legea hor

ΕΚΑΣΚ

Το πλήρες πρόγραμμα στους Παίδες

Το πρωτάθλημα των Παίδων ήταν το πρώτο που έκανε πρεμιέρα όσον αφορά τις φετινές διοργανώσεις της ΕΚΑΣΚ, αφού το περασμένο Σαββατοκύριακο διεξήχθη η 1η αγωνιστική στη Β' Κατηγορία.

 

Στην Α' η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α' Κατηγορία
1η αγωνιστική 10η
22 Σεπτεμβρίου | 8 Δεκεμβρίου
ΑΟΑΝ-ΟΑΧ
Ανδρογέας-Ηράκλειο
Ακρωτήρι-Αναγέννηση
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ
Ηρόδοτος-Κύδων

2η αγωνιστική 11η
29 Σεπτεμβρίου | 15 Δεκεμβρίου
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ
Αναγέννηση-Ανδρογέας
ΑΓΟΡ-Ακρωτήρι
Κύδων-ΟΦΗ
ΟΑΧ-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 12η
6 Οκτωβρίου | 22 Δεκεμβρίου
ΑΟΑΝ-Αναγέννηση
Ανδρογέας-ΑΓΟΡ
Ακρωτήρι-Κύδων
ΟΦΗ-Ηρόδοτος
ΟΑΧ-Ηράκλειο

4η αγωνιστική 13η
13 Οκτωβρίου | 19 Ιανουαρίου
ΑΓΟΡ-ΑΟΑΝ
Κύδων-Ανδρογέας
Ηρόδοτος-Ακρωτήρι
ΟΦΗ-ΑΟΧ
Αναγέννηση-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 14η
20 Οκτωβρίου | 26 Ιανουαρίου
ΑΟΑΝ-Κύδων
Ανδρογέας-Ηρόδοτος
Ακρωτήρι-ΟΦΗ
ΟΑΧ-Αναγέννηση
Ηράκλειο-ΑΓΟΡ

6η αγωνιστική 15η
3 Νοεμβρίου | 2 Φεβρουαρίου
Ηρόδοτος-ΑΟΑΝ
ΟΦΗ-Ανδρογέας
Ακρωτήρι-ΟΑΧ
Κύδων-Ηράκλειο
ΑΓΟΡ-Αναγέννηση

7η αγωνιστική 16η
10 Νοεμβρίου | 9 Φεβρουαρίου
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
Ανδρογέας-Ακρωτήρι
ΟΑΧ-ΑΓΟΡ
Ηράκλειο-Ηρόδοτος
Αναγέννηση-Κύδων

8η αγωνιστική 17η
17 Νοεμβρίου | 16 Φεβρουαρίου
Ακρωτήρι-ΑΟΑΝ
Ανδρογέας-ΟΑΧ
ΟΦΗ-Ηράκλειο
Ηρόδοτος-Αναγέννηση
Κύδων-ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική 18η
24 Νοεμβρίου | 2 Μαρτίου
ΑΟΑΝ-Ανδρογέας
ΟΑΧ-Κύδων
Ηράκλειο-Ακρωτήρι
Αναγέννηση-ΟΦΗ
ΑΓΟΡ-Ηρόδοτος

Β' Κατηγορία
Α' όμιλος
1η αγωνιστική 12η
16 Σεπτεμβρίου | 16 Δεκεμβρίου
ΟΑΧ 2-Ανδρογέας 2
Ηρόδοτος 2-Ηράκλειο 2
ΟΦΣ Χανίων-ΑΟΚ Χανιά
Χανιά
BC-ΑΓΟΡ 2
Πλατανιάς-Κύδων 2
Ρεπό: Ακαδημία Ρεθύμνου

2η αγωνιστική 13η
23 Σεπτεμβρίου | 23 Δεκεμβρίου
Ανδρογέας 2-Ακαδημία Ρεθύμνου
Ηράκλειο 2-ΟΑΧ 2
ΑΟΚ Χανιά-Ηρόδοτος 2
ΑΓΟΡ 2-ΟΦΣ Χανίων
Κύδων 2-Χανιά
BC
Ρεπό: Πλατανιάς

