legea hor

Τεχνική Κολύμβηση

Εξαιρετικός απολογισμός και 2η θέση για τον ΝΟΧ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα

Εναν εξαιρετικό απολογισμό είχε ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο Χαϊδαρίου. Κάτι τέτοιο άλλωστε δηλώνει η κατάκτηση 75 μεταλλίων αλλά και οι σπουδαίες επιδόσεις από τους αθλητές του, που συν τοις άλλοις κατάφεραν να φτάσουν στην κατάρριψη οκτώ πανελληνίων ρεκόρ.

Ειδικότερα, ο ΝΟΧ κατέκτησε 29 χρυσά, 20 ασημένια και 26 χάλκινα μετάλλια, καταλαμβάνοντας τη 2η θέση στη γενική κατάταξη με απολογισμό 890,5 βαθμούς, έναντι 898 του Γλαύκου Περιστερίου που αναδείχτηκε στην 1η θέση.

Σύμφωνα με τον προπονητή του Ν.Ο. Χανίων, Ηλία Καλαμαρίδη:

«Ηταν ένα από τα καλύτερα πρωταθλήματα των τελευταίων ετών όσον αφορά την συμμετοχή αθλητών και σωματείων, που ήταν αρκετά μεγάλη, αφού πήραν μέρος 490 αθλητές από 36 διαφορετικούς συλλόγους. Η παρουσία του ΝΟΧ ήταν για μια ακόμη φορά εντυπωσιακή, αφού κατακτήσαμε τη 2η θέση στη γενική βαθμολογία, χάνοντας την 1η με μόλις 7,5 βαθμούς από τον Γλαύκο Περιστερίου. Αυτή η επιτυχία αποκτά μια ιδιαίτερη σημασία για μας, καθώς η ομάδα μας αποτελείται αμιγώς από Χανιώτες αθλητές και αθλήτριες, σε  αντίθεση με αρκετά σωματεία του κέντρου που έχουν ενισχυθεί τα τελευταία χρόνια με υψηλού επιπέδου αθλητές από την περιφέρεια. Επίσης και το γεγονός ότι είμαστε η μοναδική ομάδα που προπονείται σε δύσκολες συνθήκες για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα σε πισίνα 25 μέτρων, κάτι που δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα στην απόδοση των αθλητών μας, όπως άλλωστε επεσήμανε και ο κ. Ηλίας Ξιάρχος, πρόεδρος των αθλημάτων CMAS και ταμίας της ΚΟΕ κατά τη διάρκεια της απονομής του κυπέλλου στην έφορο του Ομίλου μας, την κα Δουβίτσα Παρασκευή, για την κατάκτηση της 1ης θέσης στην κατηγορία Γυναικών/Νεανίδων/Κορασίδων/Παγκορασίδων».

Από την πλευρά της, η έφορος Τεχνικής Κολύμβησης του ΝΟΧ, Παρασκευή Δουβίτσα σημειώνει ότι, «ευχαριστούμε πάρα πολύ όλους τους αθλητές μας για την εξαιρετική τους παρουσία στο πρωτάθλημα, τον προπονητή μας Ηλία Καλαμαρίδη, αλλά και τους γονείς που είναι η δική μας "Εθνική" ομάδα όπως συνηθίζω να λέω. Μία ομάδα, όλοι μαζί, μια μεγάλη ψυχή! Είμαι πολύ περήφανη για το Τμήμα Τεχνικής Κολύμβησης του Ν.Ο. Χανίων. Είναι τιμή μου που εκπροσωπώ και στηρίζω αυτό το Τμήμα. Πάντα πρώτη θέση στην καρδιά μας».

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ ΣΤΟ FACEBOOK

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αναλυτικά, τα πλήρη αποτελέσματα για τον Ν.Ο. Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα είναι τα εξής:

Χρυσά μετάλλια

Δημουλιός Αθανάσιος 100μ. διπλά πέδιλα Παίδων 00:46.20

Δημουλιός Αθανάσιος 200μ. διπλά πέδιλα Παίδων 01:44.65

Χατζηδάκης Βασίλειος 50μ. επιφάνεια Παμπαίδων Α 00:24.64

Λεδάκης Κωνσταντίνος 800μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 08:09.66

Χατζηδάκης Βασίλειος, Ρινακάκης Μάριος-Στέργιος, Χίνος Ιάσων, Λεδάκης Κωνσταντίνος 4×100μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 03:15.87

