Βόλεϊ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου

Πλούσια δράση υπάρχει το Σαββατοκύριακο 12 και 13 Ιανουαρίου στις διοργανώσεις της ΕΣΠΕ Κρήτης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές ανά κατηγορία έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΧΙΑΣΤΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΣΥΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ]
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΧΙΑΣΤΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΥΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ3-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ3-ΟΠΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