ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΙΝΚΑ - Παλαιόχωρα 5-2

panhgyrismoi-gia-goal

Γκολ και θέαμα προσέφεραν το ΙΝΚΑ και η Παλαιόχωρα με τις δύο ομάδες να πετυχαίνουνσ συνολικά 7 γκολ (νίκη για το ΙΝΚΑ με 5-2).

Για τους γηπεδούχους το γκολ άνοιξε στο 5ο λεπτό της αναμέτρησης ο Δράμι ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο Λιτσαρδάκης ισοφάρισε σε 1-1 για την ομάδα του. Στο 30' ο Δράμι έδωσε εκ νέου το προβάδισμα στην ομάδα του και στο 55' ο Δασκαλάκης με σουτ μέσα από την περιοχή ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 3-1 και στο 61' ο Πετράκης ανέβασε το δείκτη του σκορ σε 4-1.

Στο 70' ο Κουλούρης μείωσε σε 4-2 και το τελικό 5-2 διαμόρφωσε στο 86' ο Δράμι, σημειώνοντας το τρίτο προσωπικό του τέρμα.

ΙΝΚΑ: Βροντάκης, Δασκαλάκης, Λέντι, Σκευοφύλαξ, Λούπου (70' Γιακουμάκης), Δοντσίδης, Παπαδάκης, Πετράκης (65' λ.τ. Μπομπολάκης), Ασημίνας (50' Βασιλάκης), Μουτσάνη

Παλαιόχωρα: Γουνάκης, Κοντάκης, Θεοδωρακόπουλος, Σελινιωτάκης, Λειβαδίτης, Ανδρουλάκης, Καστρινάκης, Λιτσαρδάκης, Κουλούρης, Ροδιτάκης, Μανουσάκης