Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2017-18
Print
1η Αγωνιστική Σπάθα 2 : 0 Κεραμειά    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Φωστήρας 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 1 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 2 Κορωνίδα    

2η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 1 : 2 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Ροδωπού    
  Φωστήρας 0 : 7 Άρης Σούδας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 5 Γρανίτης    
  Κεραμειά 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 0 : 5 Πανακρωτηριακός    

3η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 5 : 0 Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Σπάθα    
  Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 0 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας 0 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ροδωπού 3 : 0 Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 4 Κορωνίδα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

4η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 1 Γρανίτης    
  Σπάθα 1 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Φωστήρας 0 : 3 Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 0 : 2 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 1 : 4 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα 1 : 3 Κρ. Αστέρας    

5η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 3 Κορωνίδα    
  Άρης Σούδας 4 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Μινώταυρος 2 : 0 Ροδωπού    
  Πανακρωτηριακός 2 : 0 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 4 : 0 Κεραμειά    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 4 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Γρανίτης 2 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    

6η Αγωνιστική Κεραμειά 1 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Σπάθα 3 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Μινώταυρος 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Φωστήρας 0 : 3 Γρανίτης    
  Κορωνίδα 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού 0 : 4 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 4 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    

7η Αγωνιστική Άρης Σούδας 0 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας 2 : 2 Σπάθα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Μινώταυρος    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 1 : 1 Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 6 : 0 Κεραμειά    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 6 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κορωνίδα 1 : 1 Δόξα Παχιανών    

8η Αγωνιστική Μινώταυρος 1 : 4 Γρανίτης    
  Κεραμειά 0 : 5 Δόξα Παχιανών    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Φωστήρας 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Κορωνίδα    
  Ροδωπού 0 : 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

9η Αγωνιστική Κορωνίδα 3 : 0 Φωστήρας    
  Άρης Σούδας 4 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Κεραμειά    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2 : 0 Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 3 Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Πανακρωτηριακός    

10η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Πανακρωτηριακός 4 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 1 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 3 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Φωστήρας 0 : 3 Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού 2 : 3 Κορωνίδα    
  Γρανίτης 2 : 1 Άρης Σούδας    

11η Αγωνιστική Κεραμειά 0 : 3 Ροδωπού    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 0 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 0 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Φωστήρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα 0 : 2 Μινώταυρος    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1 : 1 Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    

12η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα 3 : 0 Φωστήρας    
  Μινώταυρος 3 : 0 Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Γρανίτης 2 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 7 : 0 Κορωνίδα    

13η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών 2 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Φωστήρας 0 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Κεραμειά 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Σπάθα 5 : 1 Ροδωπού    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα 0 : 1 Γρανίτης    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 2 Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 0 Κρ. Αστέρας    

14η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 1 : 4 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Ροδωπού    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας 4 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Φωστήρας    
  Γρανίτης 3 : 0 Κεραμειά    
  Μινώταυρος 1 : 0 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 4 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 : 1 Κορωνίδα    

15η Αγωνιστική Κεραμειά 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού 2 : 10 Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα 2 : 4 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 5 Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Φωστήρας 0 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 0 : 4 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Άρης Σούδας    

16η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 2 : 2 Μινώταυρος    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Φωστήρας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 0 Κεραμειά    
  Γρανίτης 3 : 1 Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας 3 : 1 Κορωνίδα    

17η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Φωστήρας 0 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Κεραμειά 0 : 3 Κορωνίδα    
  Πανακρωτηριακός 5 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 2 Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Μινώταυρος 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ροδωπού 2 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Σπάθα 1 : 5 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

18η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 0 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Μινώταυρος    
  Κεραμειά 0 : 3 Άρης Σούδας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 0 Σπάθα    
  Γρανίτης 1 : 2 Πανακρωτηριακός    

19η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Σπάθα 4 : 1 Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Άρης Σούδας 2 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Γρανίτης    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κεραμειά    
  Φωστήρας 0 : 3 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 4 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 2 : 7 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    

