Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2017-18
Print
1η Αγωνιστική Φωστήρας 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 1 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Σπάθα 2 : 0 Κεραμειά    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 2 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

2η Αγωνιστική ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Ροδωπού    
  Δόξα Παχιανών 1 : 2 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Σπάθα    
  Φωστήρας 0 : 7 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 0 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 5 Γρανίτης    

3η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 0 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας 0 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός 5 : 0 Κεραμειά    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Σπάθα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 2 Δόξα Παχιανών    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 3 : 0 Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 4 Κορωνίδα    

4η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 0 : 1 Γρανίτης    
  Σπάθα 1 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Φωστήρας 0 : 3 Μινώταυρος    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα - : - Κρ. Αστέρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού - : - Άρης Σούδας    

5η Αγωνιστική Μινώταυρος - : - Ροδωπού    
  Γρανίτης - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός - : - Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας - : - Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Φωστήρας    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Δόξα Παχιανών    
  Άρης Σούδας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Κορωνίδα    

6η Αγωνιστική Σπάθα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Κεραμειά - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Άρης Σούδας    
  Φωστήρας - : - Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Πανακρωτηριακός    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κρ. Αστέρας    
  Κορωνίδα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

7η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Μινώταυρος    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Γρανίτης - : - Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Κεραμειά    
  Άρης Σούδας - : - Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας - : - Σπάθα    

8η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Άρης Σούδας    
  Ροδωπού - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Κορωνίδα    
  Πανακρωτηριακός - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Κεραμειά - : - Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος - : - Γρανίτης    
  Φωστήρας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

9η Αγωνιστική Γρανίτης - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ροδωπού    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Κεραμειά    
  Κρ. Αστέρας - : - Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Μινώταυρος    
  Κορωνίδα - : - Φωστήρας    
  Άρης Σούδας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    

10η Αγωνιστική Σπάθα - : - Δόξα Παχιανών    
  Πανακρωτηριακός - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Φωστήρας - : - Κεραμειά    
  Γρανίτης - : - Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού - : - Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

11η Αγωνιστική ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Γρανίτης    
  Κορωνίδα - : - Μινώταυρος    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά - : - Ροδωπού    
  Άρης Σούδας - : - Κρ. Αστέρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Σπάθα    

12η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Κορωνίδα    
  Ροδωπού - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Πανακρωτηριακός - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Φωστήρας    
  Γρανίτης - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Μινώταυρος - : - Κεραμειά    

13η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Κεραμειά - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Σπάθα - : - Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα - : - Γρανίτης    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Φωστήρας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Άρης Σούδας    

14η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας - : - Δόξα Παχιανών    
  Πανακρωτηριακός - : - Φωστήρας    
  Άρης Σούδας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Κεραμειά    
  Μινώταυρος - : - Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    

15η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Μινώταυρος    
  Κορωνίδα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Φωστήρας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Κεραμειά - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Σπάθα - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Άρης Σούδας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού - : - Πανακρωτηριακός    

16η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ροδωπού    
  Άρης Σούδας - : - Κορωνίδα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας - : - Φωστήρας    
  Πανακρωτηριακός - : - Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Κεραμειά    
  Γρανίτης - : - Σπάθα    

17η Αγωνιστική Κεραμειά - : - Κορωνίδα    
  Σπάθα - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Πανακρωτηριακός - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού - : - Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών - : - Άρης Σούδας    
  Φωστήρας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Ίκαρος Μουρνιών    

18η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας - : - Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Φωστήρας    
  Γρανίτης - : - Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά - : - Άρης Σούδας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ροδωπού    
  Κορωνίδα - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Θύελλα Καλάθενων    

19η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Γρανίτης    
  Φωστήρας - : - Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα - : - Κορωνίδα    
  Πανακρωτηριακός - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Άρης Σούδας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ροδωπού - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Κρ. Αστέρας    

20η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Ροδωπού    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Φωστήρας    
  Κορωνίδα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Μινώταυρος    
  Γρανίτης - : - Κρ. Αστέρας    
  Κεραμειά - : - Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Πανακρωτηριακός    

