα
Δόξα-Ίκαρος στη Μ. Ελιά
Ηρακλής Ν.-Κρ. Αστέρας στα Νεροκούρου
Ποσειδών Κ.Ρ.-Σπάθα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου
(11.00)
Άπτερα-Μινώταυρος στη Σούδα
Γρανίτης-ΑΕ Κυδωνίας στην Αγ. Μαρίνα
(15.30)
Πανακρωτηριακός-Τιτάν στα Καθιανά
Κορωνίδα-Απόλλων στο Βάμο
Δάφνη-Θύελλα στον Εμπρόσνερο

17η αγωνιστική
Σάββατο 5 Ιανουαρίου
(15.30)
Παγχνιακός/ΔΑΑΟΧ-Ίκαρος στους Αγ. Αποστόλους
Κρ. Αστέρας-Άρης Σ. στη Μ. Ελιά
Απόλλων-Δόξα στη Σούδα
Μινώταυρος-Ηρακλής Ν. στις Μουρνιές
ΑΕ Κυδωνίας-Κορωνίδα στον Αλικιανό
Τιτάν-Άπτερα στο Βάμο
Θύελλα-Γρανίτης στο Καστέλι
Ποσειδών Κ.Ρ.-Πανακρωτηριακός στο Κολυμπάρι
(18.30)
Σπάθα-Δάφνη στο Κολυμπάρι

18η αγωνιστικη
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
(15.30)
Κρ. Αστέρας-Παγχνανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά
Ίκαρος-Απόλων στα Νεροκούρου
Άρης Σ.-Μινώταυρος στη Σούδα
Γρανίτης-Σπάθα στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 13 Ιανουαρίου
(11.00)
Δόξα-ΑΕ Κυδωνίας στη Μ. Ελιά
Άπτερα-Ποσεδών Κ.Ρ. στη Σούδα
(15.30)
Ηρακλής Ν.-Τιτάν στα Νεροκούρου
Κορωνίδα-Θύελλα στο Βάμο
Πανακρωτηριακός-Δάφνη στον Εμπρόσνερο