20η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Άρης Σούδας    
  Γρανίτης 4 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Κεραμειά 0 : 3 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Φωστήρας    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών 1 : 0 Ροδωπού    
  Κορωνίδα 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    

21η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Κεραμειά    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Φωστήρας    
  Μινώταυρος 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Γρανίτης 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Πανακρωτηριακός 2 : 0 Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 1 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

22η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 5 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας 0 : 3 Ροδωπού    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 1 Μινώταυρος    
  Κεραμειά 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Σπάθα 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Κορωνίδα 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 0 Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Κρ. Αστέρας    

23η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Άρης Σούδας 3 : 1 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 3 Σπάθα    
  Γρανίτης 0 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 3 : 2 Κορωνίδα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    

24η Αγωνιστική Σπάθα 2 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Φωστήρας 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα 1 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 2 Γρανίτης    
  Ροδωπού 2 : 5 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    

25η Αγωνιστική Γρανίτης 3 : 0 Φωστήρας    
  Άρης Σούδας 2 : 0 Μινώταυρος    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Πανακρωτηριακός 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 6 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 0 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 1 Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Κεραμειά    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 1 Κορωνίδα    

26η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Πανακρωτηριακός 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 1 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Κεραμειά 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 2 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Φωστήρας 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 0 : 1 Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δόξα Παχιανών 1 : 1 Κορωνίδα    

27η Αγωνιστική Άρης Σούδας 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 6 : 0 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Κεραμειά    
  Γρανίτης 2 : 0 Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 1 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κορωνίδα 1 : 4 Ηρακλής Νεροκούρου    

28η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 7 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Σπάθα 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 0 : 4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας 0 : 3 Κορωνίδα    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Δόξα Παχιανών    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 0 Γρανίτης    
  Ροδωπού 1 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    

29η Αγωνιστική Άρης Σούδας 0 : 1 Γρανίτης    
  Κεραμειά - : - Φωστήρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 4 Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών 0 : 2 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 1 Μινώταυρος    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 6 : 0 Ροδωπού    

30η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ροδωπού 3 : 0 Κεραμειά    
  Σπάθα 0 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός 5 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Φωστήρας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 1 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Μινώταυρος 1 : 3 Κορωνίδα    

31η Αγωνιστική ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 : 0 Άρης Σούδας    
  Κορωνίδα 2 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ροδωπού    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Δόξα Παχιανών 0 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Φωστήρας 0 : 3 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 5 Γρανίτης    
  Κεραμειά 0 : 3 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 0 Θύελλα Καλάθενων    

32η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 5 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Γρανίτης 5 : 3 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Φωστήρας    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Κεραμειά    
  Ροδωπού 2 : 3 Σπάθα    

33η Αγωνιστική Σπάθα 1 : 2 Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 0 : 3 Γρανίτης    
  Ροδωπού 1 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα 0 : 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών 1 : 0 Κρ. Αστέρας    

34η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Φωστήρας    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Κεραμειά    
  Πανακρωτηριακός 1 : 1 Ροδωπού    
  Άρης Σούδας 2 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κρ. Αστέρας 4 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 4 Σπάθα    
  Γρανίτης 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Μινώταυρος 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 2 Κορωνίδα    

35η Αγωνιστική Κορωνίδα 1 : 2 Άρης Σούδας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Φωστήρας 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Μινώταυρος 0 : 1 Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Σπάθα 0 : 2 Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    

36η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας 4 : 1 Ροδωπού    
  Γρανίτης 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 2 Μινώταυρος    
  Άρης Σούδας 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 : 1 Σπάθα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 7 Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα 3 : 0 Κεραμειά    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    

37η Αγωνιστική Άρης Σούδας 3 : 0 Κεραμειά    
  Σπάθα 5 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου 4 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 4 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 1 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού 2 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

38η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 3 : 0 Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 3 Μινώταυρος    
  Κορωνίδα 3 : 6 Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 5 : 0 Ροδωπού    
  Κρ. Αστέρας 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Α.Ε. Κυδωνίας 5 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης 3 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
[Πίσω]