21η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός - : - Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Σπάθα - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Κεραμειά    
  Μινώταυρος - : - Δόξα Παχιανών    
  Γρανίτης - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άρης Σούδας - : - Φωστήρας    

22η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Γρανίτης    
  Σπάθα - : - Άρης Σούδας    
  Κεραμειά - : - Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Κρ. Αστέρας    
  Φωστήρας - : - Ροδωπού    
  Δόξα Παχιανών - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα - : - Ίκαρος Μουρνιών    

23η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Κεραμειά    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Μινώταυρος - : - Φωστήρας    
  Γρανίτης - : - Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας - : - Κορωνίδα    
  Άρης Σούδας - : - Ροδωπού    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

24η Αγωνιστική Φωστήρας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Άρης Σούδας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ροδωπού - : - Μινώταυρος    
  Σπάθα - : - Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά - : - Κρ. Αστέρας    

25η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Κρ. Αστέρας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Κεραμειά    
  Άρης Σούδας - : - Μινώταυρος    
  Γρανίτης - : - Φωστήρας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Δόξα Παχιανών    

26η Αγωνιστική Ροδωπού - : - Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός - : - Άρης Σούδας    
  Σπάθα - : - Κρ. Αστέρας    
  Κεραμειά - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Φωστήρας - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Δόξα Παχιανών - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

27η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών - : - Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών - : - Κεραμειά    
  Γρανίτης - : - Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Άρης Σούδας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Ροδωπού    
  Κορωνίδα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    

28η Αγωνιστική Μινώταυρος - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας - : - Κορωνίδα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Γρανίτης    
  Ροδωπού - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κεραμειά - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός - : - Κρ. Αστέρας    
  Σπάθα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

29η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Θύελλα Καλάθενων    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα - : - Ροδωπού    
  Δόξα Παχιανών - : - Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά - : - Φωστήρας    
  Άρης Σούδας - : - Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Μινώταυρος    

30η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ροδωπού - : - Κεραμειά    
  Κρ. Αστέρας - : - Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Σπάθα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Γρανίτης - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Μινώταυρος - : - Κορωνίδα    
  Φωστήρας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Δόξα Παχιανών    

31η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Κρ. Αστέρας    
  Δόξα Παχιανών - : - Πανακρωτηριακός    
  Φωστήρας - : - Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Γρανίτης    
  Κεραμειά - : - Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Θύελλα Καλάθενων    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Άρης Σούδας    
  Κορωνίδα - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Ροδωπού    

32η Αγωνιστική Μινώταυρος - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Φωστήρας    
  Άρης Σούδας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Κεραμειά    
  Ροδωπού - : - Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

33η Αγωνιστική Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Ροδωπού - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - Κρ. Αστέρας    
  Φωστήρας - : - Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Άρης Σούδας    
  Κεραμειά - : - Γρανίτης    
  Σπάθα - : - Μινώταυρος    

34η Αγωνιστική ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Κεραμειά    
  Πανακρωτηριακός - : - Ροδωπού    
  Άρης Σούδας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κρ. Αστέρας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Κορωνίδα    
  Γρανίτης - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Μινώταυρος - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Δόξα Παχιανών    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Φωστήρας    

35η Αγωνιστική Φωστήρας - : - Κρ. Αστέρας    
  Μινώταυρος - : - Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Σπάθα - : - Γρανίτης    
  Κεραμειά - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα - : - Άρης Σούδας    

36η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας - : - Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Μινώταυρος    
  Κορωνίδα - : - Κεραμειά    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Σπάθα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας - : - Ροδωπού    

37η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Δόξα Παχιανών    
  Ροδωπού - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος - : - Κρ. Αστέρας    
  Άρης Σούδας - : - Κεραμειά    
  Σπάθα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός - : - Γρανίτης    

38η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ροδωπού    
  Κρ. Αστέρας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών - : - Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Μινώταυρος    
[Πίσω]