3η αγωνιστική 14η
30 Σεπτεμβρίου | 13 Ιανουαρίου 2019
Ακαδημία Ρεθύμνου-Ηράκλειο 2
ΟΑΧ 2-ΑΟΚ Χανιά
Ηρόδοτος 2-ΑΓΟΡ 2
ΟΦΣ Χανίων-Κύδων 2
Χανιά
BC-Πλατανιάς
Ρεπό: Ανδρογέας 2

4η αγωνιστική 15η
7 Οκτωβρίου | 20 Ιανουαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΑΓΟΡ 2-ΟΑΧ 2
Κύδων 2-Ηρόδοτος 2
Πλατανιάς-ΟΦΣ Χανίων
Ηράκλειο 2-Ανδρόγεας 2
Ρεπό: Χανιά
BC

5η αγωνιστική 16η
14 Οκτωβρίου | 27 Ιανουαρίου
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΑΓΟΡ 2
ΟΑΧ 2-Κύδων 2
Ηρόδοτος 2-Πλατανιάς
ΟΦΣ Χανίων-Χανιά
BC
Ανδρογέας 2-ΑΟΚ Χανιά
Ρεπό: Ηράκλειο 2

6η αγωνιστική 17η
21 Οκτωβρίου | 3 Φεβρουαρίου
Κύδων 2-Ακαδημία Ρεθύμνου
Πλατανιάς-ΟΑΧ 2
Χανιά
BC-Ηρόδοτος 2
ΑΓΟΡ 2-Ανδρογέας 2
ΑΟΚ Χανιά-Ηράκλειο 2
Ρεπό: ΟΦΣ Χανίων

7η αγωνιστική 18η
4 Νοεμβρίου | 10 Φεβρουαρίου
Ακαδημία Ρεθύμνου-Πλατανιάς
ΟΑΧ 2-Χανιά
BC
Ηρόδοτος 2-ΟΦΣ Χανίων
Ανδρογέας 2-Κύδων 2
Ηράκλειο 2-ΑΓΟΡ 2
Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

8η αγωνιστική 19η
11 Νοεμβρίου | 17 Φεβρουαρίου
Χανιά
BC-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΟΦΣ Χανίων-ΟΑΧ 2
Πλατανιάς-Ανδρογέας 2
Κύδων 2-Ηράκλειο 2
ΑΓΟΡ 2-ΑΟΚ Χανιά
Ρεπό: Ηρόδοτος 2

9η αγωνιστική 20ή
18 Νοεμβρίου | 3 Μαρτίου
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΦΣ Χανίων
ΟΑΧ 2-Ηρόδοτος 2
Ανδρογέας 2-Χανιά
BC
Ηράκλειο 2-Πλατανιάς
ΑΟΚ Χανιά-Κύδων 2
Ρεπό: ΑΓΟΡ 2

10η αγωνιστική 21η
25 Νοεμβρίου | 17 Μαρτίου
Ηρόδοτος 2-Ακαδημία Ρεθύμνου
ΟΦΣ Χανίων-Ανδρογέας 2
Χανιά
BC-Ηράκλειο 2
Πλατανιάς-ΑΟΚ Χανιά
Κύδων 2-ΑΓΟΡ 2
Ρεπό: ΟΑΧ 2

11η αγωνιστική 22η
9 Δεκεμβρίου | 24 Μαρτίου
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΑΧ 2
Ανδρογέας 2-Ηρόδοτος 2
Ηράκλειο 2-ΟΦΣ Χανίων
ΑΟΚ Χανιά-Χανιά
BC
ΑΓΟΡ 2-Πλατανιάς
Ρεπό: Κύδων 2