Λεδάκης Κωνσταντίνος, Ρινακάκης Μάριος-Στέργιος, Χίνος Ιάσων, Χατζηδάκης Βασίλειος 4×200μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 07:33.86

Κατερινάκη Αικατερίνη, Κούτρης Αστέριος, Λαμπαρδάκη Μαρία, Δημουλιός Αθανάσιος 4×100μ. διπλά πέδιλα Παίδων/Κορασίδων 03:23.31

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα, Λεδάκης Κωνσταντίνος, Βαλυράκη Αικατερίνη, Χατζηδάκης Βασίλειος 4×50μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α/Παγκορασίδων Α 01:27.80

Λαμπαρδάκη Ροζάννα 200μ. διπλά πέδιλα Γυναικών 01:57.32

Λαμπαρδάκη Ροζάννα, Ριτζάκη Ευαγγελία, Μπασιά Αμαλία, Καλαμαρίδη Αικατερίνη 4×200μ. επιφάνειας Γυναικών 06:40.64

Ριτζάκη Ευαγγελία 200μ. επιφάνειας Νεανίδων 01:37.34

Λαμπαρδάκη Μαρία 100μ. επιφάνειας Κορασίδων 00:42.89

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα 800μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 07:36.38

Λαμπαρδάκη Ροζάννα, Κρητικάκη Νικολέτα, Ριτζάκη Ευαγγελία, Καλαμαρίδη Αικατερίνη 4x100μ. Επιφάνειας Γυναικών 02:55.80

Λαμπαρδάκη Μαρία, Πουμπλάκη Γεωργία, Κατερινάκη Αικατερίνη, Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα 4x100μ. Επιφάνειας Κορασίδων 03:03.79

Βαλυράκη Αικατερίνη, Καυκαλάκη Ειρήνη, Ναναδάκη Ειρήνη, Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα 4×100μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 03:32.73

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα, Καυκαλάκη Ειρήνη, Λεδάκη Ελευθερία, Βαλυράκη Αικατερίνη 4×200μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 07:55.55

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα, Κυριακάκης Ιωάννης, Ανδρεάδη Ιφιγένεια, Χατζηδάκης Ιωάννης 4×100μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων/Παγκορασίδων Α 03:50.83

Δημουλιός Αθανάσιος 400μ. διπλά πέδιλα Παίδων 03:51.85

Χίνος Παντελεήμων 400μ. Υ/Β Παίδων 03:34.16

Κρητικάκη Νικολέτα, Κούτρης Αστέριος, Ριτζάκη Ευαγγελία, Δημουλιός Αθανάσιος 4x50μ. επιφάνεια Εφήβων/Νεανίδων 01:14.81

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα 200μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Α 01:58.62

Σκυλουράκη Χριστίνα-Ιωάννα 400μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Α 04:12.96

Βαλυράκη Αικατερίνη 50μ. άπνοη Παγκορασίδων Α 00:21.01

Φραγκιαδάκη Δέσποινα 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 00:24.72

Ασημένια μετάλλια

Τσουρουνάκης Αντώνης 200μ. επιφάνειας Ανδρών 01:24.92

Χατζηδάκης Βασίλειος 100μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 00:56.10

Τρουλλινός Αθανάσιος, Λαμπαρδάκη Ροζάννα, Ριτζάκη Ευαγγελία, Τσουρουνάκης Αντώνιος 4×50μ. επιφάνεια Ανδρών/Γυναικών 01:13.65 14

Ριτζάκη Ευαγγελία 50μ. επιφάνεια Νεανίδων 00:19.78

Κρητικάκη Νικολέτα 100μ. Y/B Νεανίδων 00:42.39

Λαμπαρδάκη Μαρία 200μ. επιφάνειας Κορασίδων 01:37.07

Κατερινάκη Αικατερίνη 200μ. διπλά πέδιλα Κορασίδων 01:56.45

Φραγκιαδάκη Δέσποινα100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 00:56.82

Ρινακάκης Μάριος-Στέργιος 200μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 01:53.17

Κυριακάκης Ιωάννης 200μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 02:05.70

