Α' ΕΠΣ Χανίων Όμιλος Παραμονής 2016-17
Print
1η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 2 : 1 Κεραμειά    
  Δόξα Παχ. 0 : 1 Ηρακλής Νερ.    
  Ασπίδα 4 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 5 : 1 Θύελλα Καλ.    
  Ροδωπού 4 : 1 Ποσειδώνας Τσ.    

2η Αγωνιστική Ασπίδα 0 : 4 ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 2 Δόξα Παχ.    
  Ηρακλής Νερ. 3 : 1 Ποσειδώνας Τσ.    
  Θύελλα Καλ. 5 : 2 Ροδωπού    
  Κεραμειά 4 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    

3η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 4 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ροδωπού 4 : 0 Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Τσ. 1 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχ. 4 : 0 Ασπίδα    
  Ηρακλής Νερ. 2 : 1 Θύελλα Καλ.    

4η Αγωνιστική Κεραμειά 0 : 3 Ηρακλής Νερ.    
  Ασπίδα 1 : 2 Ποσειδώνας Τσ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 0 Θύελλα Καλ.    
  Δόξα Παχ. 2 : 1 ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 1 Ροδωπού    

5η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 1 : 0 Ροδωπού    
  Ποσειδώνας Τσ. 2 : 4 Δόξα Παχ.    
  Κεραμειά 2 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νερ. 2 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Θύελλα Καλ. 3 : 0 Ασπίδα    

6η Αγωνιστική Ασπίδα 1 : 0 Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχ. 1 : 1 Θύελλα Καλ.    
  Ροδωπού 1 : 1 Ηρακλής Νερ.    
  Ποσειδώνας Τσ. 0 : 5 ΔΑΑΟΧ    

7η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Ασπίδα    
  Ηρακλής Νερ. 1 : 4 ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλ. 2 : 1 Ποσειδώνας Τσ.    
  Κεραμειά 0 : 3 Δόξα Παχ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 1 Ροδωπού    

8η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 3 : 2 Θύελλα Καλ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 5 : 4 Ηρακλής Νερ.    
  Δόξα Παχ. 1 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ροδωπού 1 : 1 Ασπίδα    
  Ποσειδώνας Τσ. 0 : 0 Κεραμειά    

9η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ασπίδα 3 : 0 Ηρακλής Νερ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 1 Ποσειδώνας Τσ.    
  Θύελλα Καλ. 0 : 2 Κεραμειά    
  Ροδωπού 0 : 3 Δόξα Παχ.    

10η Αγωνιστική Κεραμειά 0 : 4 ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νερ. 1 : 1 Δόξα Παχ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Ασπίδα    
  Θύελλα Καλ. 3 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ποσειδώνας Τσ. 0 : 0 Ροδωπού    

11η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 0 : 2 Κεραμειά    
  Δόξα Παχ. 1 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  ΔΑΑΟΧ 1 : 1 Ασπίδα    
  Ποσειδώνας Τσ. 1 : 1 Ηρακλής Νερ.    
  Ροδωπού 2 : 2 Θύελλα Καλ.    

12η Αγωνιστική Ασπίδα 1 : 2 Δόξα Παχ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Ποσειδώνας Τσ.    
  Θύελλα Καλ. 1 : 3 Ηρακλής Νερ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 1 ΔΑΑΟΧ    
  Κεραμειά 3 : 0 Ροδωπού    

13η Αγωνιστική Ηρακλής Νερ. 2 : 1 Κεραμειά    
  ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Δόξα Παχ.    
  Θύελλα Καλ. 1 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ποσειδώνας Τσ. 1 : 1 Ασπίδα    
  Ροδωπού 0 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    

14η Αγωνιστική Δόξα Παχ. 0 : 0 Ποσειδώνας Τσ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Ηρακλής Νερ.    
  Ασπίδα 1 : 4 Θύελλα Καλ.    
  Ροδωπού 1 : 0 ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Κεραμειά    

15η Αγωνιστική Κεραμειά 3 : 1 Ασπίδα    
  Θύελλα Καλ. 1 : 0 Δόξα Παχ.    
  ΔΑΑΟΧ 1 : 0 Ποσειδώνας Τσ.    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 5 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νερ. 4 : 1 Ροδωπού    

16η Αγωνιστική ΔΑΑΟΧ 5 : 0 Ηρακλής Νερ.    
  Ποσειδώνας Τσ. 1 : 1 Θύελλα Καλ.    
  Ασπίδα 0 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχ. 0 : 0 Κεραμειά    
  Ροδωπού 0 : 5 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

17η Αγωνιστική Ασπίδα 0 : 2 Ροδωπού    
  Κεραμειά 4 : 1 Ποσειδώνας Τσ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 2 Δόξα Παχ.    
  Θύελλα Καλ. 0 : 2 ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νερ. 1 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

18η Αγωνιστική Δόξα Παχ. 4 : 4 Ροδωπού    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 1 ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νερ. 3 : 6 Ασπίδα    
  Ποσειδώνας Τσ. 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κεραμειά 1 : 2 Θύελλα Καλ.    
[Πίσω]