Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2018-19
Print
1η Αγωνιστική Μινώταυρος 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 2 Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 0 : 1 Γρανίτης    
  Τιτάν 2 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Δάφνη 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Κορωνίδα    

2η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας 1 : 2 Μινώταυρος    
  Ηρακλής Νεροκούρου 4 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άρης Σούδας 4 : 0 Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών 6 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κορωνίδα 2 : 0 Σπάθα    
  Άπτερα 1 : 1 Δάφνη    
  Δόξα Παχιανών 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης 1 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 5 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

3η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Μινώταυρος    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός - : - Κορωνίδα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Σπάθα - : - Δόξα Παχιανών    
  Τιτάν - : - Κρ. Αστέρας    
  Δάφνη - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Γρανίτης - : - Άπτερα    

4η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών - : - Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος - : - Τιτάν    
  Άρης Σούδας - : - Δάφνη    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα - : - Άπτερα    
  Κρ. Αστέρας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

5η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Μινώταυρος    
  Γρανίτης - : - Άρης Σούδας    
  Σπάθα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άπτερα - : - Δόξα Παχιανών    
  Δάφνη - : - Κρ. Αστέρας    
  Κορωνίδα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Τιτάν    
  Πανακρωτηριακός - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

6η Αγωνιστική Τιτάν - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κρ. Αστέρας - : - Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Άπτερα    
  Μινώταυρος - : - Δάφνη    
  Άρης Σούδας - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    

7η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Γρανίτης - : - Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών - : - Άρης Σούδας    
  Σπάθα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άπτερα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη - : - Τιτάν    
  Κορωνίδα - : - Κρ. Αστέρας    
  Πανακρωτηριακός - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Ίκαρος Μουρνιών    

8η Αγωνιστική Τιτάν - : - Γρανίτης    
  Κρ. Αστέρας - : - Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Άπτερα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Άρης Σούδας    
  Σπάθα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Δάφνη    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ηρακλής Νεροκούρου    

9η Αγωνιστική Γρανίτης - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - Μινώταυρος    
  Άπτερα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Δάφνη    
  Κορωνίδα - : - Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Κρ. Αστέρας    
  Πανακρωτηριακός - : - Σπάθα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

10η Αγωνιστική Δάφνη - : - Γρανίτης    
  Τιτάν - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Άρης Σούδας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Κορωνίδα    
  Μινώταυρος - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Πανακρωτηριακός - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

11η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Γρανίτης    
  Άρης Σούδας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άπτερα - : - Πανακρωτηριακός    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Τιτάν    
  Κορωνίδα - : - Δάφνη    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

12η Αγωνιστική Δάφνη - : - Δόξα Παχιανών    
  Τιτάν - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άπτερα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα - : - Άρης Σούδας    
  Μινώταυρος - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Πανακρωτηριακός - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Κρ. Αστέρας    

13η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άρης Σούδας - : - Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Κορωνίδα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Δάφνη    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Τιτάν    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Άπτερα    
  Κρ. Αστέρας - : - Σπάθα    

14η Αγωνιστική Δάφνη - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κορωνίδα - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Μινώταυρος    
  Άπτερα - : - Άρης Σούδας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Πανακρωτηριακός - : - Κρ. Αστέρας    
  Τιτάν - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

15η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Δόξα Παχιανών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άρης Σούδας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος - : - Πανακρωτηριακός    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Κορωνίδα    
  Τιτάν - : - Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας - : - Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Δάφνη    

16η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άπτερα - : - Μινώταυρος    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Γρανίτης - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Κρ. Αστέρας    
  Πανακρωτηριακός - : - Τιτάν    

17η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Κορωνίδα    
  Σπάθα - : - Δάφνη    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Τιτάν - : - Άπτερα    
  Κρ. Αστέρας - : - Άρης Σούδας    

18η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κορωνίδα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας - : - Μινώταυρος    
  Άπτερα - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Τιτάν    
  Πανακρωτηριακός - : - Δάφνη    

19η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Δόξα Παχιανών    
  Πανακρωτηριακός - : - Γρανίτης    
  Μινώταυρος - : - Κρ. Αστέρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα - : - Κορωνίδα    
  Τιτάν - : - Άρης Σούδας    
  Δάφνη - : - Άπτερα    

20η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Πανακρωτηριακός    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άπτερα - : - Γρανίτης    
  Μινώταυρος - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άρης Σούδας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών - : - Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Δάφνη    
  Κρ. Αστέρας - : - Τιτάν    

21η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Γρανίτης - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Δάφνη - : - Άρης Σούδας    
  Τιτάν - : - Μινώταυρος    
  Πανακρωτηριακός - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

22η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας - : - Δάφνη    
  Δόξα Παχιανών - : - Άπτερα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Σπάθα    
  Άρης Σούδας - : - Γρανίτης    
  Μινώταυρος - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Τιτάν - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Θύελλα Καλάθενων    

23η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Άρης Σούδας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Πανακρωτηριακός - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Τιτάν    
  Γρανίτης - : - Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Δόξα Παχιανών    
  Δάφνη - : - Μινώταυρος    

24η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - Πανακρωτηριακός    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Γρανίτης    
  Άρης Σούδας - : - Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Άπτερα    
  Τιτάν - : - Δάφνη    
  Κρ. Αστέρας - : - Κορωνίδα    

25η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Γρανίτης - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Κρ. Αστέρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Σπάθα    
  Άπτερα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Άρης Σούδας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δάφνη - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα - : - Μινώταυρος    

26η Αγωνιστική Σπάθα - : - Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Άπτερα    
  Κρ. Αστέρας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δάφνη - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Τιτάν - : - Κορωνίδα    

27η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Κρ. Αστέρας    
  Γρανίτης - : - Δάφνη    
  Δόξα Παχιανών - : - Τιτάν    
  Άπτερα - : - Σπάθα    
  Άρης Σούδας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κορωνίδα - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Μινώταυρος    

28η Αγωνιστική Σπάθα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Κρ. Αστέρας    
  Γρανίτης - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός - : - Άπτερα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Άρης Σούδας    
  Δάφνη - : - Κορωνίδα    
  Τιτάν - : - Ίκαρος Μουρνιών    

29η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Δάφνη    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Άπτερα    
  Άρης Σούδας - : - Σπάθα    
  Κορωνίδα - : - Γρανίτης    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

30η Αγωνιστική Άπτερα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Σπάθα - : - Κρ. Αστέρας    
  Γρανίτης - : - Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός - : - Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Μινώταυρος    
  Κορωνίδα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Δάφνη - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Τιτάν - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

31η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας - : - Πανακρωτηριακός    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Κρ. Αστέρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Δάφνη    
  Άρης Σούδας - : - Άπτερα    
  Μινώταυρος - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

32η Αγωνιστική Άπτερα - : - Κρ. Αστέρας    
  Σπάθα - : - Τιτάν    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Γρανίτης - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός - : - Μινώταυρος    
  Κορωνίδα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δάφνη - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

33η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Τιτάν - : - Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Δάφνη    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Άρης Σούδας    
  Μινώταυρος - : - Άπτερα    
  Σπάθα - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Γρανίτης    

34η Αγωνιστική Άρης Σούδας - : - Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Γρανίτης - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Μινώταυρος    
  Πανακρωτηριακός - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Κορωνίδα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δάφνη - : - Σπάθα    
[Πίσω]