legea hor

Α.Ο.Χ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

Τρίτη "πάει" με Καλλιθέα - Δευτέρες με Καραϊσκάκη και Εργοτέλη

Την Τρίτη 20 Φεβρουαρίου θα πραγματοποιηθεί όπως όλα δείχνουν το παιχνίδι με την Καλλιθέα που ακολουθεί στο πρόγραμμα, μιας και είναι αδύνατο να γίνει την προσεχή Κυριακή, αφού την ίδια μέρα και ώρα (15:00) είναι να αγωνιστεί ο Πλατανιάς απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα.

Ετσι, είναι δεδομένο ότι θα αλλάξει η μέρα και απομένει να διευκρινιστεί επίσημα από τη Φούτμπολ Λιγκ πότε θα γίνει. Οπως όλα δείχνουν, το ματς "πάει" για Τρίτη (20/2). 

Από εκεί και πέρα, ο ΑΟΧ/Κισσαμικός "γνωρίζει" ήδη ότι για την 18η και την 19η αγωνιστική θα παίξει ημέρα Δευτέρα, ήτοι αρχικά στις 26 Φεβρουαρίου εκτός έδρας απέναντι στον Καραϊσκάκη Αρτας στην πρεμιέρα του β' γύρου και στη συνέχεια στις 5 Μαρτίου, φιλοξενώντας στα Χανιά τον Εργοτέλη. Σε ό,τι αφορά το πρόγραμμα για την 20ή αγωνιστική που επίσης έχει ανακοινωθεί, η ομάδα του Πετράκη δεν θα αγωνιστεί και θα κερδίσει άνευ αγώνος με 3-0 αφού έχει στο πρόγραμμά της το ματς με τον Αχαρναϊκό.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό είναι το εξής:

• 17η αγωνιστική: ΑΟΧ/Κισσαμικός - Καλλιθέα (Μάλλον Τρίτη 20/2, 15:00) 
• 18η αγωνιστική: Καραϊσκάκης Αρτας-ΑΟΧ/Κισσαμικός (Δευτέρα 26/2, 15:00)
• 19η αγωνιστική: ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης (Δευτέρα 5/3, 15:00)
• 20ή αγωνιστική: Αχαρναϊκός-ΑΟΧ/Κισσαμικός 0-3 α.α.

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Σε ό,τι αφορά το πλήρες πρόγραμμα των αγωνιστικών, μεταξύ 18ης και 20ής είναι το εξής:

• 18η αγωνιστική
Σάββατο (24/2, 15:00)
Τρίκαλα-Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
Κυριακή (25/2,15:00)
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)
Απόλλων Πόντου-Βέροια
Αιγινιακός-Αρης
Παναιγιάλειος-Σπάρτη
Αναγέννηση Καρδίτσας-Δόξα Δράμας
Δευτέρα (26/2, 15:00)
Καραϊσκάκης Αρτας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Καλλιθέα-Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας-Αχαρναϊκός 0-3 α.α.

• 19η αγωνιστική
Σάββατο (3/3, 15:00)
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας (ΕΡΤ3)
Κυριακή (4/3, 15:00)
Αρης-Τρίκαλα (ΕΡΤ3)
Παναχαϊκή-Καλλιθέα
Βέροια-Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη-Απόλλων Πόντου
Δόξα Δράμας-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Παναιγιάλειος
Δευτέρα (5/3, 15:00)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης
Αχαρναϊκός-Καραϊσκάκης Αρτας 0-3 α.α.

• 20ή αγωνιστική
Τετάρτη (7/3, 15:00)
Αιγινιακός-ΟΦΗ (ΕΡΤ3)
Καραϊσκάκης Αρτας-Βέροια
Καλλιθέα-Αρης
Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πέμπτη (8/3, 17:00)
Εργοτέλης-Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
Αχαρναϊκός-ΑΟΧ/Κισσαμικός 0-3 α.α.