Χίνος Ιάσων 400μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 04:27.91

Χατζηδάκης Βασίλειος 50μ. άπνοη Παμπαίδων Α 00:19.95

Λαμπαρδάκη Ροζάννα 100μ. διπλά πέδιλα Γυναικών 00:51.73

Καλαμαρίδη Αικατερίνη 400μ. Υ/Β Γυναικών 03:34.57

Κατερινάκη Αικατερίνη 400μ. διπλά πέδιλα Κορασίδων 04:09.56

Χάλκινα μετάλλια

Τρουλλινός Νικόλαος 200μ. διπλά πέδιλα Ανδρών 01:42.37

Χίνος Παντελήμων 1500μ. επιφάνειας Παίδων 14:57.09

Κούτρης Αστέριος 100μ. Y/B Παίδων 00:39.93

Κούτρης Αστέριος, Κελαϊδής Ανδρέας, Δημουλιός Αθανάσιος, Χίνος Παντελεήμων 4×200μ. επιφάνειας Παίδων 06:47.13

Ρινακάκης Μάριος-Στέργιος 800μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 08:44.06

Λεδάκης Κωνσταντίνος 100μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 00:57.18

Φωκά Αικατερίνη 100μ. Y/B Γυναικών 00:47.38

Καλαμαρίδη Αικατερίνη 200μ. επιφάνειας Γυναικών 01:39.30

Λαμπαρδάκη Ροζάννα 50μ. διπλά πέδιλα Γυναικών 00:24.13

Κρητικάκη Νικολέτα 50μ. επιφάνεια Νεανίδων 00:20.01

Μπασιά Αμαλία 200μ. επιφάνειας Νεανίδων 01:41.05

Κατερινάκη Αικατερίνη 100μ. διπλά πέδιλα Κορασίδων 00:53.75

Τρουλλινός Νικόλαος 100μ. διπλά πέδιλα Ανδρών 00:45.69

Ξηρουχάκης Μενέλαος 400μ. Υ/Β Ανδρών 03:22.85

Κούτρης Αστέριος 50μ. άπνοη Παίδων 00:16.55

Ρινακακης Μαριος-Στεργιος 400μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 04:37.40

Χίνος Ιάσων 200μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 02:07.69

Κυριακάκης Ιωάννης 400μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 04:28.14

Ριτζάκη Ευαγγελία 100μ. επιφάνειας Νεανίδων 00:43.69

Λαμπαρδάκη Μαρία 400μ. Υ/Β Κορασίδων 03:40.72

Φραγκιαδάκη Δέσποινα 50μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Κορίτσια 00:29.15

4η θέση

Κυριακάκης Ιωάννης 100μ. διπλά πέδιλα Παμπαίδων Α 00:58.55

Λεδάκη Ελευθερία 800μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 09:19.63

Τρουλλινός Νικόλαος, Ξηρουχάκης Μενέλαος, Κληματσάκης Βασίλειος, Τσουρουνάκης Αντώνης 4x100μ. Επιφάνειας Ανδρών 02:42.81

Κούτρης Αστέριος, Χατζηπλής Βασίλειος, Χίνος Παντελεήμων, Δημουλιός Αθανάσιος 4x100μ. Επιφάνειας Παίδων 02:52.94

Χίνος Ιάσων 50μ. άπνοη Παμπαίδων Α 00:21.98

Φραγκιαδάκη Δέσποινα, Μπαλολάκη Μιχαέλα, Μανιουδάκης Αγγελος,

Σκυλουράκης Εμμανουήλ 4x100μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 04:43.89

Καλαμαρίδη Αικατερίνη 800μ. επιφάνειας Γυναικών 07:33.13

Κρητικάκη Νικολέτα 100μ. επιφάνειας Νεανίδων 00:44.24

Μπασιά Αμαλία 400μ. Υ/Β Νεανίδων 03:46.50

Καυκαλάκη Ειρήνη 400μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 04:34.06

5η θέση

Κελαϊδής Ανδρέας, Κληματσάκης Βασίλειος, Ανδρεάδης Γεώργιος, Χίνος Παντελήμων 4×200μ. επιφάνειας Εφήβων 07:09.64

Κούτρης Αστέριος 100μ. επιφάνειας Παίδων 00:41.13

Τρουλλινός Νικόλαος 50μ. διπλά πέδιλα Ανδρών 00:21.47

Τρουλλινός Νικόλαος, Ξηρουχάκης Μενέλαος, Κληματσάκης Βασίλειος, Τσουρουνάκης Αντώνης 4×200μ. επιφάνειας Ανδρών 06:25.71

