ΕΚΑΣΚ

Τζάμπολ στις 7 Οκτωβρίου στους Έφηβους

Την Κυριακή 7 Οκτωβρίου προγραμματίστηκε η έναρξη του πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΚΑΣΚ, το οποίο διεξάγεται σε δύο ομίλους.

 

Οι δύο πρώτοι από κάθε όμιλο θα πάρουν μέρος στην τελική φάση (Final Four), από την οποία θα αναδειχθεί ο πρωταθλητής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο έχει ως εξής:

Α' όμιλος
1η αγωνιστική 10η
7 Οκτωβρίου | 16 Δεκεμβρίου
ΑΓΟΡ-Ανδρογέας
ΑΟΚ Χανιά-Κύδων
Ακρωτήρι-Άσκηση
ΟΑΧ-ΑΟ Κισσάμου
Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική 11η
14 Οκτωβρίου | 13 Ιανουαρίου 2019
Ανδρογέας-Δειλινό
Κύδων-ΑΓΟΡ
Άσκηση-ΑΟΚ Χανιά
ΑΟ Κισσάμου-Ακρωτήρι
Ρεπό: ΟΑΧ

3η αγωνιστική 12η
21 Οκτωβρίου | 20 Ιανουαρίου
Δειλινό-Κύδων
ΑΓΟΡ-Άσκηση
ΑΟΚ Χανιά-ΑΟ Κισσάμου
Ακρωτήρι-ΟΑΧ
Ρεπό: Ανδρογέας

4η αγωνιστική 13η
4 Νοεμβρίου | 27 Ιανουαρίου
Άσκηση-Δειλινό
ΑΟ Κισσάμου-ΑΟΓΡ
ΟΑΧ-ΑΟΚ Χανιά
Κύδων-Ανδρογέας
Ρεπό: Ακρωτήρι

5η αγωνιστική 14η
11 Νοεμβρίου | 3 Φεβρουαρίου
Δειλινό-ΑΟ Κισσάμου
ΑΓΟΡ-ΟΑΧ
ΑΟΚ Χανιά-Ακρωτήρι
Ανδρογέας-Άσκηση
Ρεπό: Κύδων

6η αγωνιστική 15η
18 Νοεμβρίου | 10 Φεβρουαρίου
ΟΑΧ-Δειλινό
Ακρωτήρι-ΑΓΟΡ
ΑΟ Κισσάμου-Ανδρογέας
Άσκηση-Κύδων
Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική 16η
25 Νοεμβρίου | 17 Φεβρουαρίου
Δειλινό-Ακρωτήρι
ΑΓΟΡ-ΑΟΚ Χανιά
Ανδρογέας-ΟΑΧ
Κύδων-ΑΟ Κισσάμου
Ρεπό: Άσκηση

8η αγωνιστική 17η
2 Δεκεμβρίου | 24 Φεβρουαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Δειλινό
Ακρωτήρι-Ανδρογέας
ΟΑΧ-Κύδων
ΑΟ Κισσάμου-Άσκηση
Ρεπό: ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική 18η
9 Δεκεμβρίου | 3 Μαρτίου
Δειλινό-ΑΓΟΡ
Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά
Κύδων-Ακρωτήρι
Άσκηση-ΟΑΧ
Ρεπό: ΑΟ Κισσάμου

Β' όμιλος
1η αγωνιστική 10η
7 Οκτωβρίου | 16 Δεκεμβρίου
Πεδιάδα ΑΟΧ-ΑΟΑΝ
Εργοτέλης-Ηράκλειο
Ηρόδοτος-ΟΦΗ
Μεσσαρά-Αναγέννηση
Ρεπό: Ιεράπετρα

2η αγωνιστική 11η
14 Οκτωβρίου | 13 Ιανουαρίου 2019
ΑΟΑΝ-Ιεράπετρα
Ηράκλειο-Πεδιάδα
ΟΦΗ-Εργοτέλης
Αναγέννηση-Ηρόδοτος
Ρεπό: Μεσσαρά

3η αγωνιστική 12η
21 Οκτωβρίου | 20 Ιανουαρίου
Ιεράπετρα-Ηράκλειο
Πεδιάδα ΑΟΧ-ΟΦΗ
Εργοτέλης-Αναγέννηση
Ηρόδοτος-Μεσσαρά
Ρεπό: ΑΟΑΝ

4η αγωνιστική 13η
4 Νοεμβρίου | 27 Ιανουαρίου
ΟΦΗ-Ιεράπετρα
Αναγέννηση-Πεδιάδα ΑΟΧ
Μεσσαρά-Εργοτέλης
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ
Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 14η
11 Νοεμβρίου | 3 Φεβρουαρίου
Ιεράπετρα-Αναγέννηση
Πεδιάδα ΑΟΧ-Μεσσαρά
Εργοτέλης-Ηρόδοτος
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
Ρεπό: Ηράκλειο

6η αγωνιστική 15η
18 Νοεμβρίου | 10 Φεβρουαρίου
Μεσσαρά-Ιεράπετρα
Ηρόδοτος-Πεδιάδα ΑΟΧ
Αναγέννηση-ΑΟΑΝ
ΟΦΗ-Ηράκλειο
Ρεπό: Εργοτέλης

7η αγωνιστική 16η
25 Νοεμβρίου | 17 Φεβρουαρίου
Ιεράπετρα-Ηρόδοτος
Πεδιάδα ΑΟΧ-Εργοτέλης
ΑΟΑΝ-Μεσσαρά
Ηράκλειο-Αναγέννηση
Ρεπό: ΟΦΗ

8η αγωνιστική 17η
2 Δεκεμβρίου | 24 Φεβρουαρίου
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
Ηρόδοτος-ΑΟΑΝ
Μεσσαρά-Ηράκλειο
Αναγέννηση-ΟΦΗ
Ρεπό: Πεδιάδα ΑΟΧ

9η αγωνιστική 18η
9 Δεκεμβρίου | 3 Μαρτίου
Ιεράπετρα-Πεδιάδα ΑΟΧ
ΑΟΑΝ-Εργοτέλης
Ηράκλειο-Ηρόδοτος
ΟΦΗ-Μεσσαρά
Ρεπό: Αναγέννηση