Β' όμιλος

1η αγωνιστική 12η
16 Σεπτεμβρίου | 16 Δεκεμβρίου
Ιεράπετρα-Γιούχτας
Μεσσαρά-ΟΦΗ 2
Εργοτέλης-Σητειακός
ΟΑΣΗ-Πεδιάδα ΑΟΧ
Νεάπολη-Τηγανίτης
Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική 13η
23 Σεπτεμβρίου | 23 Δεκεμβρίου
Γιούχτας-Δειλινό
ΟΦΗ 2-Ιεράπετρα
Σητειακός-Μεσσαρά
Πεδιάδα ΑΟΧ-Εργοτέλης
Τηγανίτης-ΟΑΣΗ
Ρεπό: Νεάπολη

3η αγωνιστική 14η
30 Σεπτεμβρίου | 13 Ιανουαρίου 2019
Δειλινό-ΟΦΗ 2
Ιεράπετρα-Σητειακός
Μεσσαρά-Πεδιάδα ΑΟΧ
Εργοτέλης-Τηγανίτης
ΟΑΣΗ-Νεάπολη
Ρεπό: Γιούχτας

4η αγωνιστική 15η
7 Οκτωβρίου | 20 Ιανουαρίου
Σητειακός-Δειλινό
Πεδιάδα ΑΟΧ-Ιεράπετρα
Τηγανίτης-Μεσσαρά
Νεάπολη-Εργοτέλης
ΟΦΗ 2-Γιούχτας
Ρεπό: ΟΑΣΗ

5η αγωνιστική 16η
14 Οκτωβρίου | 27 Ιανουαρίου
Δειλινό-Πεδιάδα ΑΟΧ
Ιεράπετρα-Τηγανίτης
Μεσσαρά-Νεάπολη
Εργοτέλης-ΟΑΣΗ
Γιούχτας-Σητειακός
Ρεπό: ΟΦΗ 2

6η αγωνιστική 17η
21 Οκτωβρίου | 3 Φεβρουαρίου
Τηγανίτης-Δειλινό
Νεάπολη-Ιεράπετρα
ΟΑΣΗ-Μεσσαρά
Πεδιάδα ΑΟΧ-Γιούχτας
Σητειακός-ΟΦΗ 2
Ρεπό: Εργοτέλης

7η αγωνιστική 18η
4 Νοεμβρίου | 10 Φεβρουαρίου
Δειλινό-Νέαπολη
Ιεράπετρα-ΟΑΣΗ
Μεσσαρά-Εργοτέλης
Γιούχτας-Τηγανίτης
ΟΦΗ 2-Πεδιάδα ΑΟΧ
Ρεπό: Σητειακός

8η αγωνιστική 19η
11 Νοεμβρίου | 17 Φεβρουαρίου
ΟΑΣΗ-Δειλινό
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
Νεάπολη-Γιούχτας
Τηγανίτης-ΟΦΗ 2
Πεδιάδα ΑΟΧ-Σητειακός
Ρεπό: Μεσσαρά

9η αγωνιστική 20ή
18 Νοεμβρίου | 3 Μαρτίου
Δειλινό-Εργοτέλης
Ιεράπετρα-Μεσσαρά
Γιούχτας-ΟΑΣΗ
ΟΦΗ 2-Νεάπολη
Σητειακός-Τηγανίτης
Ρεπό: Πεδιάδα ΑΟΧ

10η αγωνιστική 21η
25 Νοεμβρίου | 17 Μαρτίου
Μεσσαρά-Δειλινό
Εργοτέλης-Γιούχτας
ΟΑΣΗ-ΟΦΗ 2
Νεάπολη-Σητειακός
Τηγανίτης-Πεδιάδα ΑΟΧ
Ρεπό: Ιεράπετρα

11η αγωνιστική 22η
9 Δεκεμβρίου | 24 Μαρτίου
Δειλινό-Ιεράπετρα
Γιούχτας-Μεσσαρά
ΟΦΗ 2-Εργοτέλης
Σητειακός-ΟΑΣΗ
Πεδιάδα ΑΟΧ-Νεάπολη
Ρεπό: Τηγανίτης