Χατζηπλής Βασίλειος 100μ. Υ/Β Παίδων 00:42.51

Λαμπαρδάκη Ροζάννα 50μ. διπλά πέδιλα Γυναικών 00:24.13

Μπασιά Αμαλία 800μ. επιφάνειας Νεανίδων 07:53.47

Βαρδαλάκη Ναυσικά 50μ. διπλά πέδιλα Νεανίδων 00:24.31

Πουμπλάκη Γεωργία 100μ. Υ/Β Κορασίδων 00:48.68

Ανδρεάδη Ιφιγένεια 50μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Α 00:28.09

Χατζηπλής Βασίλειος 400μ. Υ/Β Παίδων 03:51.05

Φωκά Αικατερίνη 400μ. Υ/Β Γυναικών 03:43.60

Βαρδαλάκη Ναυσικά 400μ. διπλά πέδιλα Νεανίδων 04:11.56

Βαλυράκη Αικατερίνη 200μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 02:02.35

Ριτζάκη Ιωάννα 400μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 04:37.75

6η θέση

Ξηρουχάκης Μενέλαος 200μ. επιφάνειας Ανδρών 01:34.07

Ξηρουχάκης Μενέλαος 100μ. Y/B Ανδρών 00:38.46

Ρινακάκης Μάριος-Στέργιος 100μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 00:51.06

Σκυλουράκης Εμμανουήλ 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 01:07.85

Λιόλιος Εμμανουήλ 200μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 02:44.97

Βαλυράκη Αικατερίνη 800μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 09:32.34

Ανδρεάδη Ιφιγένεια 100μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Α 01:01.76

Καυκαλάκη Ειρήνη 100μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 00:56.19

Κογιαννάκη Κωνσταντίνα 200μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 02:17.59

Ριτζάκη Ευαγγελία, Βαρδαλάκη Ναυσικά, Κληματσάκης Βασίλειος, Δημουλιός Αθανάσιος 4x100μ. διπλά πέδιλα Εφήβων 03:23.95

Κελαϊδής Ανδρέας 400μ. Υ/Β Παίδων 03:56.90

Βαρδαλάκη Ναυσικά 100μ. διπλά πέδιλα Νεανίδων 00:53.01

Πουμπλάκη Γεωργία 50μ. άπνοη Κορασίδων 00:19.14

Λεδάκη Ελευθερία 400μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 04:25.56

Ναναδάκη Ειρήνη 200μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 02:06.54

Ναναδάκη Ειρήνη 400μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 05:20.42

7η θέση

Κυριακάκης Ιωάννης 100μ. επιφάνειας Παμπαίδων Α 00:51.94

Μανιουδάκης Αγγελος 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 01:10.00

Βαρδαλάκη Ναυσικά 200μ. διπλά πέδιλα Νεανίδων 01:58.75

Μπασιά Αμαλία 100μ. Y/B Νεανίδων 00:45.27

Ναναδάκη Ειρήνη 100μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 00:57.56

Ναναδάκη Ειρήνη 50μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 00:25.66

Καραχάλιου Δήμητρα 100μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 01:10.33

Χίνος Παντελεήμων 400μ. επιφάνειας Παίδων 03:39.30

Παπαγιαννάκης Εμμανουήλ 400μ. Υ/Β Παίδων 04:04.14

Ανδρεάδη Ιφιγένεια 400μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Α 05:10.13

Καυκαλάκη Ειρήνη 200μ. Επιφάνειας Παγκορασίδων Β 02:06.83

8η θέση

Ανδρεάδης Γεώργιος 100μ. Y/B Εφήβων 00:48.08

Χίνος Παντελεήμων 100μ. Υ/Β Παίδων 00:44.16

Σκυλουράκης Εμμανουήλ 200μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 02:42.21

Μανιουδάκης Αγγελος 50μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 00:32.26

Ριτζάκη Ιωάννα 50μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 00:30.91

9η θέση

Κελαϊδής Ανδρέας 200μ. επιφάνειας Παίδων 01:43.05

Λιόλιος Εμμανουήλ 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 01:11.71

Πουμπλάκη Γεωργία 100μ. επιφάνειας Κορασίδων 00:47.58

Καυκαλάκη Ειρήνη 50μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 00:25.91

Ριτζάκη Ιωάννα 100μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 00:58.46

Χατζηπλής Βασίλειος 50μ. άπνοη Παίδων 00:18.44

Σκυλουράκης Εμμανουήλ 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 00:30.12

Λεδάκη Ελευθερία 200μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Α 02:06.02

