Άρης Βουκολιών

Φινάλε με "τρίποντο" για τον Άρη

Με "τρίποντο" αποχαιρέτησε τη φετινή σεζόν ο Άρης Βουκολιών, ο οποίος νίκησε με 3-0 την Αγιά Μαρίνα στο γήπεδο του Ταυρωνίτη.

Μόλις στο 3ο λεπτό ο Αλμπάν Μιφτάρι άνοιξε το σκορ για τον Άρη Βουκολιών, για να γίνει το 2-0 στο 15' με τον Ευτύχη Γιανναράκη.

Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 85' ο Ευτύχης Γιανναράκης με το δεύτερο προσωπικό του γκολ, σημείωσε το τελικό 3-0.

Άρης Βουκολιών (Κώστας Μπαλής): Καραπατάκης, Γαλάνης (46' Κυρ. Γ. Πενταράκης), Αντ. Μιφτάρι, Δελάκης, Μελετάκης, Παγωνάκης, Αλμπάν Μιφτάρι (75' Κυρ. Στ. Πενταράκης), Πατελάκης, Τσαβαρής (60' Χαρισάκης), Γεωργουσάκης , Γιανναράκης

Αγία Μαρίνα (Κώστας Ηλιάκης)Σπυρόπουλος, Γιαν. Μαστοράκης, Δ. Φουντουλάκης, Δουρουντουδάκης, Ν. Γωνιωτάκης, Αλ. Μαρκετάκης, Μινωτάκης, Ράντεφ, Λύτινας, Χατζηνικολάου, Μιχελάκης