petra

÷

A' Τοπικό Όμιλος Τίτλου - Γενικά

Μόνος στην κορυφή ο Μπαδιεριτάκης

Μετά την ολοκλήρωση της 14ης αγωνιστικής στην Α' Κατηγορία ο Θανάσης Μπαδιεριτάκης μετά την "μονομαχία" με τον Γιώργο Τζανουκάκη στον Βάμο (3 γκολ ο ικανότατος σκόρερ του Πανακρωτηριακού έναντι 2 του αρχηγού της Κορωνίδας) "φιγουράρει" μόνος στην 1η θέση του πίνακα των σκόρερ με 19 γκολ, έχοντας ένα περισσότερο από τον ηγέτη των "κόκκινων".

Στην 3η θέση με 12 γκολ ανέβηκαν οι συμπαίκτες στην Παλαιόχωρα Ντέμο Ζαϊμίδης και Γιάννης Δρακάκης μετά τα 2 και 3 γκολ, αντίστοιχα, που πέτυχαν απέναντι στον Μινώταυρο.

Αναλυτικά η λίστα με τους σκόρερ:

ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
Θ. Μπαδιεριτάκης Πανακρωτηριακός 19
Τζανουκάκης Κορωνίδα 18
Ζαϊμίδης Παλαιόχωρα 12
Δρακάκης Παλαιόχωρα 12
Βασιλομιχελάκης Πανακρωτηριακός 11
Καβρουλάκης Απόλλων 11
Αντ. Περράκης Δόξα Παχιανών 11
Κουλούρης Παλαιόχωρα 9
Ράντεφ Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 9
Κένγκα Δόξα Παχιανών 9
Μπάτζιο Πανακρωτηριακός 9
Π. Πετράκης Μινώταυρος 9
Μιχάκης ΑΕ Κυδωνίας 9
Μαναρώλης Ροδωπού 8
Παπασηφάκης ΔΑΑΟΧ/Ποσειδών Κ.-Ρ. 8
Μ. Παπαδάκης Σπάθα 8
Μ. Λουβιτάκης Θύελλα Καλάθενων 8
Τιχομίροφ Μινώταυρος 8
Αντ. Γαλανάκης Άρης Σούδας 7
Παρέλης Σπάθα 7
Μ. Ψαράκης Παλαιόχωρα 7
Παπαδοκωνσταντάκης Δόξα Παχιανών 7
Μεντάκης Κεραμειά 7
Γουνάκης Ηρακλής Νεροκούρου 7
Μποντούρι Απόλλων 7
Μαρκοδούνας Αστέρας Μανολιόπουλου 6
Λιάσκας Ίκαρος Μουρνιών 6
Μπένος Ίκαρος Μουρνιών 6
Κληρονόμος Δόξα Παχιανών 6
Καταλίν Ασπίδα 6
Τσιριβάκος Αστέρας Μανολιόπουλου 6
Ι. Γαβαλάς Άρης Σούδας 6
Γωνιωτάκης Σπάθα 6
Μποτωνάκης Παλαιόχωρα 6
Τερεζάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 6
Αχ. Πατσαρίκας Μινώταυρος 5
Γ. Περράκης Αστέρας Μανολιόπουλου 5
Γ. Μανωλεδάκης ΔΑΑΟΧ/Ποσειδών Κ.-Ρ. 5
Δοξάκης ΔΑΑΟΧ 5
Αποστολάκης Κεραμειά 5
Αρ. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 5
Ντούπη Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 5
Κριάρης Παλαιόχωρα 5
Σουχλάκης Απόλλων 5
Δοντσίδης Ποσειδών Κ.Ρ./Άρης Σούδας 5
Γανωτής Αστέρας Μανολιόπουλου 5
Δημητρίου Αστέρας Μανολιόπουλου 5
Καλαϊτζάκης Μινώταυρος 5
Κοκάκης Σπάθα 4
Τοντινίδης ΔΑΑΟΧ 4
Ράπτης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 4
Μαργαριτάκης Θύελλα Καλάθενων 4
Τόλιας ΔΑΑΟΧ/Ποσειδών Κ.-Ρ. 4
Λέκκας Ασπίδα 4
Α. Μανουσάκης Παλαιόχωρα 4
Καλαμπαλίκης Κεραμειά 4
Μ. Χρυσός Σπάθα 4
Στ. Δημητρογιαννάκης ΑΕ Κυδωνίας 4
Αν. Αγγελάκης Ηρακλής Νεροκούρου 4
Χαλκιαδάκης Μινώταυρος 4
Λίκα Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 4
Ρουστέμι Ροδωπού 3
Γ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 3
Σταθάκης Κρ. Αστέρας  3
Μποχώνης Παλαιόχωρα 3
Ζαχαριουδάκης Κεραμειά 3
Τραγούδας ΔΑΑΟΧ 3
Ι. Ντόι ΔΑΑΟΧ 3
Σανδαλάκης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 3
Αγκνάνμπε Απόλλων 3
Αντ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 3
Ν. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 3
Μαυρεδάκης Δόξα Παχιανών 3
Αλκούρτι Σπάθα 3
Α. Παπαδημητρίου Ροδωπού 3
Σπ. Λουβιτάκης Θύελλα Καλάθενων 3
Κοντόπουλος Ηρακλής Νεροκούρου 3
Στρατουδάκης Άρης Σούδας 3
Στ.-Ε. Ψαράκης Κρ. Αστέρας  3
Αννιτσάκης Κορωνίδα 3
Μιχ. Βαρδάκης Άρης Σούδας 3
Καρατζάς Ροδωπού 3
Αγγέλου Ηρακλής Νεροκούρου 3
Ν. Κουκλάκης Κεραμειά 3
Τσακιρίδης Ηρακλής Νεροκούρου 3
Σεληνιωτάκης Απόλλων 3
Λόγκο Αστέρας Μανολιόπουλου 3
Μανταδάκης Άρης Σούδας 3
Γ. Πετράκης Πανακρωτηριακός 3
Μπαγλατζής Θύελλα Καλάθενων 3
Γιανναράκης Ροδωπού 3