Ριτζάκη Ιωάννα 200μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 02:31.94

10η θέση

Καπής Στυλιανός 50μ. άπνοη Παίδων 00:18.56

Καραχάλιου Δήμητρα 50μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 00:26.99

Καραχάλιου Δήμητρα 50μ. διπλά πέδιλα Παγκορασίδων Β 00:31.18

Κογιαννάκη Κωνσταντίνα 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 01:02.71

11η θέση

Παπαγιαννάκης Εμμανουήλ 50μ. άπνοη Παίδων 00:18.60

Παπαγιαννάκης Εμμανουήλ 100μ. Υ/Β Παίδων 00:46.10

Ντουνιαδάκης Νικόλαος Ραφαήλ 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 01:17.88

Μανιουδακης Αγγελος 100μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 01:16.74

Κογιαννάκη Κωνσταντίνα 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 00:28.44

Καραχάλιου Δήμητρα 100μ. επιφάνειας Παγκορασίδων Β 01:02.39

Μπαλολάκη Μιχαέλα 200μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 02:41.01

12η θέση

Κληματσάκης Βασίλειος 50μ. διπλά πέδιλα Εφήβων 00:22.70

Κελαϊδής Ανδρέας 100μ. Υ/Β Παίδων 00:46.82

Φωκά Αικατερίνη 50μ. διπλά πέδιλα Γυναικών 00:27.19

Κληματσάκη Αικατερίνη 100μ. επιφάνειας Κορασίδων 00:50.31

Κληματσάκη Αικατερίνη 200μ. επιφάνειας Κορασίδων 01:55.16

Κληματσάκη Αικατερίνη 50μ. άπνοη Κορασίδων 00:21.44

13η θέση

Μουζουράκη Ερασμία 200μ. επιφάνειας Νεανίδων 02:11.28

Χατζηπλή Ευαγγελία 50μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Κορίτσια 00:35.80

14η θέση

Καπής Στυλιανός 200μ. επιφάνειας Παίδων 01:49.47

Ανδρεάδης Γεώργιος 50μ. επιφάνειας Εφήβων 00:21.15

Λιόλιος Εμμανουήλ 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Αγόρια 00:32.31

Ντουνιαδάκης Νικόλαος Ραφαήλ 100μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 01:21.87

15η θέση

Ανδρεαδάκη Ειρήνη 200μ. επιφάνειας Κορασίδων 02:00.97

Ανδρεαδάκη Ειρήνη 50μ. άπνοη Κορασίδων 00:21.87

Μπαλολάκη Μιχαέλα 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 01:09.66

16η θέση

Κληματσάκης Βασίλειος 100μ. διπλά πέδιλα Εφήβων 00:50.71

Ντουνιαδάκης Νικόλαος-Ραφαήλ 50μ. διπλά πέδιλα Προαγωνιστική Αγόρια 00:35.52

Κληματσάκης Βασίλειος 200μ. διπλά πέδιλα Εφήβων 01:55.47

Μπαλολάκη Μιχαέλα 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 00:30.26

Χατζηπλή Ευαγγελία 100μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 01:13.61

17η θέση

Χατζηπλή Ευαγγελία 50μ. επιφάνειας Προαγωνιστική Κορίτσια 00:31.27

Ανδρεαδάκη Ειρήνη 100μ. επιφάνειας Κορασίδων 00:52.66

18η θέση

Καπής Στυλιανός 100μ. επιφάνειας Παίδων 00:47.82

Μποφίλης Θεόδωρος-Αντώνιος 50μ. άπνοη Παίδων 00:23.29

19η θέση

Μποφίλης Θεόδωρος Αντώνιος 100μ. επιφάνειας Παίδων 00:52.97

Σπυριδάκη Αικατερίνη 50μ. επιφάνεια Νεανίδων 00:23.34

20η θέση

Σπυριδάκη Αικατερίνη 100μ. επιφάνειας Νεανίδων 00:51.95

21η θέση

Μαυροματάκη Ειρήνη 50μ. επιφάνεια Νεανίδων 00:24.00

22η θέση

Μαυροματάκη Ειρήνη 100μ. επιφάνειας Νεανίδων 00:52.66

23η θέση

Μουζουράκη Ερασμία 100μ. επιφάνειας Νεανίδων 00:53.36

24η θέση

Ανδρεάδης Γεώργιος 100μ. διπλά πέδιλα Εφήβων 00:53.78