ΕΚΑΣΚ

Ανδρες: Το Σάββατο (18/05) στον Κλαδισό κρίνονται όλα

Το Σάββατο 18 Μαΐου, στο κλειστό Κλαδισού, θα ξεκαθαρίσουν όλα αναφορικά με το ζευγάρι του τελικού του πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΚΑΣΚ. 

Ο ΑΟΚ Χανιά, ουσιαστικά, θα μάθει ποιος εκ των Κύδωνα και Εργοτέλη θα είναι ο αντίπαλός του στον τελικό. Οποιαδήποτε ομάδα και να προκριθεί στον τελικό η σειρά, βάσει αποτελεσμάτων κανονικής διάρκειας, θα αρχίσει από το 0-0. 

Ο τρίτος ημιτελικός ανάμεσα σε Κύδωνα και Εργοτέλη προγραμματίστηκε για εκείνη την ημέρα, με τζάμπολ στις 18:30.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ:

15/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΚΥΔΩΝ 1

18/05/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΓΟΡ 1

18/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

18/05/19

Β.Α.Κ.

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

18/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:30

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΧΑΝΙΑ BC

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΦΗ 2

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

09:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

18/05/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/05/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 1

18/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

20:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

18/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

18:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓΟΡ 3

18/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

19/05/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΓΟΡ 2

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΟΦΗ 3

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΟΦΗ 2

19/05/19

Β.Α.Κ.

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

19/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

ΟΑΧ 2

19/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΚΥΔΩΝ 1

19/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

14:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΑΧ 2000

19/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

19/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

11:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 3

AOK XANΙΑ

19/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

10:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΧΑΝΙΑ BC

19/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